آیا جو بایدن یک نسل X مشکل ؟

تفسیر

X

داستان جریان

مقالات اخیر

جو بایدن ادعا ضعف با رای دهندگان نیست از عهده مارس محاکمه گرما سنجی داده به من نشان داد قبلی من در RealClearPolitics ستون. اما بایدن هنوز هم ممکن است یک نسل مشکل — و نه با نسل Y یا Z اما با نسل X.

در اکثر نظرسنجی های اخیر بایدن بهترینها دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن با رای دهندگان کمتر از 40 به عنوان به خوبی به عنوان کسانی که 65 و بیش از, اما نه در میان است. برای مثال در مارس ABC/واشنگتن پست نظرسنجی بایدن برنده با سالمندان با 15 درصد اما از دست می دهد 40-یه چیزی با 17 امتیاز. Monmouth University آهنگ اولویت رای دهندگان برای کسانی 55 و بیش و بین 35 و 54; در مارس بایدن برنده تر تنظیم با چهار امتیاز از دست داده میانسال مجموعه 13.

بایدن فعلی V شکل الگوی نسل پشتیبانی از خروج از گذشته دو دموکراتیک رئیس جمهور نامزد. هنگامی که توطئه حمایت از باراک اوباما و هیلاری کلینتون از خروج سنجی داده های مربوطه خود را انتخابات ریاست جمهوری, مبارزات شما در قرعه کشی یک خط مورب رو به پایین; تر رای دهندگان ضعیف تر پشتیبانی می کند.

هم اوباما و کلینتون به نمایندگی از تغییرات فرهنگی شاید کاهش دموکراتیک رقابت در میان سالمندان که تا به حال شده است در غیر این صورت باز به مهمانی طولانی شناسایی با امنیت اجتماعی و مدیکر. این presumptive نامزد دموکرات در سال 2020 نماد آرامش غربت بیش از نگران کننده تغییر دهید. شما حتی نمی توانید با پرتاب یک “OK, Boomer” طعنه زدن در جو بایدن به دلیل در 77, او بیش از حد قدیمی به کودک Boomer. (اگر بایدن برنده او خواهد بود که اولین عضو از سکوت نسلی به اشغال ریاست جمهوری.) که کمک می کند تا توضیح دهد که او را بکشد با 65-و-بیش از جمعیت.

اما چرا بایدن نرم با رای دهندگان بین 40 و 64? (که گروه سنی شامل تمام نسل X به علاوه افراد متعلق به نسل جوانتر.) این یک بیت از یک رمز و راز است.

امروز متوسط سن رای دهندگان هستند و نه به طور قابل توجهی بیشتر محافظه کار از شهروندان ارشد. با توجه به گالوپ و تحلیل نظر سنجی از 2019 اندازه گیری رای دهندگان ایدئولوژی “محافظه کاری است که به شدت در ارتباط با سن است.” چهل و شش درصد از آمریکایی ها 65 و بیش از این خود را به عنوان محافظه کار در مقابل 42 درصد کسانی که بین 50 و 64 و 34 درصد آنان بین 30 و 49.

وجود دارد چیزی در مورد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن غیر سنتی و پوپولیستی محافظه کاری است که برگزار می شود ویژه sway با ميانسال? با توجه به نسل ضعف خود را تایید شماره. بیش از شش ماه گذشته تقریبا در هر هفته است که اکونومیست/نظرسنجی ردیابی مغلوب ساختن پیشی جستن را تایید پاسخ دهندگان 65 و بیش با احتمال بیشتری به تهمت نمرات بالا از کسانی که بین 45 و 64.

یک استثنا بود در تازه ترین نظرسنجی صورت گرفته مارس 29-31 که در آن 55 درصد از متوسط سن پاسخ دهندگان تایید شده از مغلوب ساختن پیشی جستن عملکرد در مقابل 50 درصد از سالمندان است. در همان نظرسنجی ميانسال حمایت تهمت بیش بایدن با هشت امتیاز در حالی که با سالمندان آن را تنها با یک. (بایدن برگزار می شود به طور کلی منجر چهار امتیاز در این نظرسنجی. اگر او تنها برگزار مغلوب ساختن پیشی جستن به موثر قرعه کشی با سالمندان است که هنوز هم می تواند یک پیشرفت بزرگ نسبت به اوباما و کلینتون و احتمالا کافی برای پیروزی نهایی.)

مغلوب ساختن پیشی جستن مارس میانسال دست انداز می تواند به طور موقت آماری سر و صدا. اما ما با تجربه دو تحولات عمده: جو بایدن تسلط دموکراتیک اولیه و یک بیماری همه گیر تعطیل بسیاری از اقتصاد است. این امکان وجود دارد که سالمندان بیشتر تمایل به خود را مشاهده و همکار ارشد به عنوان اطمینان — محافظه کار در خلق و خو, اگر نه در ایدئولوژی — در حالی که نسل Xers و افراد متعلق به نسل جوانتر ممکن است بایدن به عنوان کمتر شدید از مغلوب ساختن پیشی جستن به خصوص در طول یک دوره که در آن مغلوب ساختن پیشی جستن است ارائه روزانه تلویزیونی جلسات با علامت تجاری خود را از هیاهو و بایدن گیر جزئی با اسکایپ در زیرزمین خانه خود را.

اما این توضیحات بسیار پرمخاطره است. علاوه بر این ما نمی توانیم می دانم که اگر این تفاوت نسل ادامه خواهد داد و به شکل مسابقه و یا اگر مغلوب ساختن پیشی جستن را تصویب اعداد را تغییر دهید به طور قابل توجهی — در یک جهت و یا یکی دیگر از — بر اساس دست زدن به او از همه گیر ارائه هر گونه تفاوت نسل بی ربط.

با این وجود بایدن به نظر می رسد تغییر جمعیتی خطوط گسل ریاست جمهوری سیاست است. به جای آن از یک نسل جنگ بین جوان و پیر در طول فرهنگی جهت کشور بایدن را وارن هاردینگ-esque تماس برای بازگشت به حالت عادی است جذب حمایت دموکرات ها از قدیمی ترین رای دهندگان در حالی که نگه داشتن در برای حمایت از نسل جوان طولانی زخم خورده از جنگ و بی ثباتی مالی است. اما به هر دلیل که زمین نیست فورا طنین با ميانسال.

بایدن وظیفه است برای توسعه استراتژی برای تمام گروه های سنی. یک شرکت با پشتیبانی مردم از نسل Y و Z که آغاز انتخابات عمومی تا حد زیادی با بایدن اما ممکن است هنوز مشتاق بود در مورد آن. دو دست گرفتن باز با سالمندان; نه تنها نگه مجازی میزگردها در مورد مسائل جوانان بلکه پیدا کردن راه هایی برای ارتباط با رای دهندگان و کانون توجه خود را به مسائل است. و سه, شناسایی آنچه باعث شده است نسل X و افراد متعلق به نسل جوانتر را به خودداری از حمایت و تعیین اگر مسئله مواضع و پیام های بایدن را که بهتر طنین انداز با آنها.

برای بایدن به جلوتر در اکثر نظر سنجی ها در میان جوان و پیر او را در یک موقعیت قوی. اگر او می تواند خود را حل Generation X مشکل او غیر قابل توقف خواهد بود.

لایحه Scher یک ویرایشگر کمک به Politico Magazine, co-میزبان Bloggingheads.tv نشان می دهد “DMZ” و میزبان پادکست “کتاب های جدید در سیاست است.” او را می توان در رسید [email protected] یا او را دنبال کنید در توییتر @BillScher.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im