اهدای دور تا سازماندهی شده توسط Calgary Stampede و راه متحده برای کمک به مبارزه شهرستان

محتوای مقاله

Calgary Stampede و متحد در راه کلگری در حال همکاری برای جمع آوری اساسی و اقلام ضروری برای Calgarians در تلاش برای پایان می رسد دیدار در طول COVID-19 همه گیر

این #UnitedApart نیازهای اساسی دور در روز شنبه با هدف جمع آوری کمک های مالی از بهداشت شخصی آیتم ها, تمیز کردن لوازم شخصی تجهیزات حفاظتی مانند ماسک و دستکش, مواد غذایی, کارت های هدیه و اساسی دیگر ملزومات به پا به Calgarians شده اند که از لحاظ مالی تحت تاثیر این بیماری همه گیر. کسانی که مایل به اهدا می توانید ثبت نام آنلاین برای منظقه وانت.

“ما در حال جشن Calgary Stampede متفاوت در این سال اما جامعه ما روح خود ادامه خواهد داد و از طریق #UnitedApart نیازهای اساسی دور کردن” ایران در راه کلگری جمهور کارن جوان گفت:.

“ما نیاز به مطمئن شوید که ما مراقبت از هر یک از دیگر از طریق این زمان دشوار است. ما شناخته شده برای ما سخاوتمندانه روح در کلگری و ما از همسایگان ما در زمان های خوب و بد است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>