معادل یک هتل اقامت’: قاضی پشت محل سکونت هیئت مدیره در بانینگ آنلاین اجاره

(فایل) این تصویر فایل تصویر گرفته شده در نوامبر 22, 2019, نشان می دهد, آرم آنلاین مسکن با خدمات Airbnb نمایش داده شده بر روی یک قرص در پاریس. – آنلاین کوتاه مدت اجاره پلت فرم Airbnb به ثمر رساند و یک پیروزی در برابر فرانسه هتلداران 19 دسامبر 2019 زمانی که دادگاه عدالت اروپا حکم داد که ما غول نیست املاک و مستغلات. این ECJ حکومت که Airbnb را می توان به عنوان “یک” جامعه اطلاعاتی سرویس های متمایز از خدمات پس از آن به آن مربوط است.” فرانسه در صنعت هتل لابی آورده بود مورد این استدلال که Airbnb عمل به عنوان یک ملک اجاره شرکت و باید به این ترتیب تنظیم شده تحت قانون فرانسه. (عکس از لیونل BONAVENTURE / AFP) (عکس لیونل BONAVENTURE/خبرگزاری گتی ایماژ)

محل سکونت هیئت مدیره در ادمونتون برنده جنگ در دادگاه جلوگیری از صاحبان از درگیر شدن در کوتاه-مدت اجاره از طریق وب سایت مبتنی بر سیستم عامل.

دادگاه ملکه نیمکت عدالت پل Belzil با صدور دستور دائم پنج شنبه در حمایت از از ده Lofts مالکیت مشترک انجمن و آن را حق قانونی برای ممنوعیت اجاره از طریق گروه هایی مانند Airbnb, Expedia کایاک و HomeAway.

انجمن محل سکونت فرستاده بود یک نامه به واحد صاحبان در سال گذشته اطلاع آنها از ممنوعیت اما برخی همچنان به اجاره آپارتمانهای. تحت مدیره, آیین نامه, یک واحد است که به طور انحصاری مورد استفاده قرار گیرد به عنوان یک “یک خانواده محل اقامت” و به صورت مسکونی تجاری, اهداف است.

یک قاضی بود با صدور دستور موقت جلوگیری از این عمل در پاییز گذشته اما در حال حاضر از آن دائمی است.

Belzil گفت: در تصمیم خود که محل سکونت آیین نامه اجرایی است که قانون اساسی و موقت مستاجرها که لازم نیست اجاره مجاز نمی باشد.

“کاهش به ذات خود در کوتاه مدت اشغال از طریق سیستم عامل مانند Airbnb که در آن هیچ اجاره نامه وارد شده است به نتایج عملکردی معادل یک هتل اقامت” Belzil نوشت.

“کوتاه مدت اجاره واحد در غیاب اجاره نه تنها contravenes این آیین نامه از شرکت اما در نتیجه یک تغییر اساسی به ساختار و شخصیت ملک مشاع بدون اجازه از هیئت مدیره و بدون رضایت اکثریت قریب به اتفاق واحد صاحبان.”

تعدادی از سکونت تخته ابراز نگرانی در مورد اجاره کوتاه مدت با توجه به امنیت و ساییدگی و پارگی در اموال.

Airbnb متصل صاحبخانه با مردم به دنبال امکانات رفاهی است. آن را در دسترس در بیش از 81,000 شهرستانها و 191 کشور جهان است.

Belzil گفت: امکان اجاره برای ادامه امر می تواند غیر منصفانه به اکثریت در ده Lofts آپارتمانهای.

“اگر مخاطب استدلال پذیرفته شد هیئت مدیره می توانست توانایی خود را برای مدیریت این شرکت به طور قابل توجهی مختل,” او نوشت.

“این امر در نتیجه یک اقلیت کوچک از واحد صاحبان به طور یک جانبه تغییر شخصیت مشاع رژیم در نتیجه تاثیر منفی بر اکثر واحد صاحبان بدون رضایت خود را.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im