تلاش برای کاهش قیمت دارو خواهد آسیب نادر-بیماران مبتلا به بیماری

تفسیر

X

داستان جریان

مقالات اخیر

سیاست های دولت تغییرات گاهی اوقات باید تمام ظرافت از بخار غلتک barreling کافی به جلو و بدون توجه به همه چیز را در راه خود را. چنین مورد امروز با تغییرات پیشنهادی به داروهای تجویزی مدیکر سود (قسمت D) یکی از مراقبت های بهداشتی است داستان های موفقیت است. در تلاش برای کاهش هزینه داروهای تجویزی برای برخی از شرکت کنندگان طرح در حال حاضر تعدادشان حدود 45 میلیون پیشنهاد پتانسیل له کل شکننده بازار طراحی شده برای کمک به برخی از مهمترین و بیمار در میان ما.

زمانی که Medicare Part D برای اولین بار راه اندازی مراتب کمتری از بیماری نادر و مواد مخدر در دسترس بود به بیماران است. اما بخشی D برنامه ایجاد یک بازار برای درمان های نوآورانه و به عنوان داروهای تخصصی تر به دست آوردن تایید اداره غذا و دارو وجود دارد بیشتر و گزینه های بهتر برای آسیب پذیر ترین افراد ذینفع.

چنین مورد با بیماری های نادر (شرایط است که تاثیر کمتر از 200,000 آمریکایی) همچنین شناخته شده به عنوان “یتیم بیماری به دلیل مواد مخدر شرکت های علاقه مند بودند در اتخاذ آنها به توسعه درمان” با توجه به موسسه ملی بهداشت.

در سراسر جهان وجود دارد 7,000 بیماری های نادر و همانطور که اشاره شد توسط Healx از بنیانگذاران و مدیر عامل شرکت دکتر تیم Guilliams در TechCrunch مقاله “از این بیماری ها 95% هنوز فاقد یک درمان تایید شده امروز.”

Guilliams بیشتر مشاهده شده: “مدل سنتی کشف و توسعه بالینی از داروهای جدید است بسیار گران قیمت از نظر هزینه های جدول زمانی و اثر بخشی. به یک داروی جدید به بازار به طور معمول هزینه $2-3 میلیارد طول می کشد 12-14 سال به منظور توسعه و 95% میزان شکست.”

همه این باعث می شود تصمیم به وارد کردن مواد مخدر یتیم در بازار به عنوان یک کار از عشق آن را به عنوان یک جهش از ایمان است.

بیماری نادر و مواد مخدر اغلب توسعه یافته توسط شرکت های کوچک است که اصلا در مقیاس بزرگ مواد مخدر برای جبران هزینه های خود را; این نوآوران باید بنیاد با هم یک تیم ساخته شده معمولا از بیمار, خانواده, پژوهش محور دانشگاهیان رویایی علوم زندگی حرفه ای و سرمایه گذاران مایل به در معرض خطر است. درمان هنگامی که متوجه شدم اغلب هرگز به فروش می رسد در مقیاس مواد مخدر طراحی شده برای زحمات بسیاری از کسانی که برنده یک, ژنتیک, قرعه کشی از انواع در شرایط تأثیر آنها و مواد مخدر در دسترس به آنها.

با توجه به زنگ بیش از افزایش هزینه داروهای تجویزی آن را قابل فهم است که تعدادی از تلاش های در حال انجام به آدرس داروهای تجویزی دسترسی خاص. آنها شامل دو حزبی تجویز دارو قیمت گذاری کاهش عمل (PDPRA) از 2019 (S. 2543) تایید شده توسط کمیته امور مالی مجلس سنا; خانه دموکرات محور الیاس E. Cummings کاهش هزینه های مواد مخدر در حال حاضر عمل می کنند (H. R. 3); و خانه جمهوریخواه محور هزینه های پایین تر بیشتر درمان عمل 2019 (H. R. 19).

اما بخشی D طراحی دوباره در این طرح قانونی که مفید به ذینفع می تواند در واقع نابود مواد مخدر یتیم بازار است. یک پتو افزایش در هزینه برای یک شرکت است که ممکن است فقط یک یا چند یتیم مواد مخدر در بازار را نمی توان جبران چند دلار اضافی در یک مقیاس بزرگ آلرژی یا فشار خون بالا قرص برای مثال.

در این سال قبل از ورود به پوشش فاجعه بار — که در آن نقطه حمایت اضافی در دسترس است — بیماران باید صرف بیش از $2,500 کردن از جیب در سال 2020 و پس از آن شارژ خواهد شد 5 درصد بیمه اتکایی هستند. در این بیماری نادر فضایی است که می تواند اضافه کردن به صدها و حتی هزاران دلار است.

همه از زمان مراقبت های بهداشتی تعمیرات اساسی نیاز به تولید کننده کمک های بدون کلاه با H. R. 3 خواستار 30 درصد سهم پس از فاجعه فاز رسیده است. اساسا این بدان معناست که این درخواست در حال ظهور در مقیاس کوچک شرکت های دارویی به کاهش درآمد خود را چیزی است که ممکن است ممکن است که قطعا مانع نوآوری در پیدا کردن یتیم روش های درمانی که در حال حاضر چند گزینه وجود دارد.

حتی بدتر برای شرکت های کوچکتر در هر سه برنامه یک تولید کننده مسئولیت نخواهد بود دربسته در محیط ایجاد هزینه های غیر قابل پیش بینی. در حال حاضر یک تولید کننده حداکثر تخفیف برای یک دارو است $3,698 هر بیمار.

یک مطالعه در این هفته از نادر دسترسی اکشن, پروژه, آن من شود در می یابد که افزایش هزینه برای تولید کنندگان خاص بیماری نادر با مواد مخدر در حال حاضر تحت پوشش Medicare Part D می تواند به افزایش از 400% به 2000 درصد بسته است که طرح تصویب رسید. این افزایش در هزینه ها خواهد درایو در حال ظهور شرکت های خارج از کسب و کار را تنها برای درمان برخی از بیماری ها ناپدید می شوند.

در حالی که شاید ناخواسته در نتیجه از بین بردن هر گونه محدودیتی برای تخفیف نیاز به پرداخت های بزرگ از تولید کنندگان و درمان چند ملیتی دارویی با متنوع اوراق بهادار همان است که در حال ظهور در مقیاس کوچک عملیات خواهد بود devasting به بیمارانی که بدترین گزینه است.

این بیماری نادر در جامعه می داند که خط پایین خود را نه تنها در مورد پول است. هنوز, آن را سخت به اندازه کافی برای ساخت یک شرکت به نیازهای چند بدون کنگره به طور چشمگیری افزایش هزینه های. تغییرات لازم را به Medicare Part D باید توجه داشت که بیماری نادر و شرکت های متنوع هستند و که آنها نیاز به بررسی راه حل های جایگزین.

مایک Eging است مدیر اجرایی نادر دسترسی به پروژه اقدام غیر انتفاعی تاسیس شده توسط شبکه ای از ظهور و قبل از تجاری نادر بیماری شرکتها و بیمار سازمان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de