به عنوان قوه مقننه مورد بحث لغو کبک مدرسه تخته در اواخر شب, Jean-François Roberge اعلام کرد اکثر کمیسیون خواهد از دست دادن شغل خود را بلافاصله.

کبک — بازی بیس بال به پایان تلخ یک سرکش وزیر آموزش و پرورش Jean-François Roberge خشم MNAs جمعه زمانی که او اعلام کرد دولت در نظر دارد به آتش صدها نفر از هیئت مدیره مدرسه کمیسیون سه هفته زودتر از ابتدا اعلام کرد.

به عنوان نهایی مقننه بحث بر سر لایحه 40 لغو کبک 60 زبان و نه anglophone مدرسه تخته کشیده و در اواخر شب به زیر ابر از بسته شدن Roberge مطرح تعجب در آخرین دقیقه اصلاحیه به این لایحه در حال حرکت تا تاریخ کمیسیون منقرض خواهد شد.

به جای که قبلا اعلام تاریخ Feb. 29, Roberge را معنی متمم در کمیسیون در حال کردن درب به عنوان به زودی به عنوان این لایحه می شود سلطنتی تحریم مدتی شنبه صبح.

یک استثنا برای این اندازه گیری خواهد شد کمیسیون در انگلیسی شبکه که ادامه خواهد داد به مجاز به کار در نقش های موجود تا نوامبر. 1 به عنوان برنامه ریزی شده Roberge گفت: در پاسخ به یک سوال از لیبرال MNA جنیفر Maccarone.

اما MNAs به نمایندگی از احزاب مخالف برای تصویب نهایی مرحله — همه زنان بودند خشمگین شلاق در Roberge و او را متهم به نشان دادن عدم همدلی برای کمیسیون که خدمت در مدارس برای سال.

“این مردم” لیبرال MNA فرانسین Charbonneau اخراج سراسر زمین در Roberge. “آنها نه ماشین. آنها قوطی لوبیا شما می توانید با قرار دادن در قفسه.


وزیر آموزش و پرورش Jean-François Roberge اشاره کرد که حتی اگر اکثر مدرسه-هیئت مدیره خواهد بود با از دست دادن شغل خود در روز شنبه آنها ادامه خواهد پرداخت تا 30 ژوئن.

ژاک Boissinot / کانادا پرس

“به طور معمول قبل از اینکه ما آتش کسی که ما از یک فنجان قهوه است. مردم در حال کشف امشب هماهنگ گذار (به مراکز خدمات جایگزین تخته) اتفاق نمی افتد.”

“من خودم را در موقعیت پدر و مادر” اضافه شده لیبرال آموزش و پرورش منتقد و MNA برای St-Laurent, مروه Rizqy. “کسی که پدر و مادر تماس از نیمه شب یا شنبه در صورت وجود کولاک?”

Parti Québécois MNA ورونیک Hivon به سختی می تواند شامل خشم او درخواست Roberge نقطه سفید که آیا واقعی او قصد شلیک کمیسیون دیر است برای جلوگیری از آنها را از راه اندازی چالش های حقوقی به بحث اصلاحات.

گرفته شده عقب Roberge تلاش برای پاسخ گفت: در ابتدا که این کمیسیون در حال خوش آمدید به ماندن به عنوان “مشاور” به کمک وزارت با انتقال روند.

وی با اشاره به کمیسیون ادامه خواهد پرداخت تا 30 ژوئن. مدیران کل تخته خواهد شد و نظارت بر عملیات در فاصله بین تدریجی از تخته و معرفی خدمات مراکز.

“این دولت که خیالات خود را به طوری کامل توضیح داد هرگز آنچه در آن است در این لایحه” Hivon پاسخ داد. “مردم این پیدا کردن امشب جمعه در آخرین لحظه.”

“مردم احساس کاملا فریب خورده” اضافه شده کبک solidaire MNA کریستین Labrie.

“من در اینجا توهین به کسی” Roberge گفت. “هیچ کس صحبت کردن در مورد خلاص شدن از کسی.”

اما این حادثه دربسته در محیط پر سر و صدا بعد به عنوان CAQ دولت در عمل یک تهدید صادر شده در هفته گذشته و به استناد بسته — مجلس روش که محدودیت بحث بنابراین لایحه می تواند سریع ردیابی به صورت قانون در لایحه 40.

با یک بلیزارد خروشان, MNAs بودند نشسته اند در داخل مجلس برای بررسی — در یک روز — از 312-ماده لایحه اصلاح 80 قطعه از قانون و حرکت کردن هر دو زبان و anglophone سیستم آموزش و پرورش.

این CAQ تمایل به محدود کردن بحث به معنی MNAs شد به نشستن به شب به اتخاذ این لایحه است. به عنوان CAQ دارای اکثریت کرسی ها در مجلس تصویب این لایحه تضمین شده است.

خلق و خوی بود و تنش از دریافت کنید.

“این لایحه که در حال منفجر طریق خانه را دور زبان انگلیسی جامعه حق کنترل و مدیریت آن موسسات” ژاک-کارتیه MNA گرگ کلی اخراج از سراسر زمین.

“ما با یک دولت که در نظر کبک یک کسب و کار است و مدیر عامل شرکت” اضافه شده QS co-سخنگوی گابریل Nadeau-دوبوا.

نظرات درست قبل از سه حزب مخالف تیمی در صبح به درخواست رئیس قوه مقننه فرانسوا Paradis به حکم را در مورد اینکه آیا CAQ قانونی می تواند ادامه با استناد به بسته شدن.

Paradis گفت: دست خود را بسته بود چرا که او به کار با قوانین به عنوان آنها در حال حاضر پیش نویس.

اما جمعه چهارمین بار است که در هشت ماه CAQ دولت استناد بسته شدن. آن را با استفاده از این روش در ماه ژوئن سال 2019 در 9 لایحه اصلاح سیستم مهاجرت و 21 لایحه در دولت سکولاریسم. به مناسبت سوم شد و در دسامبر 2019 در لایحه 34 در آبی ،

“زمانی که شما آمار چهار در هشت ماه به وضوح یک مشکل وجود دارد,” موقت رهبر حزب لیبرال Pierre Arcand به خبرنگاران گفت: پس از رسیدن به قوه مقننه. “امروز ما در حال صحبت کردن در مورد برخی از استبداد این است که بسیار جدی است.

برتر فرانسوا ایتالیایی, توالت نمی خواهد تکان دادن گفت آن است که مخالفان خود را به خطا مانع.

ایتالیایی, توالت گفت: قوه مقننه احزاب دیگر ساخته شده کافی استفاده از بسته شدن به قانون به تصویب رسید که در قدرت بودند: 70 بار برای PQ, 79 برای لیبرالها.

“من فکر نمی کنم رهبر مخالفان در هر موقعیت برای ما سخنرانی در مورد بسته شدن” ایتالیایی, توالت گفت.

نمایندگان گروه های آسیب دیده ریخت به لابی قوه مقننه به یاد دولت نیست و همه به خوبی در آموزش و پرورش جهان.

خشمگین آلن Fortier رئیس Fédération des کمیسیون scolaire, اعلام FCSQ در نظر دارد برای به چالش کشیدن این قانون در دادگاه پس از آن به تصویب رسید.

لایحه 40 را “بیش از حد تمرکز” قدرت در دست Roberge وی افزود که صدمه دیده خواهد شد پدر و مادر است.

pauthier@postmedia.com

twitter.com/philipauthier

مرتبط

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de