Dorval ساکنان وزن در پیشنهاد 16-طبقه مسکونی توسعه

“ما در حال رفتن به نگاه مانند 401 در تورنتو”: Dorval ساکن می گوید: از پیشنهاد 16-طبقه مسکونی توسعه

فاز 1 از ساخت و ساز است که به 14 طبقه برج با سبز منطقه حائل مجاور به خانه همسایه (سمت راست). این پروژه همچنین شامل سه ساختمان 16 طبقه. آمریکای شمالی گروه توسعه

بیش از 100 Dorval ساکنان با حضور در شهرداری مشاوره عمومی در هفته گذشته برای پیشنهاد پروژه مسکونی که تبدیل این شهرستان در بخش تجاری.

آمریکای شمالی توسعه گروه تورنتو مبتنی بر توسعه و خرده فروشی املاک و مدیر و پرده برداری از جزئیات این پروژه که ساخت و ساز از 925 واحد مسکونی در یک و نیم دوجین آپارتمان و محل سکونت در برج های سراسر از Dorval باغ مرکز خرید.

توسعه برنامه ریزی شده است در یک سایت است که در حال حاضر در حال استفاده از یک پارکینگ در ضلع جنوبی کارسون Ave. و کشش از اموال همراه Dorval Ave. که شامل پیر Dorval سینما.

قبل از این پروژه می تواند به جلو حرکت می کند, اما آن خواهد شد و نیاز شهرستان به اصلاح آن آیین نامه اجازه می دهد تا ساخت و ساز از پیشنهاد 16 طبقه ساختمان. این زمان حداکثر مجاز در Dorval هشت طبقه.

پارکینگ آیین نامه نیز باید اصلاح شود از 1.75 به 1.2 فضاهای در هر مکان که به معنی شما را مجبور 120 فضاهای پارکینگ برای هر 100 آپارتمان ها به جای 175 فضاهای زیر فعلی آئین نامه.

نمایندگان از NADG توضیح داد که خود را چند مرتبه پروژه طراحی شد و به بالاترین سطح خود در مرکز سایت اجازه می دهد برای 50 درصد فضای سبز در جاهای دیگر.

اما برخی از ساکنان ابراز نگرانی در مورد تاثیر زیادی پروژه مسکونی را در ترافیک محلی از جمله نزدیکی Dorval دایره.

برنامه ریز شهری متیو Côté که آیا یک پروژه ترافیک مطالعه برای NADG توصیه می کند ساخت یک اختصاص داده شده در سمت چپ خط از کارسون بر روی Dorval Ave. برای کمک به کاهش تراکم ترافیک. “اصلی کاهش اقدامات مربوط به توسعه از یک چپ-به نوبه خود خط در کارسون Ave. چرا که این حق در غالب الگوی ترافیک برای دسترسی به (بزرگراه 20) توسط میدان,” او گفت:.

اما Dorval ساکن Rachelle t. annette گفت: این شهرستان تا به حال انجام نشده است و خود علت سعی و کوشش در این پروژه تاثیر ترافیک خودرو در Dorval دایره و جاهای دیگر. او گفت: مقیاس پروژه بیش از حد بزرگ برای Dorval. “ارتفاع یک shocker, 16 طبقه . . . و این مجموعه یک سابقه برای غرب جزیره است. ما در حال رفتن به نگاه مانند 401 در تورنتو,” او گفت:.

T. annette فکر می کند وجود دارد خواهد بود حمایت گسترده برای مدرج کردن پروژه. “هر کس می خواهد برای دیدن Dorval Ave. دریافت به احیا. اگر این پروژه در مقیاس کوچکتر همه خواهد بود برای آن است. اگر این پروژه شامل یک شهروندان ارشد, صفحه اصلی, اگر آن را شامل مسکن مقرون به صرفه وجود دارد می باشد (پشتیبانی از آن).”

ساکن Magaret Godbeer گفت: او شگفتی اگر تمام ترافیک سناریوهای شده اند به طور کامل از طریق فکر. “آنها در حال صحبت کردن در مورد یک کمی سمت چپ خط از کارسون Ave. برای کاهش ترافیک, خوب, آنها نمی توانند با قرار دادن سمت چپ خط وجود دارد چرا که تمام اتوبوس ها — 211 و 425 — به نوبه خود حق در کارسون و کسانی که اتوبوس نوسان گسترده ای که در اطراف گوشه.”

Godbeer نیز می یابد مقیاس پروژه بیش از حد بزرگ است. “این راه بیش از حد بزرگ است. منظورم 16 طبقه در Dorval. آن را به اضافه 15 درصد به جمعیت ما.”

ساکن مایک Nalecz تا به حال نگاهی متفاوت. “من در حمایت از این پروژه اما من نه در نفع height,” او گفت:. “وجود دارد یک انسانی تر زمین است که می تواند برقرار شود. اما این اجتناب ناپذیر است densification اتفاق می افتد.”

ساکن مایک Nizzola گفت: این شهرستان باید فشرده توسعه دهنده برای اضافه کردن هر دو مقرون به صرفه و سالمندان واحد مسکن به این پروژه در ازای آئین نامه اصلاحات. “من نمی خواهد رای برای یک پروژه که به توسعه دهندگان غنی,” او گفت:. “شما باید به ما چیزی در بازگشت است.”

Nizzola گفت: این شهر را شهری خواستار طرح برای پروژه های جدید به ارائه 10 درصد از مسکن مقرون به صرفه اما شهردار ادگار Rouleau اشاره کرد هیچ آئین نامه در محل به زور توسعه دهندگان انجام این کار است.

NADG مقامات با اشاره به پروژه اصلاح شد و پس از بحث و گفتگو با ساکنان در Louise-لامی Ave. که حیاط پشت در به پارکینگ. NADG تغییر طرح آن توسط scrapping شش طبقه برج حرکت یک پارکینگ زیرزمینی ورودی و ایجاد یک بزرگتر از 25 متر فضای سبز از جمله berm برای ایجاد یک سبز بافر برای همسایه ساکنان.

Rouleau گفت: غرب جزیره روزنامه این پروژه کمک خواهد کرد که احیای Dorval Ave. و افزایش این شهرستان را توسعه حمل و نقل محور (TOD).

“من می دانم که 16 طبقه بالا است برای برخی از افراد, اما در 25 یا 50 سال آن را نمی خواهد در نظر گرفته شود که حتی در اینجا در غرب جزیره” شهردار گفت.

NADG مقامات همچنین اشاره کرد که آنها در حال ایجاد مقدار پروژه های بزرگتر در دیگر شهرهای کانادا. (NADG خریداری Dorval باغ مرکز خرید در سال گذشته اما هیچ برنامه فوری به redevelop اموال.)

این شهر را به اتخاذ برنامه های این آئین نامه اصلاحات در آن Feb. 17 جلسه شورای. بعد از آن یک توجه عمومی را توضیح دهد به شهروندان ساکن در داخل نگران/پیوسته مناطق چگونه به درخواست برای شرکت در یک همه پرسی.

[email protected]

مرتبط

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su