پزشکان اختلاف ادعای آلبرتا تحت نظارت مصرف عضو پانل

جری Bemister-ویلیامز معاون صندلی آلبرتا تحت نظارت مصرف خدمات کمیته داوری صحبت می کند در یک کنفرانس مطبوعاتی در تاریخ 5 مارس سال 2020 است. کمیته صندلی راد Knecht به نظر می رسد در سمت راست. JimWells/Postmedia

کانادا پزشکان ابراز مخالفت با دیدگاه های ساخته شده توسط دولت منصوب عضو پانل که گفت: تجویز اکسیژن به مواد مخدر کاربر در نظارت مصرف سایت “در بسیاری از موارد” نه یک زندگی-صرفه جویی در مداخله.

این دیدگاه ساخته شد, پنج شنبه پس از استان منتشر شد یک پیش بینی گزارش مرور زمان و سایت های مطرح در سراسر آلبرتا. این گزارش که قرار بود تنها به بررسی اجتماعی-اقتصادی و مسائل مربوط به نظارت مصرف سایت به نام به سوال دقت گزارش مصرف بیش از حد توسط کارکنان سایت در آلبرتا.

دکتر مارک Tyndall یک استاد در دانشگاه بریتیش کلمبیا مدرسه از جمعیت و بهداشت عمومی گفت: عضو پانل ادعای صراحت نادرست است.

“باید آن را اظهار داشت که خط اول درمان برای کسی که صورت اکسیژن است و آن را معکوس استعمال بیش از حد” گفت: Tyndall.

“من نمی دانم آنچه آنها در واقع تلاش برای ثابت کند که مصرف بیش از حد پیشگیری سایت نیست جلوگیری از مصرف بیش از حد? من فقط برای پیدا کردن آن بسیار ناراحت کننده است که این نوع از چیزی که آنها می تواند با تمرکز بر. این زندگی مردم است.”

جری Bemister-ویلیامز معاون رئیس استان را بررسی کمیته گفت: تعاریف مورد استفاده برای توصیف مصرف بیش از حد وارونه متنوع است. او گفت: “غیر تهدید کننده زندگی” یا “جزئی” حوادث گزارش شده به عنوان مصرف بیش از حد با استفاده از مثال از موارد که در آن اکسیژن اجرا شد و نه از نالوكسان.

هنگامی که فشرده Bemister-ویلیامز گفت: “در بسیاری از موارد” اقدامات انجام شده توسط بهداشت حرفه ای نمی شد صرفه جویی در زندگی.

“این برگ های عمومی یک استنتاج است که بدون این سایت هزاران نفر از مردم می تواند ضرب مصرف بیش از حد و یا دیگر زنده باشد,” او گفت: آمار گمراه کننده است.

Tyndall گفت: مصرف بیش از حد تقریبا در “حرکت آهسته” و تجویز اکسیژن اجازه می دهد تا متخصصان مراقبت های بهداشتی به مداخله قبل از اینکه یک فرد از دست می دهد آگاهی و می تواند به جلوگیری از مشتری از لغزش به یک “عمیق تر مصرف بیش از حد” که نالوکسان خواهد نیاز به استفاده می شود.

او گفت: تعریف مصرف بیش از حد روشن نیست, برش, با این حال آن را عادلانه می گویند اکسیژن می تواند مصرف بیش از حد.

Kassandra Kitz, دبیر مطبوعاتی برای دیپلم, وزیر بهداشت روان و اعتیاد گفت: دولت نیست بحث این که آیا استفاده از اکسیژن موثر است به عنوان یک مداخله پزشکی.

“هنگامی که خانم Bemister-ویلیامز در مورد نادرست و متناقض داده ها و گزارش او خواستار به سوال محاسن کاهش آسیب و یا تحت نظارت مصرف سایت” گفت: Kitz. “او رعایت عدم وجود مقررات در اطراف جمع آوری داده ها و گزارش.”

در کلگری کارکنان در Safeworks تسهیلات در پاسخ به 250 استعمال بیش از حد بین اوت 2019 و ژانویه. بیش از شش ماه دوره 246 نفر از نیاز به اکسیژن و 76 شد تجویز نالوکسان با توجه به آلبرتا خدمات بهداشتی و درمانی.

AHS ثبت کرده است و در مجموع 1,545 استعمال بیش از حد در کلگری سایت بین اکتبر 2017 و ژانویه سال 2020 است.

شده اند وجود دارد هیچ مرگ و میر.

مرتبط

دکتر مونتی Ghosh, یک, اعتیاد, پزشک است که رفتار مشتریان مختلف در کلگری درمانگاه و اجتماعی سازمان گفت: تجویز اکسیژن مناسب نیست تعریف کلاسیک از معکوس, مصرف بیش از حد است اما زندگی-صرفه جویی در اندازه گیری.

“می گویند شما کمی توسط یک مار و زهر در بدن شما, اگر شما یک تورنیکه در شما می تواند به جلوگیری از زهر از رفتن بیشتر به بدن خود را و باعث آسیب بیشتر. که نوع مانند اکسیژن است. اما درمان واقعی برای این است که به ضد سم است و نالوکسان” گفت: Ghosh.


دکتر مونتی Ghosh, یک, اعتیاد, متخصص گفت: این گزارش باید تشویق گفت و گو است.

آذین غفاری / آذین غفاری/Postmedia کلگری

او موافق با این پنل وجود دارد که باید بیشتر استاندارد سیستم در سراسر آلبرتا برای ردیابی و گزارش مصرف بیش از حد وارونه با تعاریف. اما گفت: حتی اگر این اعداد در حال متورم نباید تحت تاثیر درک عمومی از این خدمات کاهش آسیب.

“من فکر می کنم دولت در تلاش بود تا نشان دهد که تحت نظارت مصرف سایت های گمراه کننده بودند اما یک عمر زندگی است” گفت: Ghosh.

“آن را باید مهم یک راه یا دیگری. این افراد را کودکان و مردم شرکای مردم و دوستان شما خواهد بود و شما با قرار دادن یک هزینه برای که ؟ یک شماره برای که ؟ هیچ.”

پزشکان معتقدند این گزارش با انگیزه های سیاسی است و نباید مورد استفاده قرار گیرد به عنوان شواهد و مدارک به نزدیک تحت نظارت مصرف سایت در آلبرتا. Ghosh گفت: باید به جای تشویق گفت و گو بیشتر بین بهره.

“جامعه ممکن است شاد با رویکرد اما تحت نظارت مصرف سایت ها در اینجا به ماندن بگیرید زیرا آنها کمک به صرفه جویی در زندگی مردم و جامعه است که در اینجا به ماندن به عنوان خوب,” او گفت:.

“این یک فرصت عالی برای یادگیری در مورد آنچه که ما نیاز به انجام به عنوان یک جامعه با هم کار کنند و حمایت از این زندگی و شرکت توسعه مسیر برای حمایت از کل جامعه بدون در نظر گرفتن آنها چه کسانی هستند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de