استفاده نمی coronavirus به عنوان بهانه ای برای محدود کردن به اشتراک گذاشته بازداشت وکلای خانواده می گویند

محتوای مقاله

مونترال مادر شوهر سابق او را از دسترسی به خود دختر جوان به حالت تعلیق برای مدت زمان COVID-19 pandemic چرا که او با استفاده از حمل و نقل عمومی. دیگری می خواهد او سابق آخر هفته بازدیدکننده داشته است خود را با دو پسر جایگزین بازديد از طریق اسکایپ و یا FaceTime چرا که او زندگی می کند 50 کیلومتری و Quebecers هستند که خواست به سفر بین مناطق. دیگر نمی خواهید او را دوقلو دیدن پدر خود را چرا که او نگران است که شوهر سابق او است نه اجتماعی زیر فاصله دستورالعمل.

وکلا تماس با آن قلمرو ناشناخته یک تغییر چشم انداز. “بزرگترین مسئله ما این است که این وضعیت در حال تحول است و هر روز” گفت: مونترال قانون خانواده وکیل تارا Etcovitch. “وضعیت فردا ممکن است آنچه در آن امروز است.”

قانون خانواده وکلا می گویند بازداشت نامه باید همچنان به درخواست در زمان COVID-19 تا بیشترین حد ممکن است که مردم باید با استفاده از عقل سلیم و به دنبال بهداشت عمومی توصیه هایی که امنیت عمومی میباشد که در حال حاضر بیشتر از همیشه پدر و مادر باید قضاوت خوب.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>