Ex-وزیران دارایی: ما نیازی به صرف بیشتر برای بهتر دولت

پیشین آلبرتا وزیر دارایی جیم ناهار خوری (نشان داده شده) و سابق ساسکاچوان وزیر دارایی کوین Doherty می گویند ما نیازی به صرف وقت بیشتر برای انجام بهتر. لری ونگ / POSTMEDIA NETWORK

این بودجه های نجومی در کانادا. اقامت برای یک آینده راه خود را. به عنوان کانادایی ما باید “در نگهبانی” از آنجا که شهروندان کیف پول هستند بیشتر در معرض خطر به عنوان وزرای جستجو برای دلار بیشتر به صندوق خود را به لیست آرزو.

همانطور که برای کسانی که, دولت به وعده داده شده برای اجرای یک بودجه متعادل و نگه داشتن نرخ مالیات در بررسی ما آنها را تحسین و شهروندان که حمایت از آنها. ما هر دو led بودجه در دولت ما مشاغل بنابراین ما می دانیم که درد از ورزش است. و ما هر دو winced زمانی که نخست وزیر فعلی کنایه آمیز است که “بودجه خواهد شد و تعادل خود را.”

بودجه نیست تعادل خود را. سالم و کار-ایجاد اقتصاد به ارمغان می آورد درآمد از شهروندان که پرداخت مالیات اجازه می دهد دولت به صندوق خدمات حیاتی است که زندگی ما و جوامع هر روز بهتر. بودجه متعادل اتفاق می افتد چرا که زنان و مردان سخت گیری در اطراف دولت و حزبی جداول اعتصاب تعادل بین آنچه که دولت می تواند استطاعت و آنچه که همه ما می خواهیم.

بله, ما می شنوید مقدار زیادی از دانشگاهیان و صاحب نظران سیاسی صندلی منتقدان و-maaike در مورد اینکه آیا بودجه متعادل خوب است سیاست های عمومی و یا شعارهای سیاسی. ما ایستاده در کنار آن بودجه متعادل ضروری است. آنها معمولا ارسال یک پیام صرفه جویی و مسئولیت و زندگی در درون ما به معنی. معمولا.

دولت بودجه یک سند سیاسی و مالی نقشه راه برای سال(s) جلوتر است. آنها به ما نشان می دهد درآمد-بالا بردن اولویت — مالیات بر سیاست های دولت است. چگونه آنها را جمع آوری کمک مالی به ما می گوید تعادل آنها اعتصاب هنگامی که درخواست کوچک و بزرگ کسب و کار و افراد به پرداخت برای هزینه های بخش عمومی. سیگنال های آن را تحت تاثیر قرار چگونه کار سازندگان تصمیم گیری. کوین اغلب ما را به یاد: دلار سرمایه گذاری هستند مانند آب; آنها را در مسیر کمترین مقاومت. بالاتر نرخ مالیات و بیشتر مقررات بگویید سرمایه گذاران خود را به آب و سرمایه خود را — در جای دیگر. حق و نرخ حق نظارتی محیط زیست صحبت می کنند حجم برای سرمایه گذاران است. و پیام حق ندارد “اتفاق می افتد خود به خود.” آن را باید گردد با مراقبت.

صرف می فرستد پیام های بیش از حد. در آلبرتا ما می دانیم که از جانیس MacKinnon پژوهش که ما صرف بیشتر در هر فرد از هر استان دیگری در کانادا است. که حق بیمه باید با ارائه کیفیت بهتر خدمات عمومی است. اما یافته ها نشان می دهد ما در حال بسته وسط در میان تمام استان ها و مناطق. پس آلبرتا دولت در جستجوی راه های بهتر — اخلال و ناراحت کننده راه برای بدست آوردن نتایج بهتر و صرف پول کمتر است. ما آنها را تحسین و آنها را بیشتر و انجام آن سریع تر است. آهسته و آهسته نمی خواهد ما نتایج بهتر است. کسانی که حل و فصل کرده ام برای چیزهایی که آنها (و می گویند: “ما فقط نیاز به پول بیشتر”) را بکشید روند ، ما را نا امید می شود به صورت ایستاده و هنوز هم مظلوم با نتایج متوسط.

آن را آسان برای ایجاد این تغییرات ؟ نه. مردم نگران حرکت به “راه بهتر”? بله. احساس untethered آنها به عنوان حرکت از راحتی از وضعیت موجود ؟ بله. کاملا. این است که دولت قصد دریافت آن را حق به عنوان این تغییرات آشکار ؟ نه در هر زمان. و هنگامی که آنها سفر بر روی یک اشتباه آنها را انجام آنچه رالف کلاین را انجام دهد: می گویند این یک اشتباه بود? جلو و عقب ؟ و سعی کنید دوباره ؟ بله. رالف اغلب به ما بگویید: ما اشتباهات ما معلمان نه ما undertakers.

اما تغییر ما باید در بخش عمومی. از آنجا که ما می خواهید نتایج بهتر در چگونه به خوبی به دانش آموزان یاد بگیرند. بهتر سلامت. بهتر محیط زیست از جمله قوی کار-ایجاد محیط زیست است. احساس امن تر و امن تر در هر کجا که زندگی می کنیم. و تعداد کمی از ما معتقدم که ما در حال گرفتن بهترین از این نتایج امروز.

پس به رهبران ما در کانادا به ما می گویند بهتر انجام دهید. ما می دانیم که ما خواستار دسته, اما ما همچنین می دانیم که وقتی که می آید به خدمات عمومی ما می توانیم بهتر انجام دهید. شما می توانید بهتر انجام دهید. و ما نیاز به پرداخت هزینه بیشتر برای بهتر. ما در حال پرداخت به اندازه کافی در حال حاضر.

با بهتر است.

جیم ناهار خوری و کوین Doherty به عنوان وزرای مالی در دولت به رهبری برتر رالف کلاین و برتر براد دیوار. امروز هر دو جیم و کوین خدمت در چندین تخته (هر دو شرکت های بزرگ و نه برای سود) و با هم کار کنند با دشت آسمان استراتژی در غرب کانادا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im