کارشناسان شهرستان سیاستمداران می گویند: “شیطان در جزئیات’ به صورت برنامه ریزی شده آلبرتا به یاد بیاورید قانون

این استان در حال برنامه ریزی برای میز قانونی که اجازه بهره دادخواست برای حذف MLAs شهری نمایندگان شهرداران مدرسه و یا هیئت امنا

این ستوان فرماندار لوئیس Mitchell می خواند گفتار از تاج و تخت باز 30th مقننه جلسه دوم بهار نشسته در آلبرتا در ادمونتون, فوریه 25 سال 2020 است. اد قیصر/Postmedia اد قیصر / 00089871A

آلبرتا به زودی می تواند تبدیل به دومین استان به رای دهندگان اجازه می دهد برای حذف انتخاب مقامات استانی دولت باز درب به یادآوری MLAs, شهرستان, نمایندگان شهرداران و امنا هیئت مدیره مدرسه.

به یاد بیاورید قانون یک وعده انتخاباتی برای UCP در سال 2019 و دولت اعلام کرد در روز سه شنبه تاج و تخت سخنرانی که یک قانون خواهد بود که در طول مقننه بهار در جلسه. برتر جیسون کنی قبلا گفتم به یاد می آورد می تواند پاسخگویی اندازه گیری برای انتخاب مقامات “اگر آنها کاملا نقض اعتماد رای دهندگان.”

بریتیش کلمبیا تنها استان با به یاد بیاورید قانون است که در اثر نزدیک به 30 سال است اما این امر تنها به MLAs. به یاد B. C. MLA معتبر امضا باید جمع آوری شده از حداقل 40 درصد از رای دهندگان واجد شرایط در انتخابات منطقه را به دنبال byelection.

هیچ یک از 26 به خاطر تلاش های بین سال های 1997 و 2015 موفق بوده است. تنها کسی که ممکن است آمار 40 درصد آستانه به پایان رسید قبل از موعد مقرر زمانی که MLA, در, سوال, Paul Reitsma استعفا داد.

داگ مک آرتور یک سیاست عمومی استاد در دانشگاه سیمون فریزر در ونکوور گفت: به یاد بیاورید قانون نیست و به عنوان دیده می شود بسیار موثر در B. C.

“در حال حاضر آن را فقط به نظر می رسد واقعی موردی,” او گفت:. “من فکر نمی کنم MLAs حتی واقعا در مورد آن فکر کنم.”

فراخوان کمپین به طور معمول مورد نیاز سازمان و نیز تامین پشتوانه به هر نقطه او اضافه شده و رای دهندگان باید گزینه های بیشتر در حال حاضر برای اینکه نظرات خود را شناخته شده است اگر آنها نمی مانند راه آنها در حال نشان داده شده است.

“MLAs در حال رفتن به دریافت پیام از راه های دیگر اگر آنها واقعا محبوب” مک آرتور گفت. “وجود دارد دیگر بسیار ارزان تر راه گرفتن این پیام به آنها.”

در آلبرتا, برنامه ای برای یادآوری قوانین بازیگران بسیار گسترده تر خالص تر B. C. آوردن انجمن ها و شوراهای شهری به گفتگو.

دانشگاه کلگری دانشمند علوم سیاسی لیزا جوان گفت: جزئیات بیشتر در مورد آستانه برای یادآوری یک مقام مهم را بدانند که آنچه در آن به معنی برای شهرداران نمایندگان و امنا.

“ضعیف طراحی شده به یاد بیاورید قانون فقط قرار می دهد سیستم سیاسی در هرج و مرج,” او گفت:.

“هنگامی که شما درخواست آن را به شهرداری ها و انجمن ها و سپس همه ناگهانی کسانی که کسانی که انتخابات را به صورت آماده در قطره از کلاه برای اجرای یک به خاطر انتخابات است.”

میزان مشارکت برای کلگری اخیر انتخابات شهرداری در سال 2017 در حدود 58 درصد و کمترین تعداد در دهه. جوان گفت: اگر آلبرتا با استفاده از B. C. مدل قانع کننده 40 درصد از رای دهندگان واجد شرایط برای امضای طومار با هدف turfing شهری و یا هیئت مدیره مدرسه رسمی می تواند جدی صعود دشوار. در برخی موارد او افزود: بیشتر مردم نیاز به ثبت نام در فراخوان درخواست از تعداد رای دهندگان که رفت به پای صندوق های رای در وهله اول.

از سوی دیگر اگر آستانه بسیار پایین است جوان گفت: سازماندهی گروه های سیاسی می تواند با استفاده از تهدید به یاد بیاورید به بسیج مردم در برابر نشسته و سیاستمداران است.


شهردار کلگری ناهید jasper de valk صحبت می کند به رسانه ها در روز جمعه, فوریه 21 سال 2020 است. دین Pilling/Postmedia

دین ستون/Postmedia

Coun. بخش ساترلند گفت: او در حمایت از فراخوان قانون اما او همچنین نگرانی در مورد اینکه هدف گروه که دوست ندارم چگونه او را تحت فشار قرار دادند به بخش های خصوصی از خدمات شهرستان ،

“شیطان در جزئیات است.” “وجود دارد می تواند عواقب مردم فکر نکرده و ما باید اطمینان حاصل شود که آن را عادلانه روند.”

شهردار ناهید jasper de valk گفت: در حال حاضر او را “shrugging شانه های او” در تغییرات آینده.

“تجربه من این بوده است که دولت هایی که این موسسه به عمد یا نه عمدا — مجموعه آستانه آنقدر بالا است که آنها را هرگز به یاد می آورد اما آنها می گویند که آنها آن را انجام داد” او گفت:.

او گفت: یادآوری یک سیاستمدار می تواند یک گزینه در شرایط استثنایی, اما این شهر در حال حاضر دارای یک کد رفتاری و نظارت اقدامات لازم برای نگه داشتن مردم از پله خارج از خط.

“در نهایت ما دموکراسی به خوبی کار می کند و بهترین ها را به یاد بیاورید این است که ما یک انتخابات هر چهار سال یک بار.”

[email protected]

توییتر: @meksmith

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de