کارآفرینان امید متحد Klobuchar باقی می ماند در کانون توجه

“هنگامی که آنها کنترل سن واقعی تفاوت شرکت های ایجاد شده در یک سال” Dearie گفت. “که حس می کند; این شرکت ایجاد یک محصول جدید و یا خدمات است که نبود در بازار قبل و نیاز به استخدام افراد.”

در سال 2011 Dearie و کورتنی Geduldig سابق خدمات مالی فروم لابی کشور سفر کرد به صحبت با کارآفرینان. آنها به دو گروه عمده نتیجه گیری: راه اندازی تا به حال هیچ صدای واقعی در کاپیتول هیل و واشنگتن قانونگذاران توجه به شرکت های بزرگ و کسب و کارهای کوچک بودند که اجزای تشکیل دهنده آنها و اغلب اهدا کنندگان.

در سال 2013 منتشر شد کتاب خود را “که در آن شغل هستند: کارآفرینی و روح اقتصاد آمریکا” که ویژه یک خاتمه از سنسور. جری موران یک جمهوری خواه کانزاس و مارک وارنر ویرجینیا از حزب دموکرات. پس از Dearie پا را از کار خود را در سال 2017, او تشکیل مرکز آمریکایی کارآفرینی است که تحت ولز فارگو, در میان دیگران.

راه Dearie دیدم آن کار خود را به اتصال کاپیتول هیل با سرمایه گرسنگی راه اندازی است. او با نزدیک شدن Klobuchar سال بعد به شرکت در صندلی آنچه که تبدیل به سنا کارآفرینی حزبی.

در حالی که Dearie تن به تن راه اندازی به عنوان کمک به زنان و اقلیت کارآفرینان گفت Klobuchar مشاهده آنها را به عنوان مرهم برای کسب و کار در heartland متحده مانند او. او و اسکات امضا و 12 بیشتر سناتور دنبال کرد. چندین گروه های ذینفع از جمله ایالات متحده در اتاق بازرگانی در حال غیر رسمی حامیان مالی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de