دو قتل محاکمه می شود در بی پروایی نشان دادن کلگری فروشگاه پارکینگ تیراندازی

مسیحی Ouellette (L) و Blais Delaire (R) در حال متهم در ارتباط با قتل کالین Reitberger و Anees Amr.

به عنوان وحشتناک صحنه جرم نشان دادن اجساد دو مقتول مردان نشان داده شد در کلگری دادگاه روز شنبه پدر یکی از قربانیان سوگند در متهم قاتلان قبل از طوفان از درب.

انفجار توسط کالین Reitberger پدر منجر به عدالت ارل Wilson هشدار به کسانی که در حضور که هر کسی که ممکن است تمایل به عمل به طور مشابه باید ترک دادگاه.

دادگاه ملکه نیمکت قاضی گفت: او را درک محاکمه خواهد شد به احتمال زیاد موجب واکنش های احساسی.

“این یک دادگاه قانون” ویلسون گفت: با اضافه کردن دو متهم مردان “فرض بی گناه است. که یک اصل کانادا قانون است.”

مسیحی Ouellette و Blais Delaire به اتهام در ارتباط با دنیای جنایتکاران به سبک تیراندازی مرگ و میر ناشی از Reitberger, 23 و Anees Amr 26.

دو مرد ضرب گلوله کشته شدند عصر روز 21 مه سال 2017 در خارج از Real Canadian Superstore در 130 Avenue, s. e. به عنوان شوکه تماشاگران نگاه کرد.


صحنه جرم خارج از Real Canadian Superstore در مکنزی Towne که در آن دو نفر به ضرب گلوله کشته شدند در 22 مه 2017. رایان مک لئود/Postmedia Network

Ouellette که تاج مدعی شد فرد مسلح چهره دو به اتهام قتل درجه اول در حالی که Delaire است به اتهام دو فقره قتل نفس با اسلحه گرم.

Const. جاستین بنت با پلیس کلگری خدمات پشتیبانی هوایی واحد در HAWCS هلیکوپتر زمانی که کلمه از تیراندازی پخش شد.

بنت ویدیو نشان دادن صحنه فقط چند دقیقه پس از این جنایت با قربانیان تخمگذار حرکت در پارکینگ پیاده رو یک فاصله کوتاه از هم جدا استخر از خون تشکیل اطراف هر مرد ،

در سخنرانی افتتاحیه قبل از ویلسون که در جلسه دادگاه بدون حضور هیئت منصفه تاج دادستان کاترین عشق گفت: هیچ دشمنی بین Ouellette و Reitberger.

“تاج مدعی است که مسیحی Ouellette بود کسی که به ضرب گلوله کشته و کالین Reitberger و Anees Amr و که او برنامه ریزی شده به انجام این کار” عشق گفت. “تاج همچنین مدعی است که Blais Delaire غارتی مسیحی Ouellette.”

عشق گفت که او امیدوار است برای ایجاد Delaire کمک Ouellette دست آوردن اسلحه های غیر قانونی می دانستند چه قصد او این بود که با تشویق و ترغیب شرکت خود متهم “با ارائه مشاوره به چگونه Ouellette باید کشتن کالین Reitberger.”

در شواهد دادگاه شنیده می شود از شاهدان عینی قتل عام.

Claudio و صدفی Gorsedin شد راه رفتن در سراسر پارکینگ با خود 13-year-old son زمانی که آنها شنیده ام عکس حلقه.

“آن را از پشت سر ما در ابتدا من فکر کردم این یک ترقه و یا یک ماشین backfiring” کلودیو Gorsedin گفت. “ما شنیده حداقل نیم دوجین (پس از آن).”

سه نفر ducked پشت یک درخت در این نزدیکی هست به عنوان تیرانداز ادعا راندند عنوان westbound در 130 خیابان نسبت به Deerfoot نوین s. e., اما نه قبل از صدفی Gorsedin عکس گرفت از فرار خودرو.

با توجه به بیانیه ای از توافق حقایق امضا شده توسط متهم و وکلای مدافع بالفور Der و سوزان Karpa, Reitberger به ضرب گلوله کشته شد و شش بار دو بار در سر و عمرو زده شد و چهار بار.

این دادگاه قرار است به مدت چهار هفته.

[email protected]

در توییتر: @KMartinCourts

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im