در یک تجزیه و تحلیل منتشر شد شنبه قبل از جلسه JCT را توضیح غیر منتظره پایین مالیات شرکت مجموعه محور در شرکت که بسیار سریع واکنش نشان می دهند به ایران با قانون مالیات. حتی اگر قانون تصویب شده در دسامبر 2017, شرکت قادر به فشار شناخت بیشتر از هزینه های خود را به 2017. که به نمایندگی مالیاتی بهره مند شوند پس از آن کاهش درآمد که در آن شرکت ها خواهد پرداخت 35 درصد رای به جای کاهش 21 درصد رای در سال 2018 است.

توانایی نوشتن بیشتر هزینه های بازگرداندن درآمد از شعب خارج از کشور در نرخ پایین تر و انگیزه ای برای شرکت ها به جلو را در گذشته عامل زیان خالص برای جبران زمان مالیات نیز کمک خار پایین تر از حد انتظار شرکت و صورت حساب های مالیاتی.

“هنوز زود” برای قضاوت در مورد تاثیر این قانون در مالیات شرکت مجموعه گفت: داگلاس Holtz-Eakin, رئیس جمهور آمریکا اقدام فروم. Holtz-Eakin به ذکر است که مالیات شرکت مجموعه های در حال سقوط بودند قبل از 2017 قانون به اثر رفت که او نسبت به کاهش سود شرکت.

Holtz-Eakin سابق دفتر بودجه کنگره کارگردان اشاره کرد که شرکت های آمریکایی به طور منظم جابجایی دفتر مرکزی خود در خارج از کشور برای جلوگیری از آمریکا درمان مالیات از شرکت های که او می گوید در حال حاضر بسیار رقابتی تر و منجر به یک پایان “وارونه” توسط شرکت های ایالات متحده. “من فکر می کنم شواهد اولیه بسیار امیدوار کننده است,” او گفت:.

Holtz-Eakin افزود که اگر چه رفتن از 35 درصد نرخ مالیات به 21 درصد شد کاهش شدید ایالات متحده با شرکای تجاری و خارج از کشور رقیب در ادامه به افت خود شرکت نرخ رقابتی باقی می ماند. “این رو ما در وسط بسته و بسته هنوز به سمت جنوب” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su