اریک پرنس شکایت رهگیری

X

داستان جریان

مقالات اخیر

اریک پرنس بنیانگذار جهانی شرکت امنیتی بلک واتر آمریکا تحت پیگرد تحقیقی اخبار سایت رهگیری افترا بیش از یک مارس 13 مقاله با عنوان “اریک پرنس ارائه کشنده خدمات به تحریم روسیه مزدور شرکت واگنر” وکیل او گفت:.

این مقاله ادعا متحیرکننده است که “[a]نیویورک کسب و کار ارتباط بین شاهزاده و واگنر را در اثر ایجاد نفوذ مغلوب ساختن پیشی جستن دولت مشاور مقاطعه به ارتش روسیه.”

این وکیل Matthew L. Schwartz از Boies شیلر Flexner LLP گفت RealClearInvestigations که شاهزاده تا به حال هیچ چاره ای جز دفاع از خود” پس از بارها و بارها “تبدیل گونه های دیگر به عنوان نشریات رهگیری برای اولین بار در میان آنها آغشته است.”

“این داستان متفاوت بود” وکیل ادامه داد. “رهگیری متهم اریک پرنس بودن یک جنایتکار و خائن بر اساس نادرست و مغرضانه منابع ناشناس که از آن ساخته شده و هیچ تلاشی برای اثبات.”

تاجر یوگنی Prigozhin سمت چپ با خود متحد ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه شده است مربوط به واگنر گروه یک نیروی مزدور. اریک پرنس عکس بالا است تحت پیگرد تحقیقی اخبار سایت است که گزارش او پیشنهاد اتحاد با آن است.

الکسی Druzhinin/استخر عکس از طریق AP فایل

خواسته به پاسخ رودریگو برندن های رهگیری مدیر ارتباطات گفت:”ما نمی خواهد به نظر تا زمانی که ما قادر به بررسی هر طرح دعوی در دادگاه.”

شوارتز تایید کرد که شکایت یک کپی از آن ارائه شد در پیشبرد RealClearInvestigations شد, ظ روز سه شنبه در ایالات متحده دادگاه منطقه در چینن وایومینگ دولت که در آن شاهزاده “انجام اکثر کسب و کار خود را.” به دنبال یک هیئت منصفه دادگاه شکایت نام رهگیری; انتشار شرکت پدر و مادر, اولین نگاه, رسانه های تاسیس شده توسط eBay میلیاردر پیر امیدیار و خبرنگاران نوشت که این داستان الکس Emmons و Matthew Cole.

شاهزاده بازنشسته نیروی دریایی مهر و موم و برادر از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت وزیر آموزش و پرورش بتسی DeVos شده است یک دماغ دماغ از چپ و تمرکز بحث برای سال. منتقدان خود را به مدت طولانی مورد سوال عملیات خود را از آنجا-rebranded شرکت امنیتی خصوصی بلک واتر در جهانی flashpoints به ویژه در حمایت از اشغال آمریکا در عراق است. طرفدار رئیس جمهور تهمت شاهزاده نیز کشیده توپخانه ضد هوایی به عنوان یک دوست از بالا 2016 تهمت کمپین مشاور استیو Bannon. یک سال پیش دموکرات در کنگره Adam Schiff از خانه کمیته اطلاعات متهم شاهزاده دروغ گفتن به کنگره در مورد گفتگو در سیشل با یک بانکدار روسی نزدیک به ولادیمیر پوتین. شاهزاده حتی متهم شده است – در شمار خاطره انگیز از کری گرانت در فیلم “شمال غربی” – به طور غیر قانونی از تبدیل محصول-dusters به “هواپیما حمله.” اما با توجه به شکست های اخیر اتهامات در رهگیری شد آخرین کلش.

با توجه به مارس 13 مقاله Prince – که کسب و کار اصلی یک کالا شرکت به نام مرز منابع و امنیت و تدارکات شرکت Frontier گروه خدمات — ارائه شده به مکمل روسی مزدوران خود قرارداد سربازان. شاهزاده “تلاش کرده است در ماه های اخیر به ارائه خدمات نظامی به تحریم روسیه مزدور شرکت در حداقل دو درگیری های آفریقا” نوشت Emmons و کول. از شواهد رهگیری ذکر “سه نفر با آگاهی از این تلاش است.”

رهگیری نیست شناسایی این افراد است. آن قطعه نمی شد دیگر سنگین جزئیات هر دو. هنگامی که شاهزاده از ملاقات با واگنر? “[E]arlier این سال است.” که شاهزاده را ملاقات کرد ؟ ناشناس “top رسمی از روسیه واگنر ، جایی که آنها ملاقات کرد ؟ داستان نمی گویند و عمیق تر به مقاله رهگیری نشان می دهد هیچ جلسه که شاهزاده صرفا “با ارسال پیشنهاد.” این بود که “با توجه به دو نفر آشنا با شاهزاده را ارائه دهد.”

پس زمینه به این داستان فتنه است که مزدوران کار برای Wagner سعی در سپتامبر گذشته به پروژه روسیه قدرت در موزامبیک. زمانی که آنها آن را در چانه با توجه به رهگیری “شاهزاده ارسال پیشنهاد به شرکت ارائه برای تامین نیروی زمینی و همچنین حمل و نقل هوایی مبتنی بر نظارت است.” رهگیری نسبت داده شده این اطلاعات به “اسناد بازدید رهگیری و یک فرد آشنا با شاهزاده پیشنهاد.”

هنوز رهگیری را فراهم می کند هیچ مدرکی وجود ندارد که هر گونه Prince-led مزدور ارتش یا نیروی هوایی شد و تا کنون مستقر شده اند. شاید به این دلیل بود که “واگنر مقامات گفت که آنها علاقه مند هستند در کار با شاهزاده.” این آخرین ادعای نسبت داده شد به “سه نفر آشنا با تصمیم گیری کنند.”

این یک لانگ شات به صورت یک شکل عمومی به نفع خود افترا طرح دعوی در دادگاه. کسی که به طور منظم در اخبار برای اثبات است که در مورد او نوشته شده است نه تنها نادرست و مضر به شهرت او اما که در آن نوشته شده بود با کینه توزی یک مفهوم حقوقی تعریف شده در دیوان عالی کشور مورد قانون به عنوان یک “بی پروا بی توجهی به حقیقت است.” پرنس طرح دعوی در دادگاه ادعا می کند این مقاله را ملاقات کرد که استاندارد است. آن را می گوید که رهگیری خبرنگاران می دانستند که قبل از انتشار”است که اتهامات این ادعا که آقای شاهزاده از ملاقات با واگنر و بینی واگنر گروه برای کسب و کار شد و نادرست است.”

طرح دعوی در دادگاه متهم رهگیری از هدفمند ساخت “اظهارات توهین آمیز … به عنوان بخشی از یک طرح توسط متهمان به آگاهانه انتشار نادرست و گمراه کننده و توهین آمیز در مورد اظهارات آقای شاهزاده به منظور متهمان سیاسی را در دستور کار خود افزایش رهگیری خوانندگان و درو در ارتباط سود مالی از جمله ادامه داد: زنده ماندن از انتشار.”

مقالات مرتبط

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net