نهم, دکتر, Christopher Eccleston (2005). BBC jpg

بازیگر بریتانیایی Christopher Eccleston که بازی نهم تجسم دکتر که برنامه ریزی شده است برای آمدن به کلگری طنز و سرگرمی نمایشگاه.

Eccleston اخیرا اعلام شد به صف برای مارس 23 تا 26 رویداد به عنوان بازیگر Alicia Silverstone و کانادا بازیگر منا مسعود شد و در سال 2019 فیلمهای علاءالدین.


Alicia Silverstone. اعتبار: Sheri Determan/WENN.com

SDB/ZOJ / Sheri Determan/WENN.com

Eccleston بازی شخصیت عنوانی که در سال 2005 احیای BBC, علمی تخیلی, سریال Doctor Who. او برای اولین بار وارد کانون توجه در پیتر میڈک را 1991, درام, اجازه دهید او را که گفت: داستان واقعی از بحث اعدام درک بنتلی در سال 1953 بریتانیا. او در ادامه به ستاره فرقه کلاسیک مانند دنی بویل Shallow Grave 1994, دیوید کراننبرگ را در سال 1999 چیز غریب Existenz مایکل رسانده است 2002 biopic 24 ساعته حزب مردم و بویل زامبی هیجان انگیز 28 روز بعد که همان سال است. او همچنین ستاره دار در HBO سری باقی مانده از سال 2014 تا 2017. او در حال حاضر ستاره در سی سری یک کلمه.


منا مسعود می پذیرد ‘بهترین صحنه یا سکانس در فیلم سینمایی’ جایزه علاءالدین ‘دوستی مثل من” روی صحنه در طول پیشرفته تصویربرداری جامعه 11th سالانه جوایز لومیر در Steven J. Ross تئاتر در برادران وارنر بسیاری در 22 ژانویه.

Ari Perilstein / گتی ایماژ پیشرفته Imagin

دیگر مهمانان اعلام کرد در حال حاضر برای کلگری نمایشگاه شامل دفتر ستاره برایان Baumgartner, Leslie دیوید بیکر, Kate Flannery و اسکار Nunez. Breaking Bad را به Giancarlo Esposito, جان فتیله را, John Leguizamo, The Walking Dead را Chandler Riggs, ستاره بازحمت حرکت کردن George Takei, مومیایی, Brendan Fraser, و ارباب حلقه ها فارغ التحصیلان Elijah Wood, شان شون آستین, بیلی بوید و دومینیک موناگان نیز همه بر روی عرشه.

کلگری نمایشگاه اجرا می شود از مارس 23 تا 26 در رم پارک. بازدید calgaryexpo.com برای اطلاعات بیشتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im