آموزشی عدالت نیاز به والدین انتخاب

تفسیر

X

داستان جریان

مقالات اخیر

فراتر از مثبت ثابت علمی تاثیر گسترش آموزشی K-12 گزینه های به خصوص به سیاه و اسپانیایی, دانش آموزان, والدین, انتخاب برنامه های مثبت اجتماعی و عاطفی و فرهنگی اثرات. به عنوان امریکا چهره ماندگار مرگ و زندگی سوال در مورد نژادی و بی عدالتی آموزشی متعدد مزایای آموزشی, آزادی, افزایش, اهمیت, این هفته تصمیم توسط دادگاه عالی ایالات متحده در Espinoza v. مونتانا گروه درآمد. در مورد دادگاه برگزار شد که مقامات دولت نمی تواند تکیه بر اصطلاح بلین اصلاحات در قانون اساسی به منع خانواده از با استفاده از K-12 شهریه-مالیات-اعتباری-تامین کمک هزینه تحصیلی به کمک های مالی در حضور فرزندان خود در خصوصی مدارس مذهبی انتخاب کنند.

برای حدود یک دهه تحقیقات نشان داده است که سیاه و دانش آموزان اسپانیایی شرکت کننده در بخش خصوصی تامین اعتبار مالیاتی برنامه های بورس تحصیلی و دولتی کوپن برنامه های تحصیلات تکمیلی در یک نرخ بالاتر نسبت به همسالان خود که حضور در مدارس دولتی. اخیر مطالعه انجام شده توسط آموزش و پرورش اقتصاددانان در کنساو دانشگاه در حومه شهر آتلانتا به تولید داده ها آشکار است که 99 درصد از سیاه و دانش آموزان اسپانیایی دریافت گرجستان هدف کمک هزینه تحصیلی فارغ التحصیل از دبیرستان خود را در مدرسه عمومی همسالان فارغ التحصیلی در 82 درصد رای. بر اساس نرخ فارغ التحصیلی دبیرستان به تنهایی آموزشی عدالت حکم می کند که متحده ایجاد و یا گسترش آموزشی انتخاب برنامه های.

اما در انتخاب یک مدرسه خصوصی برای خود و فرزندان و پدر و مادر جای تاکید بیشتری بر روی آب و هوا مدرسه و کلاس درس نظم و انضباط از روی نمرات آزمون های استاندارد. نقطه عطفی 2013 مطالعهبا عنوان “بیش از نمرات: یک تجزیه و تحلیل از چرا و چگونه پدر و مادر را انتخاب کنید مدارس خصوصی” نشان داد که 98.6 درصد از بررسی والدین کودکان دریافت گرجستان هدف بورس بودند به شدت راضی خصوصی خود را انتخاب مدرسه. این بررسی نشان داد که پنج دلیل که چرا پدر و مادر در انتخاب یک مدرسه خصوصی برای فرزندان خود هستند و همه مربوط به آب و هوا مدرسه و کلاس درس مدیریت از جمله “بهتر است دانش آموز نظم و انضباط” (50.9%) “بهتر است محیط یادگیری” (50.8%), “کوچکتر اندازه کلاس” (48.9%) “بهبود ایمنی دانش آموز” (46.8 درصد) و “بیشتر توجه فرد برای فرزند من” (39.3%). تنها 10.2 درصد از بررسی پدر و مادر ذکر شده بالاتر نمرات آزمون های استاندارد به عنوان یکی از پنج دلیل آنها را انتخاب خاص مدرسه خصوصی برای کودک خود را.

بدیهی است که پدر و مادر که درک بهتر مدرسه خصوصی محیط های یادگیری افزایش اجتماعی و عاطفی نتایج. شاید این است که چرا بسیاری از مدارس دولتی مناطق ضروری و سازماندهی “خاموش قفسه” اجتماعی و عاطفی یادگیری (SEL) برنامه هایی است که تلاش برای تکرار آلی اجتماعی و عاطفی یادگیری رخ می دهد که در خصوصی و یا مذهبی در مدارس با حضور خانواده هایی که به طور داوطلبانه انتخاب و به آموزش فرزندان خود را با توجه به استانداردهای بالا, ارزش ها و انتظارات خود را به مدرسه مربوطه جوامع است. عمومی مدارس نیز پیاده سازی جامعه آموزش مبتنی بر مدل, مانند هدف ساخته شده است جوامع شبکه ای است که با ارائه مشاوره درمانی, برنامه های سلامتی و مشارکت اجتماعی به دانش آموزان و خانواده های آنها و تلاش برای تحقق بخشیدن به برجسته یادگیری و نتایج رفتاری برای دانش آموزانی که به اندازه کافی خوش شانس برای حفظ بودجه به شرکت های خصوصی مدارس مذهبی.

در ضمن با توجه به آخرین 2018 ارزیابی ملی پیشرفت آموزشی دستاورد سطح در تاریخ آمریکا خصوصی مدارس کاتولیک به نظر می رسد بهتر از مدارس دولتی در ایجاد شهروندان با 29 درصد از دانش آموزان نمره حداقل “مهارت” در تاریخ ایالات متحده در مقابل 14 درصد از دانش آموزان مدرسه. در تعلیمات مدنی, 41 درصد از دانش آموزان کاتولیک بودند حداقل مهارت در مقابل 23 درصد از دانش آموزان مدرسه. این PCI نتایج اکو اخیر مطالعات (کنترل برای متغیرهای سطح از ثروت خانواده و یا پدر و مادر و پيشرفت تحصيلی) نشان می دهد که به عنوان یک کل مدارس خصوصی بیش از یا مساوی و هرگز تاخیر عملکرد مدارس دولتی در القای مدنی دانش و پرورش رفتارهای چنین به عنوان داوطلب در یک جامعه است.

در پایان از 19th قرن متحده به تصویب رسید بلین اصلاحات جلوگیری از استفاده از وجوه مالیات دهندگان در فرقه ای نهاد. خوشبختانه با آن Espinoza تصمیم دیوان عالی ایالات متحده محدود شده استفاده از این invidious مقررات که نمایندگان مجلس به تصویب رسید به آن را دشوار است به خصوص برای خانواده های کاتولیک به آموزش فرزندان خود در مدارس محدود و آن را تقریبا غیر ممکن است برای که قبلا به بردگی گرفته آفریقایی و رهبران مذهبی برای ایجاد خصوصی مسیحی آکادمی که در آن کودکان خود را می تواند دریافت یک کلاسیک لیبرال آموزش و پرورش است.

به عنوان رئیس جمهور تهمت مشاهده شده در سخنان قبل از امضای قرارداد اخیر خود فرمان اجرایی در امن پلیس برای امن جوامع “مدرسه انتخاب حقوق مدنی موضوع از سال های دهه و احتمالا فراتر از آن” تشویق “افرادی که می دانند که آنها نباید مخالفت با آن” برای پیوستن به این جنبش است. ما به توافق برسند.

اگر نمایندگان مجلس واقعا بر این باورند که آموزش و پرورش یک مسیر به فرصت های برابر اقتصادی و تحرک آنها باید قبول این واقعیت است که عدالت آموزشی می تواند تنها با ارائه پدر و مادر با بودجه مورد نیاز برای ارسال از کودکان کم درآمد و با درآمد متوسط خانواده ها به عمومی و خصوصی یا مدارس مذهبی انتخاب کنند. یک اکثریت قریب به اتفاق از ترکیبات میل فرصت های بیشتر برای دسترسی به یادگیری و کودکان آمریکا آن را سزاوار است.

جیم کلی است که بنیانگذار گرجستان هدف برنامه کمک هزینه تحصیلی و نویسنده amicus کوری مختصر ارائه شده در Espinoza مورد.

جرارد رابینسون یک همکار در موسسه مطالعات پیشرفته در بنیاد فرهنگ در دانشگاه ویرجینیا است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de