مواد منفجره ملات خارج Lethbridge نظارت مصرف سایت

Neis باید با خیال راحت دفع دو زنده ملات دور بودند که در واقع در نظارت مصرف سایت و در گالت باغ بیش از آخر هفته. عرضه شده توسط neis خدمات

زنده ملات مواد منفجره بودند در مقابل نظارت مصرف سایت و در طول مسیر پیاده روی در مرکز شهر لثبریج در روز شنبه با توجه به پلیس.

یک مشتری از این شهر را تحت نظارت مصرف سایت (SCS) واقع در 1000 بلوک 1 خیابان جنوبی متوجه یک خمپاره در یک سطل زباله در نزدیکی درب جلو. Neis در پاسخ به این گزارش از یک دستگاه انفجاری در حالی که SCS کارکنان تخلیه ساختمان و اطراف پارکینگ به عنوان یک احتیاط.

دستگاه شناسایی شد به عنوان یک فعال مواد منفجره 82-میلیمتر ملات دور توسط یک عضو از مواد منفجره در اختیار واحد.

پس از پیدا کردن ملات neis آغاز جستجو برای دوم یکسان دستگاه از آنجا که قبلا در ماه فوریه دریافت کرده بودند گزارش می دهند که دو ناشناس مردم مشاهده شد در اختیار داشتن یک کوله پشتی که شامل آنچه به نظر می رسد دو مواد منفجره. کسی که گزارش خمپاره به پلیس گرفته بود عکسی که همسان دور خارج SCS.

پس از یک جستجوی گسترده ای از ساختمان و اطراف آن محله افسران کشف دومین دستگاه درست کردن یک مسیر پیاده روی در گالت باغ چند بلوک از اول.

گروهبان دوم ، کم ون Roon گفت: این ملات به احتمال زیاد نیست در این منطقه برای مدت طولانی به دلیل گالت باغ به طور منظم در گشت و مواد منفجره نیست خبر خوبی است. یک تظاهرات سیاسی از مردم در برابر بخش دولتی کاهش راهپیمایی از دادگاه به گالت باغ و سپس به دادگاه در روز شنبه که منجر به بیشتر مردم در این منطقه است.

“یکی بود در دشت نسبتا نمایش همراه (SCS) ساختمان بودند و ما به نام وقتی آن دیده می شد. من می گویند آنها نمی شده است وجود دارد برای مدت زمان طولانی. گالت باغ بسیار پارک عمومی که در آن مردم از طریق راه رفتن و ما تماشای برنامه منظم گشت از طریق بیش از حد وجود دارد” گفت: ون Roon.

هر دو خمپاره بودند با خیال راحت نابود شده با کمک از کانادا نظامی دفع مواد منفجره تکنسین.

تحقیقات در جریان است به تعیین که مواد منفجره قرار داده شده در مرکز شهر Lethbridge. ون Roon گفت: این ناشناخته بود که هدف حمله مواد منفجره است.

در تابستان گذشته SCS کارکنان و مشتریان این اهداف از یک درایو توسط تیراندازی پینت بال که در سمت چپ یک کارمند با کبودی و کاهش.

[email protected]
توییتر: @BabychStephanie

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im