پرونده منبع رو ‘شایعات’ در مورد تهمت از Drinking Buddies

X

داستان جریان

مقالات اخیر

بالا ایگور “ایگی” Danchenko (توییتر)

توسط پل از Sperry, RealClearInvestigations
جولای 24, 2020

مرموز “اولیه Subsource” که کریستوفر استیل به مدت طولانی پشت به دفاع از خود را بی اعتبار مغلوب ساختن پیشی جستن-روسیه پرونده سابق موسسه بروکینگز تحلیلگر — ایگور “ایگی” Danchenko یک تیم ملی که در گذشته شامل محکومیت های کیفری و دیگر اثاثیه شخصی نادیده گرفته توسط FBI در بررسی صلاحیت او و او اطلاعات تغذیه به استیل با توجه به کنگره منابع و سوابق به دست آمده توسط RealClearInvestigations. عوامل ادامه داد: برای استفاده از این پرونده به عنوان زمینه ای برای بررسی رئيس جمهور تهمت قرار داده و مشاوران او تحت ضد جاسوسی نظارت است.

42 ساله Danchenko بود که استخدام استیل در سال 2016 به استقرار یک شبکه از منابع به حفاری تا خاک بر مغلوب ساختن پیشی جستن و روسیه برای هیلاری کلینتون در کمپین بود دستگیر زندانی و محکوم به سال قبل از آن در چند مکان عمومی, مستی و رفتار آشوبگرانه اتهامات در منطقه واشنگتن و دستور داد تحت ماده-سوء استفاده و روانی-مشاوره بهداشت و درمان با توجه به سوابق کیفری است.

فیونا هیل: او مشغول به کار در موسسه بروکینگز با پرونده “اولیه Subsource” ایگور “ایگی” Danchenko (عکس بالا) و شهادت در برابر رئیس جمهور تهمت سال گذشته در جلسات استیضاح.

AP Photo/مانوئل Balce Ceneta

در یک پیچ و تاب و عجیب و غریب یک 2013 فدرال پرونده Danchenko تحت تعقیب قرار بود توسط U. S وکیل راد Rosenstein که به پایان رسید تا با امضای یکی از اف بی آی پرونده-بر اساس استراق سمع حکم به عنوان معاون دادستان کل در سال 2017.

Danchenko اول زد به مشکل با قانون به عنوان او شروع به کار برای بروکینگز — برجسته دموکراتیک اتاق فکر در واشنگتن — که در آن او زده تا دوستی با فیونا هیل, کاخ سفید, مشاور که شهادت در برابر تهمت در طول سال گذشته استیضاح جلسات. Danchenko توصیف کرده است تپه به عنوان یک مربی در حالی که تپه به آواز ستایش خود را به عنوان یک “خلاق” پژوهشگر.

تپه نیز نزدیک به رئیس استیل که او می خواهم شناخته شده از سال 2006. او ملاقات با سابق بریتانیا افسر اطلاعاتی در طول مبارزات انتخاباتی 2016 و بعد از دریافت خام منتشر نشده کپی در حال حاضر پرونده افشا و خنثی.

منt به نظر نمی رسد اف بی آی خواسته Danchenko مورد جنایی گذشته یا در حالت هوشیاری هنگامی که عوامل مصاحبه او را در ژانویه 2017 در یک تلاش ناموفق به منظور بررسی صحت این پرونده که دفتر را تنها پس از عوامل آن استفاده می شود برای به دست آوردن یک حکم برای نظارت تهمت کمپین مشاور کارتر صفحه. مخالفان پژوهش پرورشی با استیل کار برای کلینتون در مبارزات انتخاباتی به Danchenko بود که پرداخت می شود برای اطلاعات بیشتر ارائه شده است.

به تازگی محرمانه FBI خلاصه ای از FBI-Danchenko جلسه نشان می دهد عوامل آموخته است که کلید اتهامات در این پرونده که ادعا تهمت درگیر در یک “توطئه نیز توسعه همکاری” با کرملین در برابر کلینتون شد تا حد زیادی الهام گرفته از شایعات بی اساس و نوار صحبت در میان Danchenko و نوشیدن افراد بسیاری از آنها دوستان دوران کودکی از روسیه است.

FBI یادداشت است که به شدت redacted و سیاه پوستان را به نام استیل اولیه Subsource. اما سوابق و کنگره منابع صحبت کرد که خواست نامش فاش نشود تایید هویت منبع به عنوان Danchenko.

در این یادداشت FBI اشاره می کند که Danchenko گفت که او و یکی از پرونده منابع “نوشیدنی به شدت با هم.” اما وجود دارد هیچ نشانه آشکار FBI به دنبال درخواست Danchenko اگر او تا به حال یک مشکل الکل که بازیگران بیشتر شک در قابلیت اطمینان به عنوان یک منبع برای یکی از مهم ترین و حساس تحقیقات در FBI تاریخ است.

FBI کاهش یافته بود. تلاش برای رسیدن به Danchenko توسط هر دو ایمیل و تلفن ناموفق بودند.


وزارت دادگستری ناظر به تازگی افشا و خنثی پرونده ترین اتهامات ظالمانه در برابر تهمت و گسله FBI برای تکیه بر آن برای به دست آوردن راز wiretaps. اداره اقدامات که سرچشمه تحت دولت اوباما در حال حاضر موضوع وسیع تحقیقات جنایی رهبری ویژه دادستان جان دورهام.

میله Rosenstein: در یک پیچ و تاب و عجیب و غریب یک 2013 مستی پرونده Danchenko تحت تعقیب قرار بود توسط U. S وکیل راد Rosenstein که به پایان رسید تا با امضای یکی از اف بی آی پرونده-بر اساس استراق سمع حکم به عنوان معاون دادستان کل در سال 2017.

(گرگ نش/استخر از طریق AP)

یکی از استراق سمع حکم امضا شد در سال 2017 توسط Rosenstein که نیز که سال منصوب ویژه مشاور رابرت مولر و امضا “دامنه” یادداشت به او عرض جغرافیایی گسترده ای برای بررسی مغلوب ساختن پیشی جستن و خود را جایگزین. مولر با تکیه بر پرونده بیش از حد. آن را به عنوان اتفاق می افتد Rosenstein نیز امضا حرکات ظ در یکی از Danchenko عمومی مسمومیت با موارد با توجه به اسناد و مدارک به دست آمده توسط RCI.

در مارس 2013 — سه سال قبل از Danchenko شروع به کار بر روی پرونده — مقامات فدرال در Greenbelt, Md., بازداشت و اتهام او را با چند جنحه از جمله “مست, عمومی, رفتار آشوبگرانه و شکست به او [2 ساله] کودک در صندلی ایمنی” با توجه به یک دادگاه تشکیل پرونده. ایالات متحده دادستان مریلند در آن زمان بود Rosenstein که به نظر می رسد نام در دفتر ثبت دعاوی حقوقی براده.

روسیه متولد Danchenko بود که زندگی در آمریکا در یک کار ویزا از زندان آزاد شد به شرط او انجام تست مواد مخدر و “شرکت در یک برنامه از سوء مصرف مواد درمانی و مشاوره” و همچنین “مشاوره بهداشت روان,” سوابق نشان می دهد. وکیل خود خواسته دادگاه به تعویق انداختن محاکمه و به او اجازه سفر به مسکو “به عنوان شرط اشتغال است.” روسیه سفرهای اعطا شد بدون اعتراض از Rosenstein. Danchenko به پایان رسید تا چند ماه بعد از ورود به یک مورد درخواست و پرداخت جریمه.

در سال 2006 Danchenko دستگیر شد در Fairfax, Va., در جرایم مشابه از جمله “عمومی فحش و مسمومیت” سوابق کیفری نشان می دهد. مورد ریخته شد و پس از او به پرداخت جریمه.

در آن زمان Danchenko مشغول به کار به عنوان یک تحلیلگر تحقیقات برای موسسه بروکینگز جایی که او تحت الحمایه تپه. او همکاری با او در حداقل دو سیاست روسیه مقالات خود را در طول پنج سال روی لئامت دادن در اتاق فکر و کار کرده با یکی دیگر بروکینگز محقق در یک پروژه به کشف اتهام سرقت ادبی در رئیس جمهور روسیه ولادیمیر پوتین پایان نامه دکترا — چیزی Danchenko و وکیل او افتخار در مورد جلسه با ماموران اف بی آی. (مانند تپه دیگر محقق کلیفورد Gaddy شد روسیه شاهین. او و تپه در سال 2015 نویسنده “آقای پوتین: عمل در کرملین” یک کتاب به شدت تایید توسط معاون رئیس جمهور جو بایدن در آن زمان است.)

“ایگور است که بسیار انجام شده تحلیلگر و پژوهشگر” تپه اشاره کرد در صفحه مربوط در سال 2011. “او بسیار خلاق است در دنبال کردن مرتبط ترین اطلاعات و جزئیات برای حمایت از پژوهش های خود را.”

بارق Talbott از بروکینگز با هیلاری کلینتون: او در ارتباط با کریستوفر استیل و گذشت همراه یک کپی از خود را ضد مغلوب ساختن پیشی جستن پرونده به فیونا هیل.

AP Photo/کارولین Kaster

هیل همچنین vouched برای استیل یک دوست قدیمی و اطلاعاتی آمریکا ، دو پیوست در سال 2016 نشسته برای حداقل یک جلسه. رئیس او در آن زمان بروکینگز جمهور بارق Talbott همچنین در ارتباط با استیل و گذشت همراه یک کپی از خود را ضد مغلوب ساختن پیشی جستن پرونده به تپه. سختی مغلوب ساختن پیشی جستن منتقد Talbott قبلا در دولت کلینتون و بسیج این فکر می کنم تانک پشت سر هیلاری.

Talbott برادر در قانون کودی شیرر یکی دیگر پیر کلینتون دست که منتشر شده خود پرونده در سال 2016 که تکرار بسیاری از همان ترسناک و ادعاهای بی اساس علیه مغلوب ساختن پیشی جستن. از طریق یک دوست مشترک در وزارت خارجه استیل به دست آمده و یک کپی از شیرر را در پرونده و گزارش آن را مشاهده کنید به اف بی آی برای کمک به تایید خود را.

در ماه اوت سال 2016 Talbott شخصا به نام استیل مستقر در لندن به پیشنهاد خود ورودی در پرونده او تدوین از Danchenko را تغذیه. استیل زنگ زد Talbott فقط قبل از انتخابات ماه نوامبر که در طی آن Talbott خواست برای آخرین پرونده یادداشت برای توزیع به مقامات بالا در وزارت امور خارجه. پس از مغلوب ساختن پیشی جستن تعجب پیروزی خلق و خوی در بروکینگز تبدیل funereal و Talbott و استیل strategized در مورد چگونه آنها “باید رسیدگی به” پرونده رفتن به جلو.

در طول تهمت انتقال Talbott تشویق تپه به ترک بروکینگز و کار در کاخ سفید به طوری که او می تواند “یکی از افراد بزرگسال در اتاق” هنگامی که روسیه و پوتین آمد. او به عنوان معاون رئیس جمهور و مدیر ارشد اروپایی و امور روسیه در شورای عالی امنیت ملی از سال 2017 تا 2019.

او در سمت چپ خانه سفید فقط قبل از اینکه شورای امنیت ملی detailee که می خواهم با او کار می کرد اریک Ciaramella مخفیانه نشسته اند با دموکرات ها در کنگره و اتهام ناروا تحت فشار رئیس جمهور اوکراین به راه اندازی یک بررسی بایدن و پسرش را در ازای کمک نظامی. دموکرات ها به زودی برگزار می شود جلسات به استیضاح مغلوب ساختن پیشی جستن تماس هیل به عنوان یکی از ستاره خود را شاهد است.

کنگره محققان در حال گرفتن نگاه نزدیک در مالیات معاف بروکینگز که به عنوان یک nexus در پرونده رسوایی. به عنوان یک 501(c)(3) غیر انتفاعی لیبرال فکر می کنم تانک ممنوع است از لابی و یا درگیر شدن در مبارزات سیاسی.

Gryffindor/ویکیمدیا

تحت بازجویی های جمهوری خواه کارکنان تپه فاش کرد که استیل رسیده به او برای کسب اطلاعات در مورد یک فرد مرموز اما او ادعا کرد که او نمی تواند نام خود را به یاد. او همچنین گفت که او نمی تواند به یاد داشته باشید ماه او و استیل ملاقات کرد.

“او با من تماس گرفته چرا که او می خواست برای دیدن اگر من می تواند او را به یک تماس به برخی دیگر فردی که در واقع من حتی نمی به یاد بیاورید در حال حاضر که او می تواند در مورد برخی از مسائل کسب و کار,” هیل گفت: مجلس در سال گذشته در اکتبر. 14 رسوب گرفته در پشت درهای بسته.

کنگره محققان در حال بررسی شهادت او را در حالی که گرفتن نگاه نزدیک در مالیات معاف بروکینگز که به عنوان یک nexus در پرونده رسوایی.

ثبت شده با IRS به عنوان یک 501(c)(3) غیر انتفاعی لیبرال فکر می کنم تانک ممنوع است از لابی و یا درگیر شدن در مبارزات سیاسی. به طور خاص محققان می خواهند بدانند که اگر بروکینگز بازی در هر نقش در توسعه پرونده.

“خود 501(c)(3) وضعیت باید حسابرسی شود چرا که آنها یک بازیکن بزرگ در پرونده ایران” گفت: از یک میلیون کارمند که کار کرده است در رسیدگی به اتهام نفوذ روسیه.

هیل که بازگشت به بروکینگز به عنوان یک عضو ارشد در ژانویه نمی تواند نظر رسیده است. بروکینگز نیست, پاسخ به سوالات.

شبح کارمند

به عنوان یک عضو سابق بریتانیا اطلاعاتی و امنیتی سرویس استیل تا به حال سفر به روسیه در دهه و ظاهرا تا به حال هیچ منابع مفید وجود دارد. بنابراین او با اتکا به طور کامل در Danchenko و قرار است “شبکه subsources” که به آن وغصه اف بی آی کشف شد چیزی بیش از یک “دایره اجتماعی است.”

آن را به زودی مشخص شد بیش از سه روز از گزارشگیری او را در FBI در واشنگتن در زمینه دفتر — برگزار شد و تنها چند روز پس از مغلوب ساختن پیشی جستن گرفت را — که هر روسی بینش او ممکن است تا به حال صرفا علمی.

Danchenko اعتراف او تا به حال هیچ داخل خط به کرملین و “clueless” در هنگام استیل استخدام او در مارس 2016 به بررسی روابط میان روسیه و تهمت و مدیر کمپین.

کریستوفر استیل سابق بریتانیا جاسوسی ترک یک دادگاه لندن در این هفته در مورد تهمت علیه او توسط یک تاجر روسی. پرونده منبع Danchenko را نوشیدن بگیرید و یاد دهید او تغذیه بافت کاذب “شایعه و حدس و گمان” برای پرداخت— که استیل به نوبه خود بیشتر تاب با جاسوسی-اندیشه جزئیات و فروخته شده به مشتری خود را به عنوان “هوش است.”

(ویکتوریا جونز/PA طریق AP)

از جان گذشته برای آگهی او تبدیل به یک ragtag گروه از روسیه و آمریکا روزنامه نگاران drinking buddies (از جمله کسی که می خواهم دستگیر شده در اتهام پورنوگرافی) و حتی یک دختر برای ترساندن تا اطلاعات خود را برای لندن مامور پرداخت با توجه به FBI در ژانویه 2017 مصاحبه یادداشت اجرا می شود که 57 صفحه است. مانند او دوستان خود را در یک زندگی hustling شایعات و آنها تغذیه او یک بافت false “شایعه و حدس و گمان” — که استیل به نوبه خود بیشتر تاب با جاسوسی-اندیشه جزئیات و فروخته شده به مشتری خود را به عنوان “هوش است.”

به جای بسته شدن پرونده خود در برابر تهمت, اما, FBI ادامه داد: تکیه بر اطلاعات Danchenko دیکته شده به استیل برای پرونده حتی ادای سوگند به راز دادگاه است که آن را معتبر بود به اندازه کافی برای تمدید wiretaps برای دیگری نه ماه.

یکی از Danchenko این منابع چیزی بیش از یک ناشناس در انتهای دیگر از یک تماس تلفنی که به طول انجامید 10-15 دقیقه.

Danchenko گفت: FBI او نمیفهمد بعد که تماس فروشنده اسرار واطلاعات محرمانه گفت که نمی شناخت خود شد سرگئی Millian یک بلاروس-متولد مسکن در نیویورک است. در پرونده استیل با برچسب این منبع “قومی, روسی, دید از همکاران جمهوریخواه آمریکا نامزد ریاست جمهوری دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن” و منسوب مغلوب ساختن پیشی جستن-روسیه توطئه آیات به او که FBI متکی به حمایت احتمالی علت در تمام چهار FISA برنامه های کاربردی برای حکم برای جاسوسی بر مغلوب ساختن پیشی جستن مشاور کارتر صفحه-از جمله مولر-افسانه افشا و خنثی است که او و مبارزات درگیر شدند در “DNC ایمیل هک کردن عملیات.”

Danchenko توضیح داد: به نمایندگی از تماس با آمد و پس از او تهدیدی Millian توسط ایمیل در اواخر جولای 2016 برای کسب اطلاعات برای انتساب خود را از استیل. Millian گفت RCI که هر چند او دریافت یک ایمیل از Danchenko در جولای 21, او را نادیده پیام و هرگز او را به نام.

“وجود نداشت ارتباطات کلامی با او” او اصرار داشت. “من مثبت 100% هیچ چیز آنچه که ادعا در هر تماس آنها اختراع من می گفت.”

Millian ارائه RCI بخشی از ایمیل که نوشته شده بود عمدتا در روسی. اطلاعات تماس در پایین ایمیل آمده است:

ایگور Danchenko
تحلیلگر کسب و کار
هدف Labs, Inc.
8320 دادگاه Rd, Suite 200
Vienna, VA 22182
+1-202-679-5323

در آن زمان Danchenko ذکر شده هدف Labs آن همکاران اجرا شده توسط قومی-روس ها به عنوان یک کارفرما در resumé. اما از نظر فنی او پرداخت می شود, کارکنان وجود دارد. با تشکر بسیار غیر معمول معامله استیل مرتب با شرکت Danchenko قادر به استفاده از هدف آزمایشگاه به عنوان یک اشتغال ،

معلوم می شود که در سال 2014 زمانی که Danchenko اول آغاز شده و مستقل به طور منظم برای استیل پس از از دست دادن شغل خود در واشنگتن استراتژیک مشاوره شرکت او برای به دست آوردن یک امنیت ترخیص کالا از گمرک برای شروع شرکت خود را. اما رسم درآمد از یک نهاد خارجی مانند استیل مستقر در لندن شرکت Orbis هوش کسب و کار خواهد صدمه دیده است شانس خود را. او از جان گذشته برای پیدا کردن یک حقوق بگیر موقعیت با آمریکا مبتنی بر شرکت گفت: اف بی آی است.

بنابراین استیل توافق برای کمک به او را کارگزار ویژه “آرایش” با هدف Labs که در آن یک دوست Danchenko را مشغول به کار به عنوان یک مدیر اجرایی که در آن شرکت خواهد آورد Danchenko در هیئت مدیره به عنوان یک کارمند و نه او را رسما در حقوق و دستمزد. Danchenko خواهد ادامه کار به صورت استیل و پرداخت توسط Orbis با پرداخت قریب طریق هدف Labs. در اثر هدف Labs به عنوان “قرارداد خودرو” که از طریق آن Danchenko شد پرداخت حقوق ماهانه برای کار خود را برای Orbis اف بی آی یادداشت نشان می دهد.

هر چند Danchenko تا به حال یک میز در دسترس برای استفاده در هدف Labs او بسیاری از کار خود را برای Orbis از خانه را جهت شرکت است. استیل ادامه داد: به او تکالیف و مستقیم سفر خود را. Danchenko اساسا به عنوان یک شبح کارمند در هدف Labs.

خواسته در مورد آن یک هدف Labs سخنگوی فقط می گویند که Danchenko “کار نمی کند با ما ندارد.”

برایان Auten: او نوشت: این یادداشت در FBI در مصاحبه با اولیه Subsource است که سکوت در مورد Danchenko سابقه کیفری.

پاتریک هنری, کالج

برخی از کهنه FBI نگرانی مقامات مسکو سرویس اطلاعات خارجی ممکن است کاشته دروغ با Danchenko و خود را شبکه ای از منابع در روسیه است. حداقل یکی از آنها که تنها به عنوان “منبع 5” در اف بی آی یادداشت توضیح داده شد به عنوان یک “kurator” و یا مربی.

“وجود دارد سپاه از ‘ارتباط’ روس ها purveying دوم و سوم-دست — و اغلب ساخته شده-تا-سعی و کوشش به دلیل گزارش های خصوصی و هوش” گفت: سابق FBI دستیار کارگردان Chris Swecker. “پوتین هوش عوامل استفاده از این افراد به خوبی به گیاه اطلاعات است.”

Danchenko است پاک خود حساب رسانه های اجتماعی. او گفت که اف بی آی او حذف شده و تمام پرونده های مربوط به ارتباطات الکترونیکی از جمله متون و ایمیل و پرتاب کردن یادداشت های دست نویس از گفتگو با او subsources.

در پایان استیل راه می رفت دور از پرونده افتضاح با حداقل $168,000 و Danchenko به دست آورده زیادی نامعلومی مجموع.

FBI مصاحبه یادداشت است که سکوت در مورد Danchenko سابقه کیفری بود نوشته شده توسط FBI نظارت تحلیلگر اطلاعاتی برایان Auten بود که به نام در عدالت بازرس کل گزارش برای نادیده گرفتن تناقضات تناقضات و خطاهای آشکار دروغ در پرونده او قرار بود به منظور بررسی.

همچنین Auten وظیفه به دامپزشک استیل و منابع خود را. Auten شنبه در نشست با Danchenko و همچنین آنهایی که جداگانه با استیل. او از نزدیک شاهد بی شماری پرچم قرمز است که ظهور از شهادت آنها. در عین حال Auten ادامه داد: به مشتری جلب کردن قابلیت اطمینان خود را به عنوان منابع و نعمت خود را به عوامل خود را به استفاده از پرونده به عنوان علت احتمالی برای تمدید FISA نظارت حکم برای جاسوسی بر روی صفحه.

به عنوان RCI اولین گزارش Auten می آموزد امنیت ملی دوره در واشنگتن-منطقه دانشگاه در اخلاق از جمله جاسوسی.

مقالات مرتبط

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort android rat istanbul duşakabin fud crypter hack forum mobil ödeme bozdurmaVodafone Mobil Ödeme BozdurmaTürk Telekom Mobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme