سگ های ذخیره شده ممکن است از کشتن از سر ترحم در کالیفرنیا پرواز به کلگری برای خانواده فاستر

جری هاگ با بارچ دارای عسل بود که حفظ پس از یک پرواز از کالیفرنیا با حیوان خانگی نجات خلبانان فرود در کلگری در 8 مارس سال 2020 است. استفانی Babych / Postmedia

بیست و دو سگ نجات از امکان کشتن از سر ترحم در کالیفرنیا پناهگاه فرود در کلگری در روز یکشنبه بعد از ظهر داده و به کانادا خانواده فاستر.

سگ دو بزرگ و کوچک بودند پرواز در از Solano County پناهگاه توسط لس آنجلس غیر انتفاعی پت نجات خلبانان. زمانی که آنها وارد امضای پرواز پشتیبانی در محل YYC فرودگاه بین المللی محلی نجات سازمان بارچ منتظر بود به تناسب هر سگ با یقه مهار و ریزتراشه قبل از توزیع آنها به تایید خانواده فاستر.

“ما واقعا تمرکز بر گرفتن سگ است که باید بلافاصله منتقل کردن از یک وضعیت خطرناک در کالیفرنیا و آنها را به جایی که آنها می تواند نجات” گفت: حیوان خانگی نجات خلبانان بنیانگذار جولیان Javor اضافه کرد که کالیفرنیا بالا از روی ترحم رای به صورت ناخواسته, سگ های بی خانمان.

تسهیلات در سلنو از دست 100 آشیانه ارزش از ظرفیت پس از لازم بازسازی به همین دلیل است که آنها تا به حال مقدار زیادی از نوزادان در نیاز فوری به نجات. روز یکشنبه تحویل به کلگری بود Javor چهارم ماموریت به Alberta شهرستان و شامل سگ مانند واشنگتن ارشد Chihuahua بود که کور یک چشم آسیب و یک جفت یورکشایر تریر مخلوط Kira و Kora که به عنوان یک جفت باند.

پس از سال ها از حمل و نقل سگ از امریکا به خانواده ها در کانادا بارچ بنیانگذار دبرا Therrien گفت: حیوان خانگی نجات خلبانان ارزشمند شریک دلیل آن را آسان تر و راحت تر برای سگ به سفر با هواپیما به جای طولانی و پر از دست انداز جاده.

“هیچ یک از این سگ ها به یک مرکز زمانی که آنها از اینجا دریافت کنید. ما در بر داشت فاستر خانه برای هر یک از آنها و حداقل یک سوم جدید خانواده فاستر گفت:” Therrien. “در این هواپیما ما دو bulldogs و من فکر می کنم ما باید حدود 50 برنامه های کاربردی برای آنها. وجود دارد برخی از سگ مردم می خواهند و ما نمی توانیم به نظر می رسد به اندازه کافی سگ.”

این خانواده فاستر می توانید انتخاب کنید به اتخاذ سگ خود را و یا بارچ می یابد و آنها را به یک خانه جدید به طور معمول در عرض سه هفته. کریستین jack and jack france از لیندن آلتا., شده است پرورش از طریق بارچ برای چندین سال اما هرگز تصویب زیرا او در حال حاضر دارای سه سگ در خانه او.

“به نظر من هر حیوانی سزاوار یک زندگی خوب و مهم است برای آنها را به یک شروع خوب در اینجا یک خانه که در آن آنها می توانید برخی از عشق دریافت برخی از آموزش و یادگیری به عنوان یک سگ در یک خانه گفت:” jack and jack france.

[email protected]
توییتر: @BabychStephanie

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>