پیش نویس دو حزبی اتومبیل بدون راننده لایحه ارائه شده توسط خانه پنل

روز پس از احیای بحث بر سر چگونگی تنظیم های بدون راننده, خودرو, صنعت, خانه انرژی و تجارت کمیته در گردش است پیش نویس قانون که نظارت.

بحث در مورد پیش نویس به دست آمده توسط CQ رول تماس است دو حزبی و محلی و با هدف اتو کردن قانونی تفاوت به جلو به منظور جلوگیری از سرنوشت مشابه لایحه ای که متوقف شده در سال 2018 است. یک ایمیل ارسال می شود با این لایحه درخواست بازخورد از ذینفعان توسط Feb. 21 در بخش مربوط به امنیت مصرف کننده, آموزش و پرورش, باطل, کنترل, منابع نیروی انسانی سقوط داده و کامیون پس انداز.

این کمیته که قبلا منتشر شد پیش نویس در بخش های فدرال و ایالتی و محلی نقش معافیت rulemakings سریع عمل تست گسترش مشورتی کمیته ها و تعاریف.

در حالی که خیلی از این ماده از لایحه به نظر می رسد حل و فصل برخی از حفره باقی می ماند. برای مثال این لایحه مجموعه گسترده ای مورد نیاز با هدف محافظت از وسایل نقلیه از نرم. اما نویسندگان باید در عین حال به تصمیم می گیرید که آیا به نوار تولید کنندگان از فروش هر خودرو بدون امنیت سایبر حمایت و یا به سادگی آن را با ویژگی های خودکار.

این لایحه همچنین می پرسد بخش حمل و نقل به مطالعه و بررسی چگونگی به آموزش مصرف کنندگان در مورد آنچه خود را خودکار اتومبیل می توانید انجام دهید. اما آن را هنوز تعیین پارامترهای آموزش و پرورش است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su