پزشکان قطع غیر ضروری مراقبت به آمادگی برای مبارزه با کروناویروس

“آن را به چالش کشیدن و به یک رشته خاص نا امید کننده است,” او گفت:. “من نمی خواهد می گویند این یک بازی جالب زمان من می خواهم به مطالعه است. جای من می خواهم نمی شود در اینجا و در همه.”

به عنوان یک بیماری عفونی پزشک متخصص و پزشکی میکروبیولوژیست مارتی Teltscher یکی از پزشکان در این, یهودی, بیمارستان عمومی در برخورد با بیمارانی که قرارداد COVID-19.

Teltscher با این نسخهها کار به عنوان یک پزشک مشاوره برای کسانی که به درمان بیماران آلوده رمان coronavirus.

بزرگترین بخشی از کار خود را در حال حاضر در حال همکاری با این تیم از بیماری های عفونی پزشکان به پاره کردن چگونه بسیاری از به طور منظم بیماران را درمان می کنیم, هر دو, به طوری که آنها می تواند در دسترس برای کمک به درمان COVID-19 بیماران و کاهش تعداد افراد در بیمارستان به منظور کاهش احتمال گسترش عفونت است.

“امروز ما در درمانگاه پیاده روی در جایی که ما معمولا تا 35 مردم ما دیده می شود هشت” Teltscher گفت.

اگر چه او به کاهش تعداد بیماران او رفتار روزانه Teltscher گفت: این ویروس این است که نگه داشتن او و تیم خود را بسیار شلوغ و “سازماندهی مجدد به منظور اولویت بندی برخی از خدمات و تجهیزات است.”

در حالی که اکثر پزشکان در بیمارستان نیست در برخورد با بیمارانی که آلوده Teltscher گفت: تمام پرسنل بیمارستان در حال حاضر با هم کشیدن برای آماده شدن برای هجوم COVID-19 بيمار.

“آنچه که ما در حال انتظار بالقوه برای بسیاری از مردم نیاز به حمایت های پزشکی و تعداد قابل توجهی از افرادی که نیاز به مراقبت های ویژه و تجهیزات” Teltscher گفت. “این چیزی است که در ایتالیا اتفاق افتاده است و شما را تا پایان تهی تجهیزات و پرسنل و پس از آن شما با یک سیستم است که نمی تواند مقابله حتی با افرادی که آلوده هستند.

“ما می دانیم چه این ویروس می توانید انجام دهید این است که به طور کامل مختل سیستم بهداشت و درمان با ایجاد احساس سنگینی در سریع مد.”

Teltscher گفت که او از ترس به کار با COVID-19 بيمار اما او نگران است در مورد آنچه در پیش روست.

“آن را به چالش کشیدن و به یک رشته خاص نا امید کننده است,” او گفت:. “من نمی خواهد می گویند این یک بازی جالب زمان من می خواهم به مطالعه است. جای من می خواهم نمی شود در اینجا و در همه.”

مایکل Sidel متخصص مغز و اعصاب است که می بیند بیماران سکته مغزی در بیمارستان است. و در حالی که او نمی مقابله مستقیم با COVID-19 بيمار کل خود را به تمرین تحت تاثیر قرار است توسط ویروس.

Sidel استادیار مغز و اعصاب و جراحی مغز و اعصاب در دانشگاه مک گیل گفت: این درمانگاه که در آن او کار می کند در حال بریده شده تعداد بیماران آنها را در بیمارستان برای انجام تا آنجا پیگیری بر روی گوشی و کار از خانه در صورت امکان.

او بیش از حد در حال کار با یک تیم از متخصصین مغز و اعصاب است که تصمیم خواهد گرفت که در روزهای آینده که خدمات آنها باید ارائه دهد و آنهایی که می تواند در کاهش تعداد افراد در بیمارستان به طوری که بیشتر منابع موجود می توان ساخته شده برای مبارزه با COVID-19.

“مگر اینکه آنها بسیار فوری ما در حال تلاش نیست برای دیدن مردم در بیمارستان” Sidel گفت.

بخش که در آن Sidel کار می کند در حال حاضر در حال تبدیل به منطقه ای در بیمارستان برای درمان بیماران مبتلا به کوروناویروس. به عنوان مثل بسیاری از پرستاران او کار کرده اند باز آموزی در هفته های اخیر برای مقابله با این بیماری همه گیر. او گفت که او تحت تاثیر فداکاری پرسنل پرستاری به کار بر روی بیماران با این ویروس آلوده.

“پرستاران در بخش ها تاکید کرد. هیچ کس واقعا نمی داند چه اتفاقی خواهد افتاد” او گفت:. “که آویزان بیش از همه چیز. وجود دارد یک حس فوق العاده ای کار و فداکاری و نوع دوستی. هر کسی مشغول به کار در خط مقدم وجود دارد و اندازه گیری, از خود گذشتگی وجود دارد.”

او گفت که او نگران نیست او آلوده می شود حتی اگر او با این نسخهها کار پرستاران که در تماس با این ویروس.

“در برخی از نقطه شما باید به اعتماد که این اقدامات گرفته در حال حفاظت از بهداشت و درمان کارگران و مردم است که آنها را در تماس با آمده پس از من محافظت و خانواده ام محافظت شده است.”


ER دکتر میچ Shulman.

Pierre Obendrauf / Montreal Gazette

به عنوان یک پزشک اورژانس در مرکز بهداشت دانشگاه مک گیل, Mitch Shulman به طور معمول خواهد بود در خط مقدم کار با بیماران آلوده. او به تازگی از سفر خارج از کشور خواهد شد و باید برای منزوی کردن خود را به مدت دو هفته در دستور کبک برتر فرانسوا ایتالیایی, توالت.

اگر چه او می داند احتیاط محسوس است یکی از آن دشوار خواهد بود برای او را به نشستن در حاشیه دانستن همکاران خود پوشش خود را تغییر خواهد دست خود را کامل.

“این روش برای برخورد با بیمارانی که ممکن است آلوده و یا آلوده هستند بسیار کار فشرده در شرایط پوشیدن از دنده,” او گفت:. “شما باید دقیق در مورد پروتکل و اگر شما در دنده آن را واقعا دشوار است برای نفس کشیدن. آن را سخت به حفظ تمرکز و تمرکز برای ساعت های زیادی در کشش به خصوص اگر شما در حال gowning و regowning.

“هستند بسیاری از لجستیکی نگرانی همراه با عملی مانند: ‘من می خواهم به حذف ویروس به طور کامل و آن را از ویروس؟'”

Teltscher گفت: در حالی که کارکنان بهداشتی درمانی در حال انجام بخشی خود را, او معتقد است هر کس در این کشور ایفای نقش کرده است را به بازی. نتیجه بستگی دارد چگونه به خوبی متوسط شهروندان هشدارها برای جلوگیری از گردهمایی های اجتماعی و کاهش تماس با دیگران تا آنجا که ممکن است.

“این مهم ترین گروه در تلاش است که ما را دیده اند و احتمالا در طول عمر ما,” او گفت:. “آن را به عنوان مهم به عنوان اگر ما خواهد بود رفتن به جنگ. همه به کمک در همه جنبه های جامعه اگر ما می خواهیم به موفقیت است.”

[email protected]

twitter.com/jasonmagder

facebook.com/jasonmagderjournalist

مرتبط

توجه داشته باشید به خوانندگان: ما می دانیم که سرعت و حجم coronavirus-اخبار مرتبط طاقت فرسا است و کمی ترسناک است. برای کمک به که ما را اختصاص Montreal Gazette خبرنگار هر روز وقت خود را اختصاص به سنتز مهم ترین coronavirus-اخبار مربوط به خصوص آن را به عنوان مربوط به زندگی در مونترال و کبک. دنبال زندگی می کنند خود را به روز رسانی به صورت مارس 17 اینجا. همه ما coronavirus-اخبار مرتبط همیشه می توان در اینجا یافت نشد: montrealgazette.com/tag/coronavirus.

ثبت نام برای ما ایمیل جدید در خبرنامه اختصاص داده شده به محلی coronavirus پوشش در اینجا: https://montrealgazette.com/coronavirusnews

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de