Domi دو اهداف قدرت Canadiens بیش از اتاوا 3-0

برنده قرار می دهد مونترال شش امتیاز از تورنتو در مسابقه برای کسب مقام سوم در اقیانوس اطلس را بدست آورد.

اتاوا — دو-دوره اهداف با حداکثر Domi کردم مونترال به یک شروع سریع و Canadiens فشرده مزیت های خود را برای سه دوره به عنوان آنها را شکست داد سناتورهای اتاوا 3-0 شنبه در کانادا تایر مرکز.

کری قیمت انجام بخشی خود را به عنوان او را متوقف 30 عکس برای shutout. آن چهارم خود را shutout این فصل و 48 حرفه ای خود را.

برای کسانی از شما در کنف امید حذفی اسکله به نفع خود اجازه Canadiens به حرکت شش امتیاز از تورنتو در مسابقه برای کسب مقام سوم در اقیانوس اطلس را بدست آورد. تورنتو که از دست داده به کارولینای کند که یک بازی در دست است.


Canadiens’ حداکثر Domi جشن اولین دوره هدف دوم از بازی مقابل سناتور در کانادا تایر مرکز در روز شنبه, فوریه. 22, 2020, در اتاوا.

جانا Chytilova/آزاد عکس / گتی ایماژ

سلطه بوده و در تجارت شایعات اما او ارائه استدلال برای نگه داشتن او را در سراسر به عنوان خط خود را به حساب برای همه مونترال اهداف است.

Domi اعمال برخی از فشار دفاعی در اتاوا در منطقه که منجر به اولین هدف خود که آمد در 1:13. نتیجه بد بود تصویب شد که زدم پایین پل بایرون که راه اندازی Domi برای شکستن تمیز. Domi کشیده Craig Anderson از موقعیت و skated در سراسر چین قبل از به ثمر رساند در یک backhander.

Domi افزود: 15 هدف میدوی را از طریق دوره. این یک تنهاست تلاش اما پس از Canadiens قرار داده پایدار فشار بر سناتور.

هدف این بود که به ثمر رساند 21 ثانیه پس از سناتورها از دست defenceman توماس Chabot با چه شبیه یک مصدومیت زانو. او و برندان گالاگر بودند شانه به شانه زمانی که آنها رفت و به انتهای تخته. Chabot ضربه پای او سخت و hobbled کردن یخ بر روی یک پا.

وجود دارد هیچ اشاره ای به مجازات در تماس است اما بردی Tkachuk آن را در زمان خود و پس از گالاگر. هر یک از آنها با دریافت پنج دقیقه عمده مجازات برای مبارزه با, اما این حادثه مطرح سوال: چه نقطه از داشتن یک آمر مجازات اگر داوران نیست خواستار آن است. روشن بود که او تا به حال هیچ علاقه ای به مبارزه و صرفا به دفاع از خود است.

قیمت ممکن است فکر او در حال بازی در خانه به دلیل تعداد زیادی از Canadiens’ طرفداران که افزایش حضور در بازی اینجا را در دو “Ca-rey, Ca-rey” شعارهای در دوره دوم.

برای اولین بار پس از قیمت کنده یک shorthanded شات از آنتونی Duclair از هوا.

دوم آمد و هنگامی که وجود دارد یک scrum مربوط Tkachuk در مقابل مونترال net. Tkachuk شهرت دارد در حال اجرا goalies و قیمت دریافت بهره بردار مجازات هنگامی که او انداخت پانچ در اتاوا بازیکن. Tkachuk و بن Chiarot نیز دریافت جریمه در نزاع است.

بایرون است که جامد در سه بازی پس از بازگشت او از مصدومیت زانو که در کنار او برای بیش از سه ماه به ثمر رساند یک هدف در اواخر دوره دوم در یک خوراک از ایلیا Kovalchuk که تا به حال رفته است و شش بازی بدون نقطه.

بایرون دارای یک هدف و دو پاس گل در سه بازی پس از بازگشت او و او نیز کمک کرده مجازات کشتن که خفه دو اتاوا قدرت بازی می کند. این Canadiens رفت 0-for-2 در قدرت خود را-بازی بازی فرصت.

[email protected]

twitter.com/zababes1

مرتبط

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im