تفسیر

X

داستان جریان

مقالات اخیر

آنچه که به یک آمریکایی است این چهارم جولای ؟ شش هفته به موج شورش و نیهیلیسم جارو ملت به عنوان ما نهفته سرد جنگ داخلی داغتر از آن به نظر می رسد سخت به پیدا کردن دلیلی برای جشن در کشور عزیزمان را 244th تولد.

نخبگان و ائتلاف آزرده اند ramped تا حمله میهنی میانه آمریکا است. آنچه در آغاز به عنوان یک شهری انتفاضه است و پس از تبدیل به موج دیگری در آن اتفاق می افتند پس از دهه 1960 انقلاب فرهنگی. هدف مثل همیشه باقی می ماند سرنگونی کشور و فرهنگ و راه و روش زندگی و آرمان خواه.

شادی که با نخبگان در آغوش موج از اعتراضات و شورش های, غارت و آتش سوزی و خرابکاری به ما می دهد یک نگاه اجمالی به زشت آینده: اگر علت تلقی می شود و اگر اوباش خشم به اندازه کافی صالح و سپس قوانین دیگر اعمال می شود. رسانه ها-دموکراتیک-شرکت مجتمع برکت آن همه در حالی که ولرم مخالفان در سمت راست خواهد شد یا با سکوت و یا مانند میت رامنی پیوستن به تظاهرات خود.

متمم اول قانون اساسی وجود ایالات متحده است اقدام مانند یک غنچه توتالیتر حکومت دینی که در آن همه باید زانو زدن در محراب wokeness. کسانی که حاضر نیستند با دولت—هنوز رتبهدهی نشده است به هر حال—اما در شرکت های بزرگ امریکا و رسانه ها. آنها را اجرا کنید خطر از دست دادن معیشت خود و برای همیشه لطفا برای هتاکان در اینترنت.

چه مدت تا زمانی که کسانی که متهم به نژاد پرستی محروم هستند می گویند, بانکداری, خدمات ؟ در این میان آن است که به طور فزاینده مشخص نیست که آیا مرتدان که دفاع از خود در برابر حمله می توانید انتظار از حمایت مساوی قانون. حتی بستگان متهم در حال بازی منصفانه.

هیچ یک از این است که به هیچ وجه قابل مقایسه با حال ارسال به گولاگ اما زمین از این نیست. بیدار تبلیغات در حال حاضر همه فراگیر آن دروغ و تحریف تعبیه شده به هر گوشه از ما زندگی عمومی است. و بر خلاف تحصیل نخبگان در اواخر اتحاد جماهیر شوروی بود که از دست همه ایمان کمونیسم ما نخبگان در واقع بر این باورند که دروغ در مورد نژادپرستی نظاممند و “قانونی نسل کشی های رنگی و مردم است.”

اساسی این انقلاب است که شالوده باور است که سفید پوستان هستند و منحصر به فرد بد—”سرطان از تاریخ بشر” در Susan Sontag را بدنام فرمول. “این است که نژاد سفید و آن را به تنهایی—آن ایدئولوژی و اختراعات—که قوت خودمختار تمدن در هر کجا از آن گسترش می یابد,” او نوشت. این حقیقت بدیهی از بیدار امریکا است.

با توجه به رسمی سابقه تدریس در مدارس و دانشگاه های سفید مرد تنهایی است که به جرم جنایت علیه nonwhite بشریت است. برده داری نسل کشی استعمار امپریالیسم و آپارتاید در حال منحصر به فرد خود را حق. هر موفقیت او ادعا کرده بودند یا به سرقت رفته از مردم از رنگ (به عنوان 1987 کتاب سیاه “آتنااستدلال می کند) و یا ساخته شده در آنها ظلم و ستم (توسعه از امریکا).

علت سفید بد به نظر می رسد بیولوژیکی نیست اما تاریخی است. در حالی که مالکوم ایکس و ملت از اسلام آموخته است که “مردم سفید متولد می شوند و شیاطین از طبیعت” کلیسای ما تنوع می آموزد که سفیده عمل کرده اند و همچنان به مانند عمل كرده است. جدید سلسله مراتبی نژادی دوگانگی—سفید بد nonwhite خوب است بر اساس یک طرفه سابقه تاریخی از ظلم و ستم. وحشت که nonwhites سفر کرده اند بر یکدیگر و یا در سفیده البته نادیده گرفت.

زیرا سفیده انتخاب کنید که از شر آنها باید مسئول اعمال خود و مجازات شوند. “انتقام از آن من است من,” میگوید بیدار سرباز پا. در این پست-مسیحی جهان, بخشش, محفوظ است و این جنایات در طول تاریخ مظلوم. برای سفید پوستان تنها “بی نهایت توبه و طلب بخشایش” کفایت خواهد کرد.

این چشم انداز جدید است که هنوز مندرج در قوانین ما و آن باقی مانده است بی تدبیر برای کسانی که با آرمان های سیاسی به تأیید آن publicly. اما آن را می یابد افزایش بیان در میان بیدار پیشتاز در آکادمی در رسانه های اجتماعی در مطبوعات و در میان Antifa و پل خرابکاری. در بدترین حالت یک virulently antiwhite جیر ممکن است مجبور به حذف می شود اما هیچ کسی برای لغو اهریمنی سفیده.

اگر امید وجود دارد آن نهفته است در اکثر آمریکایی ها از همه نژادها که باور نمی کنم این نژادپرست مزخرف که هنوز هم چسبیده به colorblind جمهوری خواه creed برابر حقوق در برابر قانون است. آنها شده اند به دروغ تدریس به فراتر از زمان تاسیس به دفاع از آن اما حداقل این باور است که مرده است اما پنهان آن حد ممکن است.

در حقیقت کیش خود می یابد روشن ترین و فصیح ترین بیان در خوب قدیمی بدیهی حقایق اعلام شده توسط بنیانگذاران ما. “همه انسان ها برابر خلق شده اند” همیشه به معنای “همه مردان است.” و آن را هنوز هم به معنی تمام مردان است. هیچ جا در اعلامیه استقلال و یا در قانون اساسی برای این موضوع هستند که افراد طبقه بندی شده با نژاد یا قومیت و مذهب و جنسیت و یا هر یک از دسته بندی های دیگر استفاده می شود به گودال ما در برابر یک دیگر امروز.

آنچه کشور نیاز هستند بیشتر آمریکایی ها—برجسته تر بهتر—به reassert بنیانگذاران’ creed و تعهد در دفاع از آن اگر نه زندگی خود و اقبال حداقل مقدس خود را افتخار.

دیوید Azerrad یک دستیار استاد در هیلزدیل کالج Van Andel دانشکده دولتی در واشنگتن ،

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de