Downstage تئاتر تغییرات بازی افتتاحیه تاریخ پس از کلید بازیگر جایگزین

Downstage تئاتر برتر جهان از تورنتو نمایشنامه نویس آفتابی دریک مردان در بیان احساسات خود را داشته باشد به تعویق افتاد تا این آخر هفته.

برتر ابتدا اعلام کرد برای بهمن. 28 بود ناگهان به تعویق افتاد یک ساعت قبل از برنامه ریزی شده پیش نمایش دزدکی حرکت کردن عملکرد در هنر عوام راز بزرگ تئاتر در فوریه. 27.

نشانه رفت و ایمیل فرستاده می گویند برتر بود در خود نگه دارد چرا که یک بازیگر تا به حال به جا شود.

کلر Preuss کارگردان هنری Downstage تئاتر و مدیر از مردان در بیان احساسات خود می گوید: “این واقعا یک تصمیم دشوار اجازه دهید به یک بازیگر بروید و یک ساعت قبل از ما برنامه ریزی شده در پیش نمایش است اما ما آن را انجام داد چرا که ما فکر آن را در بهترین منافع کل تیم است.”

او می گوید: این امر می تواند غیر منصفانه به استادانه درست شده در شرایط که منجر به تصمیم او تنها تاکید بر اینکه “این یک بازی است که به ارمغان می آورد تا مسائل مهم نه تنها در هاکی اما در چگونه مردان مربوط به هر یک از دیگر به طور کلی و گفتگو ضروری است و ما می خواهیم برای کمک به شروع آن است.”


اعضای بازیگران تمرین مردان در بیان احساسات خود را در Downstage تئاتر.

کتی Whitt عکاسی / کلگری

مردان در بیان احساسات خود را یک کمدی در مورد آنچه اتفاق می افتد زمانی که دو پدران و هاکی-بازی پسران در حال منزوی در میدان یخ بازی هاکی است اتاق پانسمان به مرتب کردن بر اساس یک سوء تفاهم رخ داده است که قبلا بر روی یخ پس از یک بازی است.

برت دال بود که دستیار مدیر در این تولید به شدت به نقش کانادا, پسر براد بیکن.

“این است که شجاع چیزی که برت برای ما انجام شده است اما آن را می سازد حس مطلق می گوید:” Preuss توضیح ” برت بود دستیار کارگردان بنابراین او در هر تمرین از روز 1. او را درک گزینه های که ساخته شده بودند. او با من کار کرده و با آفتابی. او می داند که سبک تولید و مسدود کردن.

“فقط به عنوان مهم است این واقعیت برت رشد در کلگری بازی هاکی و پدر او یکی از مربیان خود را که در آینه شخصیت خود را در نشان می دهد. برت درک جهانی که در آن آفتابی است مجموعه ای از این بازی است.”

دال می پیوندد بازیگران ناتان Pronyshyn ریچارد جوان و ری Dhaliwal با تنظیم و طراحی صحنه و لباس توسط هانه شل.

Preuss اذعان می کند این تغییر زمان بوده است مالیات اما اصرار دارد “جامعه شده است فوق العاده حمایتی. ما دریافت بسیاری از ایمیل های که مایل ما بهترین و ارائه پشتیبانی و ما تا به حال پاسخ بزرگ برای این تاریخ جدید. آن را به نظر نمی آید مانند ما از دست داده ایم مخاطبان ما.”

Downstage مردان ابراز احساسات خود را که یک تولید مشترک با آمار و اسطوره تولیدات اجرا خواهد شد راز بزرگ تئاتر مارس 6 تا 15 در 7:30 p. m. 2 p. m. matinees در روزهای شنبه و یکشنبه. وجود دارد خواهد بود 7:30 p. m. پیش نمایش دزدکی حرکت کردن در 5 مارس. پیشبرد بلیط در دسترس هستند در downstage.ca و همه صندلی ها 30 دلار

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de