‘فاحش’ رانندگی در سرقت SUV در “high noon” در کلگری اراضی شهرستان مرد یک سال حبس

محتوای مقاله

پاره شدن از طریق کلگری در یک سرقت SUV در وسط روز در زمان رسیدن به سرعت 200 متر/ثانیه, فرود آمد, یک مرد یک سال زندان محکوم شد.

اما به دلیل دیل مک فرسون در حال حاضر صرف معادل که در بازداشتگاه او نمی خواهد که به خدمت هر زمان بیشتر است.

MacPherson مجرم شنبه به چهار اتهام از جمله در اختیار داشتن اموال به سرقت رفته و رانندگی خطرناک در ارتباط با حادثه ماه ژوئیه گذشته 9 دیدم که پلیس HAWCS هلیکوپتر او را به عنوان او menaced رانندگان دیگر در شهرستان.

“فاحش کاملا فاحش تعقیب از طریق این شهر تقریبا در ظهر بالا,” استانی قاضی دادگاه مایک Dinkel گفت: در توصیف MacPherson را انجام.

تاج دادستان جیمز توماس گفت: MacPherson دیده می شد توسط یک افسر پلیس ترک کلگری کازینو در شمال شرقی در 12:43 p. m. و به سرقت رفته قلمه SUV.

او سپس مشاهده توسط پلیس, هلیکوپتر به عنوان او به سرعت از طریق این شهر از شمال به نصف رسیدن به سرعت 200 کیلومتر/ساعت در Deerfoot دنباله یا دو محدودیت سرعت و مسابقه را از طریق زمین مناطق تا 90 متر/ثانیه و یا سه گانه مجاز سرعت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>