حتی پس از شهادت, رای, Collins باقی می ماند در یک نقطه سخت در مین

آن را در حال حاضر روشن او خواهد بود در کنار از دست دادن اما در رای گیری شب جمعه به پشتیبانی از تماس جدید شاهد در جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را استیضاح محاکمه مین سناتور. سوزان کالینز آنچه او شناخته شده است: او bucked او ،

Collins یکی از دو سناتور جمهوریخواه — و تنها برای انتخاب مجدد این سقوط به رای دادن در برابر او ،

اما برای چهار دوره سناتور رو به او سخت ترین گشتند که از تقسیم ایران ممکن است بسیاری از تفاوت. در رای نهایی در مورد اینکه آیا تهمت باید از دفتر انتظار می رود در روز چهارشنبه اکثر جمهوری خواهان انتظار کالینز به تبرئه او را به عنوان او با رئیس جمهور سابق بیل کلینتون در سال 1999.

به عنوان یکی از دو سناتور جمهوریخواه برای انتخاب مجدد در سال جاری در یک دولت هیلاری کلینتون انجام شده در سال 2016 Collins یکی از آسیب پذیر ترین امتیازهای. و او را به چالش در این سال تغییر نکرده است: او نیاز به اثبات او را مستقل فکر سناتور مین رای دهندگان قبلا انتخاب شده توسط دو رقم در حالی که برگزاری به یک توافق پایه است که عمیقا وفادار به مغلوب ساختن پیشی جستن.

جمهوری خواهان در واشنگتن اعتماد به نفس است که Collins کشیده است که رقص, حتی اگر یوتا میت رامنی دیگر سناتور جمهوریخواه که رای برای شاهدان احساس اولیه گرما از فعالان برای رای خود را زمانی که او disinvited از CPAC سالانه واشنگتن-منطقه کنفرانس با حمایت آمریکا محافظه کار اتحادیه.

“این واقعیت که او تا به شهود وجود دارد اما نمی شود هر آن از همه بهتر است. آن را نمی کند خشم پایه چون او همیشه Kavanaugh,” استراتژیست جمهوری خواه Steve Gordon گفت. “این او را به-خارج-از-زندان free calls.”

کالینز’ 2018 رای به تایید دیوان عالی کشور نامزد برت M. Kavanaugh الهام گرفته از یک واکنش شدید از حزب دموکرات و برخی مستقل و خواه میانه رو که تا به حال از او خواست به ایستادن به رئیس جمهور. اما برای وفادار جمهوری خواهان که حمایت او نیاز به آن را ممکن است ارائه پایدار را پوشش میدهد.

آن باقی مانده است دیده می شود اگر چه رای خود اجازه می دهد تا شاهد پیروزی هر یک از رای دهندگان بودند که پس از خاموش با رای برای Kavanaugh و دیگر اوباما در اولویت است. پس از مهم ترین رای گیری در مورد اینکه آیا اجازه می دهد تا برای هر شاهد شکست خورده جمعه دموکرات ها سعی در ارائه های مختلف اصلاح حکم چهار افراد خاص از جمله سابق مشاور امنیت ملی جان بولتون و کالینز رای دادند با ایران به جدول آن است.

“این از دست دادن-از دست دادن وضعیت برای کسی مثل بهداشت ، کالینز” سابق مین خواه ایالت William S. Cohen مرد Collins موفق در سنا و چه کسی گفته تهمت متعهد یک impeachable جرم گفت پورتلند مین NBC سهامداران در روز پنج شنبه.

ایران با پایه

در سوال بزرگتر از بین بردن رئیس جمهور جمهوری خواهان می گویند رای به محکومیت رئیس جمهور خواهد صدمه دیده کالینز بیش از آن کمک خواهد کرد او را — حتی اگر آن را به نفع خود پشت برخی از مردم ناراضی با Kavanaugh رای دادن.

“آن را نمی خواهد کمک کند گفت:” گرت Murch که قبلا با مین GOP. “جمهوریخواهان در ایالت مین ها ‘بسیار’ حمایت از رئیس جمهور است.”

اگر او دیگران رئیس جمهور بیش از حد Collins اجرا می شود خطر پایان دادن به مثل سابق ایالت نیوهمپشایر کلی Ayotte که انکار پس از مغلوب ساختن پیشی جستن “Access Hollywood” تصویری به احتمال زیاد هزینه حمایت از پایگاه اوباما رای دهندگان او نیاز به برنده شدن انتخاب مجدد در سال 2016.

کالینز نیز بیرون آمد و در برابر مغلوب ساختن پیشی جستن قبل از انتخابات 2016. او رای دادند در برابر ایران با مراقبت های بهداشتی تعمیرات اساسی و حمایت از یک قطعنامه برای جلوگیری از مغلوب ساختن پیشی جستن اعلامیه که اضطراری در مرز جنوبی به معنای او می تواند بودجه برای یک دیوار از حساب های دیگر.

به مدافعان که تمایل به هر دو طرف عصبانی صحبت می کند به اصولی طبیعت از آرا و نه از هر گونه سیاسی محاسبه است.

“به عنوان یک مستقل فکر میانه سناتور کالینز است که اغلب هدفمند توسط مردم در دور چپ و راست, اما او نمی تواند تحت فشار یا تهدید به تصمیم گیری. Mainers قدر این رویکرد اندیشمندانه,” کمپین سخنگوی کوین کلی در بیانیه ای گفت شنبه.

یکی از آسیب پذیر ترین

کالینز’ ایستاده در مین کاهش یافته است در سال گذشته در چه محدود رای گیری عمومی وجود دارد از دولت است. او تا به حال 52 درصد مخالفت امتیاز در یک روز صبح اخیر مشورت نظرسنجی — 4-نقطه قطره در او خالص تصویب امتیاز پس از سه ماهه سوم سال 2019.

این پیام که از هر دو ملی و مین دموکرات نیست در مورد استیضاح و یا Kavanaugh به طور خاص آن است که کالینز تغییر کرده است و دیگر سناتور او یک بار بود. گروه های خارج از ضربه شده است او در تجویز دارو قیمت گذاری و مین-مبتنی بر موضوع حمایت گروه به نام از 16 شهرستان ائتلاف در حال راه اندازی یک تبلیغ تلوزیونی جدید این هفته که بازدید کالینز برای رای دادن به این توافق مالیاتی تعمیرات اساسی در سال 2017.

“لایحه مالیاتی که سوزان کالینز رای برای ساخت زندگی سخت تر برای مردم در مین” یکی می گوید: در نقطه.

به حدی دموکرات را استیضاح بخشی از پیام خود آنها با اشاره به Collins’ رای برای شهود — به خصوص این واقعیت است که آن را پس از آن روشن شد که شاهد حرکت خواهد بود را رد کرد و به استدلال او بیش محاسبه سیاستمدار قرار دادن خودش قبل از او تشکیل شده است.

“این بود که همه فقط سیاسی تئاتر — او منتظر تا زمانی که [میچ] مک کانل به حال امن آرای او مورد نیاز برای جلوگیری از شاهدان!” دولت دموکراتیک مجلس سارا Gideon یکی از Collins’ دموکراتیک رقبا نوشت: در جمع آوری کمک های مردمی ایمیل پس از رای گیری شب جمعه. (Gideon حمایت باز کردن یک استیضاح پرس و جو و خواهان کالینز برای حمایت از یک “محاکمه عادلانه” است اما نه علنا گفت که در آن او می ایستد در از بین بردن جمهور است.)

کالینز بود بلند گفت که او می خواهم پشتیبانی تماس شاهدان پس از شنیدن استدلال به عنوان او تا به حال انجام شده در طول کلینتون استیضاح محاکمه. اما دموکرات ها بوده است هل دادن او به حمایت از ایجاد شهادت شهود در شروع محاکمه ملی و دموکرات ها را متهم به او که کمتر صریح در مورد تمایل به دیدن شواهد بیشتری از او در سال 1999 تأکید خود را به طور کلی پیام که کالینز است سناتور Mainers قبلا انتخاب می شوند.

در یک آگهی راه اندازی قبل از رای اکثریت سنا PAC فوق العاده PAC متحد با حزب دموکرات مجلس سنا رهبری متهم کالینز از به دنبال خودش “نه ما” در تلاش برای شامل شاهدان قبل از آن.

بیش از 70 درصد از Mainers می خواستم سنا به “اصرار” بر دیدن شواهد تازه و شنیدن از شاهدان بر اساس یک نظرسنجی انجام شده برای SMP ماه گذشته. اکثریت به احتمال زیاد رای دهندگان فکر مغلوب ساختن پیشی جستن “آزار” قدرت ،

هنوز هم اکثریت از پرداخت پیام در برابر کالینز است که در مورد میز آشپزخانه مسائل و پاسخگویی.

جمهوری خواهان معتقدند که استیضاح نیست چه رای دهندگان می خواهید به شنیدن در مورد. نزدیک به 60 درصد از مین رای دهندگان در ملی سناتوری جمهوری خواه کمیته بررسی از ژانویه گفت: “کنگره باید تمرکز بر مسائل بالا به جای استیضاح” با توجه به NRSC یادداشت هفته گذشته منتشر شد.

گران قیمت مسابقه

صرف نظر از اینکه چگونه او نقش استیضاح کالینز است که در حال حاضر رو چه به احتمال زیاد به یکی از گران ترین رقابت های انتخاباتی سنای آمریکا در این کشور است.

او رای Kavanaugh دارای انرژی ترقی خواهان و متوسط رای دهندگان که مطرح کرده اند نزدیک به 4 میلیون دلار برای او احتمالی دموکرات رقیب.

گیدئون که در حال اجرا با حمایت از DSCC و امیلی لیست شده outraised Collins دو محله در یک ردیف. او raked در 3.5 میلیون دلار به Collins’ $2.3 میلیون در سه ماهه آخر سال 2019. کالینز به پایان رسید 2019 با 7.2 میلیون دلار در بانک, در حالی که گیدئون تا به حال کمتر از $2.8 میلیون نفر است.

خواهان حفظ آن Collins’ سابقه طولانی در وزارت امور خارجه را در خدمت او به خوبی در برابر گیدئون رود آیلند بومی زندگی می کند که در بیشتر لیبرال 1st District.

“دموکرات ها قادر خواهد بود به قطع به حاشیه پیروزی اما او حداقل 52-48 درصد” Murch گفت.

اگر چه مغلوب ساختن پیشی جستن از دست مین حدود 3 امتیاز در سال 2016 او به شدت انجام شمالی 2nd District که در آن کالینز است که از. پیروزی خود را در 2nd او را به دست آورده اضافی انتخاباتی رای بدهند و او خواهید بود به ساخت یک بازی برای این منطقه دوباره در این سال.

تشکر. Jared طلایی دریایی کهنه که بدبختانه این منطقه از قرمز به آبی در سال 2018 شد یکی از چند خانه دموکرات که نیست پشت هر دو مقاله از استیضاح در برابر تهمت سال گذشته است. او تنها خانه دموکرات به تقسیم رای خود حمایت از مقاله اول (سوء استفاده از قدرت) اما نمی دوم (انسداد از کنگره). مین جمهوری خواهان اعتقاد ندارم که طلایی توانایی برنده شدن در این 2 منطقه به معنی Gideon می توانید بیش از حد. طلایی سابق Collins کمیته کارمند است ماندن خنثی در سنا نژاد.

اما برخی از دموکرات ها بر این باورند Gideon ندارد برای متقاعد کردن بسیاری از رای دهندگان در 2 منطقه, است که کاهش در جمعیت. او ممکن است قادر به برنده شدن در این دولت های در حال اجرا تا نمره در رشد 1st منطقه با توجه به دیرین دموکراتیک عمل در دولت است.

در داخل انتخابات با ناتان L. گونزالس نرخ مسابقه Tilts خواه.

دریافت شکستن هشدار اخبار و بیشتر از رول تماس در آی فون خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر