اقتصاددانان می گویند سیاست زمان بندی کلید سریع coronavirus بازیابی

کسانی که به طور خودکار تکرار محرک اقدامات لازم به دلیل سیاسی پنجره برای دور دیگری از محرک ممکن است نزدیک گفت: Mike Konczal مدیر مترقی فکر در موسسه روزولت. “اولیه 2009 محرک بپرسید ساخته شده بود با این فرض که آنها همیشه می تواند بازگشت و شانس دوم در آن,” او گفت:. “آنها نمی تواند.”

این نقد هلیکوپتر رها خواهد کمک به خانواده ها پرداخت قبوض و قرار دادن غذا بر روی میز و در حالی که به طور موقت کار کمتر و یا کار نمی کند در تمام. اما آنها نمی خواهد انجام دهد به همان اندازه برای کسب و کار است که باید توقیف طول ملی شبه قرنطینه.

به آدرس که ایران با پیشنهاد شامل یک ماده که به اداره کسب و کار کوچک 350 $میلیارد دلار به دل کردن در بخشایش وام. پول را به کوچک و شرکت های متوسط برای ادامه پرداخت کارکنان; اگر آنها با استفاده از پول برای غیر-هزینه های حقوق و دستمزد و سپس این وام نمی تواند ببخشند. وام خواهد بود در پوش یک مقدار برابر با 2.5 ماه از حقوق و دستمزد به حداکثر 10 میلیون دلار.

استن Veuger ساکن محقق در آمریکا سرمایه گذاری موسسه را تحسین ایده اما گفت باید آن را حتی بزرگتر. او گفت: بخشایش بدهی باید پوشش تمام طول اضطراری ملی.

“برای برخی از کسب و کار آن را به اندازه کافی خوب باشد اما نه آنهایی که گرفتن اساسا هیچ درآمد او گفت:” با این استدلال که این برنامه نیز باید پوشش هزینه های ثابت مانند اجاره و آب و برق در علاوه بر این به payman.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im