مربیان آماده شدن برای دانشجو و ترس و استرس و اضطراب در اطراف COVID

محتوای مقاله در ادامه

به گفته های اخیر آنگوس رید مطالعه انجام شده در کانادا کودکان و نوجوانان باید احساس انواع مختلفی از عوامل استرس زا از COVID-19 شیوع.

این مطالعه با عنوان “حال بچه ها خوب است” نشان داد که نزدیک به 30 درصد از دانش آموزان نگران COVID دارای اختلال یادگیری خود را 22 تا 26 درصد نگران پدر و مادر و یا دیگر اعضای خانواده ممکن است بیمار و 15 درصد نگران بیمار شدن خود را.

“خیلی از این کار خواهد شد نگاه به آموزش کودکان و نوجوانان خود تنظیم تنظیم احساسات و بسیار آگاه باشید زمانی که شما احساس می کنید زای آینده. اینها فقط بسیار خوب مهارت های زندگی به طور کلی” شوارتز گفت.

“اما آن را نیز به عنوان یک قدرت مبتنی بر رویکرد پرداختن به ننگ و که آن را OK به احساس ترس را احساس نگرانی کرده و آن را کاملا طبیعی پاسخ.

“و مطمئن شوید که بچه ها می دانند که آنها نه تنها در این است که کسی وجود دارد برای کمک به آنها را به حمایت از آنها و به آنها احساس می کنید که آن را خوب است به بحث در مورد چگونه آنها احساس.”

[email protected]

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>