وزیر آموزش و پرورش می گوید کبک تصمیم خواهد گرفت که به زبان انگلیسی بازگشایی مدارس

محتوای مقاله

کبک به زبان انگلیسی مدرسه تخته نمی تواند خود را انتخاب کنید جدول زمانی برای بازگشایی, وزیر آموزش و پرورش Jean-François Roberge اصرار در روز یکشنبه.

“زبان انگلیسی-آموزشگاه تخته ندارد قدرت قانونی برای تاخیر در باز شدن مدارس” Roberge در بیانیه ای گفت ایمیل به Montreal Gazette.

“آن را منحصر به فرد صلاحیت دولت کبک. آن است تا کارشناسان بهداشت عمومی به قاضی که آیا سلامت شرایط را برای بازگشت تدریجی به کلاس برآورده نمی مسئولان مدرسه.”

برتر فرانسوا ایتالیایی, توالت دوشنبه گذشته اعلام کرد که مدارس ابتدایی و daycares در بسیاری از استان خواهد بازگشایی on May 11 در حالی که کسانی که در مونترال خواهد بازگشایی در مارس 19 — تا زمانی که COVID-19 وضعیت باقی مانده تحت کنترل است.

روز جمعه کبک به زبان انگلیسی مدرسه تخته انجمن (QESBA) گفت که این امر تصمیم گیری زمانی که آن را امن برای بازگشایی مدارس در آن نه تخته.

QESBA جمهور دن Lamoureux گفت: انجمن خواهد “در ادامه به دفاع حقوقی ما و قانون اساسی قدرت را کنترل و مدیریت ما اقلیت زبان سیستم مدرسه.”

با استناد به خطرات بهداشتی ناشی از COVID-19 گفت: دولت تاریخ برای بازگشایی شد زودرس.

“همانطور که در آوریل 30, هنوز هم وجود دارد بیش از حد بسیاری از ناشناختهها که سازش توانایی تخته مدرسه با خیال راحت و به طور موثر بازگشایی مدارس,” او گفت:.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de