سازمان حفاظت محیط زیست خواستار توجه به هشدار در مطالعه آلودگی و COVID-19

دانشگاه هاروارد محققان دریافتند افزایش 1 ميکروگرم ذرات معلق در هر متر مکعب از هوا می تواند بیش از مدت طولانی می تواند منجر به 15 درصد پرش در COVID-19 مرگ و میر.

“این یافته ها نشان می دهد که بیش از حد بسیاری از آمریکایی ها در مواجهه با تهدید های متعدد برای سلامت ریه خود را در یک بار و زمانی که این تهدیدات مختلف به ریه سلامت اثرات می تواند به تقویت یکدیگر” Wimmer گفت. “حتی به عنوان ریه ارتباط و ملت به پاسخ فوری نیاز به سلامت از COVID-19 بحران ما نمی توانیم به تاخیر پاکسازی خطرناک آلودگی هوا. در واقع, آن است که مهم تر از همیشه.”

سازمان حفاظت محیط زیست در حال آماده شدن برای پیشنهاد یک بررسی از استانداردهای فعلی و انتظار دارد که به موضوع پیشنهاد این بهار با توجه به Corry Schiermeyer یک سخنگوی آژانس.

“سازمان حفاظت محیط زیست متعهد به حفاظت از بهداشت عمومی با بهبود کیفیت هوا و کاهش آلودگی هوا” Schiermeyer گفت: در یک ایمیل پاسخ. “COVID-19 جدید و در حال تحول وضعیت و دانشمندان در حال کار سخت به درک آنچه متغیرهای مربوط به انتقال و آسیب پذیری.”

“راز علم’

این سازمان که مسئول حفاظت از هوای پاک و آب نیز زیر آتش آمده برای استراحت اجرای آن از آلودگی قوانین و همچنین در ادامه به نوشتن یک قانون منتقدان می گویند را تضعیف می کند استفاده از اطلاعات علمی در مقررات فدرال.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im