دو-رزرو: مشغول بودجه های نجومی برجسته برنامه ریزی گلایه

حتی بهترین زمانبندی در کاپیتول هیل نمی تواند آن را ممکن است برای یک نماینده مجلس را در دو مکان در یک بار. در هفته های بسته بندی شده با جلسات مثل این یکی که دقیقا همان چیزی است که اعضای برنامه نیاز است.

یک CQ رول تماس و تحلیل کمیته برنامه و فهرست اسامی نشان می دهد که حداقل 10 خانه تصاحب انتظار می رود که در دو همزمان جلسات در روز پنج شنبه. که تنها حساب برای تخصیص بودجه های فرعی نه جلسات پانل های دیگر که قانونگذاران هستند.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بودجه معرفی شد و این ماه و این هفته شروع به کشت و مقامات از رفتن به کاپیتول هیل به ترویج مدیریت لیست خواسته های خود با مقامات دولت ظاهر می شود در جلسات در اجازه کمیته ها و تخصیص پانل. تحلیل تمرکز بر تصاحب چون این هفته یک تخته سنگ از بالا رتبه بندی شاهدان ساخته قانونگذاران’ انتخاب که جلسات به اولویت بندی که به جست و خیز و که به پاپ را به حتی سخت تر است.

حداقل شش دموکرات و چهار جمهوری خواه تصاحب دو-رزرو اما دو نمی خواهد که بسیاری از انتخاب است. تشکر. تیم رایان رئیس قوه مقننه کمیته فرعی تخصیص بودجه منجر شود 1 p. m. جلسه در کتابخانه کنگره بودجه و قادر نخواهد بود برای قرار دادن پایین بهره غیر مجاز به گرفتن همزمان نظامی ساخت و ساز-VA تخصیص دادرسی در پرونده سلامت الکترونیک.

[تیم رایان بود یک بار یک ستاره کارفرمایی با کنگره به عنوان پشتیبان]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de