Dorval شهردار می گوید فدرال, استان لرزشی بیش از REM فرمت برگه

Dorval شهردار ادگار Rouleau می گوید دولت استانی و فدرال هستند لرزشی بیش از خواهد شد که پرداخت برای یک REM ممکن است فرمت

Dorval شهردار ادگار Rouleau راست همراه با فرانسوا Pepin از Trajectoire برگزار شد یک کنفرانس مطبوعاتی در ماه مه گذشته به لابی برای گسترش REM از ترودو فرودگاه به ترانزیت در امتداد بزرگراه 20. John Mahoney / Montreal Gazette

Dorval شهردار ادگار Rouleau می گوید این ایده گسترش Réseau بیان métropolitain (REM) رفت و آمد راه آهن سیستم از ترودو فرودگاه به نزدیکی از طریق ایستگاه راه آهن در Dorval تبدیل به فوتبال سیاسی ایران بین دولت فدرال و استانی.

“هر کس موافق گسترش REM 700 متر به Dorval ایستگاه قطار یک ایده عالی است اما هیچ کس به نظر می رسد به دانستن است که برای رفتن به آن پرداخت,” او گفت:.

ایده گسترش REM به Dorval ایستگاه قطار که در خدمت به عنوان یک وجهی هاب حمل و نقل از طریق راه آهن برای, Exo قطار رفت و آمد و در نزدیکی STM, اتوبوس, ترمینال هم یکی دیگر از افزایش حمایت به تازگی هنگامی که یک کمیته که شامل Aéroports de Montréal و گروه های کسب و کار خواسته نخست وزیر جاستین ترودو و کبک برتر فرانسوا ایتالیایی, توالت به تایید فرمت.

Comité consultatif communautaire متشکل از بیش از دو دوجین از اعضا به نمایندگی از گروه های کسب و کار ، شهرداری و دانشگاه گفت: یک REM گسترش خواهد آورد و هر دو سود اقتصادی و مزایای زیست محیطی. یک کپی از Jan. 14 نامه نیز ارسال شده به مونترال شهردار گذرد پلانت استانی وزرا و حمل و نقل محلی مقامات. Rouleau, استقبال حمایت از این کمیته که شامل ایو-توماس Dorval, رئيس جمهور از Conseil du patronat du Québec این استان بزرگترین گروه کسب و کار.

مرتبط

این زمان REM طرح خواستار نور-خط راه آهن به پایان رسید در فرودگاه اما Rouleau گفت: این یک “هیچ ذهن و بسیار خوشحال” به گسترش خط کمی بیشتر در جنوب به قلاب تا قطار و اتوبوس مسافران و همچنین رانندگان به دنبال یک جایگزین حالت از حمل و نقل. به عنوان آن می ایستد به رم سفر خواهد کرد در 67 کیلومتر مسیر با 26 ایستگاه در سراسر بیشتر مونترال منطقه است.

Rouleau گفت: او هنوز به دیدن یک 2 میلیون دلار مطالعه امکان سنجی در REM فرمت اعلام شده توسط فدرال حمل و نقل وزیر مارک Garneau ژوئیه گذشته. او گفت: هر دو استانی و فدرال دولت باید چکش را یک توافق مالی قبل از عظیم حفاری تونل, ماشین شروع به راه خود را به فرودگاه.

“آنها باید به ایجاد تونل به gare intermodule. پس از آن که آنها می تواند استدلال می کنند که این هک در حال رفتن به پرداخت برای ایستگاه. تونل است چیزی که مهم است; آنها می توانند در ساخت تونل از یک سال و یا دو سال بعد یا سه. اگر تونل وجود ندارد آنها هرگز خواهد ساخت ایستگاه” Rouleau گفت.

او اضافه کرد که هیچ کس تا به حال به او توضیح داد که چرا Dorval ایستگاه از مطالعه خارج REM قصد دارد در وهله اول. “راستش من فکر می کنم آنها باید فقط فراموش,” او گفت:.

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su