کارشناسان ستایش کبک برای انتشار در کوتاه مدت پیش بینی در COVID-19

محتوای مقاله

اپيدميولوژيستها و هیت کارشناسان تحسین دولت کبک تصمیم به انتشار برخی از کوتاه مدت پیش بینی در مورد چگونه COVID-19 ممکن است پیشرفت در این استان حتی اگر اعداد بالا بردن سوالات بیش از پاسخ.

با توجه به پیش بینی های منتشر شده توسط دولت کبک جمعه در هر نقطه از 1,263 به 8,860 Quebecers می میرند از COVID-19 تا پایان مارس است اما با توجه به کبک واقعی مرگ و میر شماره به تاریخ, منحنی به نظر می رسد بغل کردن و نزدیک به بهترین سناریو.

این حالات در مقایسه با الگوی انتقال COVID-19 در کشورهای دیگر شده اند که برخورد با این بیماری طولانی تر از کبک است, با استفاده از, ایتالیا, الگوی عفونت و مرگ را به عنوان بدترین سناریو و پرتغال و آلمان را به عنوان بهتر سناریو.

همانطور که از شنبه, 150 Quebecers مرده بود یک شماره قرار می دهد که کبک منحنی بسیار نزدیک تر به تجربه در آلمان که در آن مرگ و میر شده اند نسبتا کمی از ایتالیا که در آن سیستم مراقبت های بهداشتی به سرعت غرق شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>