قرار زیرند عجله به دست عفونی در حال حاضر به دنبال فرار مالیاتی

هواداران ممکن است به صورت یک صعود دشوار. یک نسخه پیش نویس این لایحه در مجلس سنا گردش سه شنبه و به دست آمده توسط CQ تماس رول به نظر نمی رسد شامل ارائه.

در به رسمیت شناختن ضد عفونی کننده دست کمبود غذا و دارو صادر ارشاد در هفته گذشته به صورت موقت تولید این محصول است.

تعدادی از تولید کنندگان اعلام کردند که گام به نقض. پاریس-بر اساس Pernod Ricard می گوید آن را در حال حاضر آغاز تولید ضد عفونی کننده دست در چهار مکان های ایالات متحده از جمله آن خرگوش نگه داشتن رسومات در لوئیزویل ، Pernod Ricard باعث می شود یک آرایه از whiskeys (جیمسون ایرلندی گلنلیوت, Chivas Regal) همراه با Absolut vodka, Beefeater جین tequilas و شراب.

بریتانیا مبتنی بر Diageo, ساز, از, جانی واکر و Smirnoff روز دوشنبه گفت که این امر اهدای بیش از 2 میلیون لیتر از 96 درصد الکل به تولید کنندگان را قادر می سازد آنها را برای تولید هشت میلیون بطری از ضد عفونی کننده دست.

و Bacardi روز دوشنبه گفت که امکانات خود را در Louisville, جکسون ویل فلوریدا و پورتوریکو در حال حاضر تامین اضطراری کارگران با رایگان ضد عفونی کننده دست و تولید 100,000 گالن علاوه بر این برای ایالات متحده توزیع شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>