Maya frost در برلین: Anaïs Barbeau-Lavalette را rock ‘n’ roll high school

یک موج شوک از طریق برلین شنبه با جهان والاتر از لا الهه des mouches à feu (الهه از کرم شب تاب).

برلین — یک موج شوک از طریق نسل 14plus بخش از جشنواره بین المللی فیلم برلین — با نام مستعار جشنواره بین المللی فیلم برلین — روز چهار شنبه با جهان والاتر از Anaïs Barbeau-Lavalette را لا الهه des mouches à feu (الهه از کرم شب تاب).

کبک مدیر خشن اقتباس از رمانی به همین نام Geneviève Petterson جنسی-مواد مخدر – و rock ‘n’ roll-تزریق سوار آغاز می شود که در شخصیت کاترین (کلی Depeault) تولد 16.

Barbeau-Lavalette می کشد هیچ مشت در این حسی حساب دختر آشفته و هیجان انگیز عبور از بی گناهی به جهان خسته تجربه. مجموعه ای در تلفن همراه – اینترنت-رایگان حباب از 90s آن را خام آمدن از سن داستان دوست دارد که ما به ندرت مشاهده بر روی صفحه نمایش بزرگ است.

فیلم سقوط کرد از طریق فروخته Urania Berlin e.V. تئاتر مانند یک موج جزر و مدی شنبه فراگیر تا همه در حضور و غیاب و حمل آنها را به دریا. قابل توجه این است که همانطور که از نام آن پیداست این جشنواره نسل 14plus بخش بشود به طرفداران فیلم, 14 ، وجود دارد و بینندگان در تمام سنین در حضور و غیاب از جمله بسیاری از جوانان مراجعه کننده با دوستان و یا خانواده.

“من کاملا آگاهانه در طول غربالگری از نوجوانان کشف آن” Barbeau-Lavalette گفت. “این فقط نوجوانان, اما من می دانستم که برخی وجود دارد و به احساس واکنش این افراد در این نقطه عطفی در زندگی خود را — به آنها را بشنود, خنده, گریه, و در واکنش به قوی لحظات من برای امیدوار بود — آن را لمس کردن.”

“ترسناکترین چیزی که برای من تعجب بود که آیا احساسات خواهد سفر در سراسر مرزهای اما چیزی وجود دارد قابل لمس در اتاق. کاترین دوران نوجوانی به راحتی می تواند این باشد که یک جوان برلینر. از (لحظه من متوجه شدم که من می دانستم که این فیلم می تواند در هر نقطه.”

حمل این فیلم بی باک عملکرد Depeault که در روز شنبه در مراسم افتتاحیه به نمایش گذاشته ترکیبی از خودانگیختگی و جاذبه به عنوان شخصیت او twirling giddily به عنوان بازیگران و خدمه ساخته شده و ورودی خود را فقط قبل از اینکه فیلم شروع شد. 17-year-old بازیگر تا به حال تنها چند اعتبار به نام او, اما مطمئن شوید که برای افزایش سرعت به شهرت پس از این.

“پس از نمایش او به من گفت که او احساس او فقط به تولد” Barbeau-Lavalette بازگو کرد. “این یک محاکمه با آتش برای او. در این فیلم ما می بینیم کاترین تبدیل, اما ما نیز دیدن یک بازیگر تبدیل. این یک احساس فوق العاده ای برای او در نهایت در حال حاضر این فیلم است. او واقعا خوشحال بود و زندگی در یک لحظه. آن را بسیار عاطفی.”

Barbeau-Lavalette شده است به برلیناله دو بار قبل از اینکه با لو حلقه و اینچ ، هر دو فیلم اجتماعی-سیاسی subtexts. در اینجا او در پشت برگ جهان خارج و plunges به احشایی تاثیر یک دختر نوجوان پرتاب خود را به زندگی با رها.

“من می خواستم به ارائه پیشانی نژاد در دوران جوانی,” Barbeau-Lavalette گفت. “من تا به حال هرگز دیده می شود یک فیلم است که در این نگاه تحول این سن راه من تا به حال آن زندگی می کردند — به عنوان ارتفاع جهش از یک شخصیت بدون قضاوت و استقبال از سرگیجه که گذشت همراه با درد و زیبایی را به ارمغان می آورد.

“این یک فیلم است که بستگی به دراماتیک داستان است. این یک داستان تحول پس از آن بود نفسانی; شما تا به حال به احساس آن را در دل و روده خود را.”

لا الهه des mouches à feu است همهجانبه سینمایی دستاورد است. جاناتان Decoste بصری فیلمبرداری Sylvain Bellemare را امپرسیونیستی طراحی صدا و استفان Lafleur پویا ویرایش دور از یک فیلم است که همیشه احساس می کند کاملا در مرحله با آن وحشی شخصیت های جوان.

پیروزی soundtrack شامل همه از دیوید بووی به چاک بری از گرفتگی سوراخ و جان اسپنسر, بلوز, انفجار همراه با کبک اعمال افنباخ آم ماین و زبان-در-گونه Les B. B. می دهد همه چیز بین المللی استعداد یادآور Jean-Marc Vallée را C. R. A. Z. Y.

آن باقی مانده است دیده شود که آیا لا الهه des mouches à feu طول می کشد خانه هر awards در برلین. اما این منتقد بی باک پيش بينی می گوید آن را قطعی مدعی با آینده ای روشن پیش رو است.

“من بسیار افتخار از فیلم” Barbeau-Lavalette گفت. “شما هرگز نمی دانید اگر مردم را جذب آن را با هر دو عقل و حواس خود را. این یک فیلم است که احساس می شود. من می خواستم به یک حساس فیلم که آن نیز ، من میخواستم بدونم که اگر مردم احساس همه چیز, اما من فکر می کنم کسانی که همه چیز جهانی است.”

[email protected]
twitter.com/TChaDunlevy

ویرایش

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de