انجام خوب: تیم کانادا کمک می کند تا Moisson مونترال, گربه کنفرانس برای صاحبان گربه


محتوای مقاله در ادامه

Olympian Joseph Polossifakis was on site to help support the delivery of snacks donated by Team Canada to Moisson Montreal.
المپیک یوسف Polossifakis شمار با برخی از تنقلات و نوشیدنی به تازگی اهدا شده توسط تیم کانادا به Moisson مونترال. الکساندرا Grenier/Alexandra Grenier

گربه — ویدئو کنفرانس

این Vaudreuil-Dorion کتابخانه خواهد شد برگزاری یک کنفرانس ویدئویی بر رفتار در روز پنج شنبه.

این جلسه خواهد بود که در فرانسه با هدف رفع ابهام از رفتار گربه ها حیوانات خانگی و ارائه بحث در مورد برخی از اسطوره ها و بهترین شیوه ها و راه حل های رایج گربه مشکلات.

دو ساعت جلسه مجازی برگزار خواهد شد با استفاده از زوم پلت فرم پنج شنبه, مه 7 شروع 7 p. m. برای ثبت نام تماس 450-455-3371 و یا ارسال ایمیل به [email protected]

پایداری گفتگو

متی Leddy صفر-زباله هماهنگ در مدیریت امکانات, مدیریت در دانشگاه کونکوردیا منجر شود آنلاین رایگان کارگاه آموزشی با موضوع پایداری در COVID-19 جهان است. او به بحث در مورد چگونگی اقدامات اعمال شده در طول همه گیر ایجاد کرده اند با چالش های زیادی از جمله تلاش برای حفاظت از محیط زیست است.

و همچنین او را گنجینه و به اشتراک گذاری تحقیقات زیست راهنمایی و استراتژی برای مسئول زندگی می کنند.

یک ساعت کارگاه آموزشی برگزار خواهد شد جمعه, مارس 13 با شروع از ظهر. ثبت نام در شرکت.کنکوردیا.ca/حوادث/2020/05/13/پایداری-در-یک-covid جهان.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de