اعزام از جوانان: سابق هرالد خبرنگار revisits جهان ماجراهای جدید خاطرات

محتوای مقاله

در اواسط دهه 1960 جان Howse برای بازگشت به زادگاه کوچک از Cootamundra در نیو ساوت ولز 14 سال پس از ترک استرالیا برای دیدن جهان است.

در خانه و خانواده وی متوجه شد مادر او را به حال عشق نگه داشته و در یک کیف چرم در اتاق خواب کمد لباس هفتگی اعزام او فرستاده شده از سفر خود را. اما در سفرهای بعدی پس از گذشت مادر دور کیسه سفر به نظر می رسید به محو شدن بیشتر و بیشتر از نظر. آن رفت از اتاق خواب کمد لباس اتاق خواب کمر به پشت ایوان به گاراژ در نهایت قبل از فرود در خارج از خانه تحت یک قطعه تخته سه لا.

خواهر او در نهایت پیشنهاد او آنها را ذخیره کنید از عناصر قبل از آنها از بین رفته اند.

“آنها از دست دادن اهمیت در طرح بزرگ از چیزهایی که می گوید:” Howse با خنده در مصاحبه با Postmedia از کلگری صفحه اصلی. “من به ارمغان آورد آنها را به کلگری. من آنها را بر روی کامپیوتر من.”

در حال حاضر 86, Howse می گوید داستان از مهاجرت سفر کیسه به عنوان یک مقدمه برای کتاب جدید خود چمدان نامه: خاطرات مسافرت و آغاز جدید است. با بارگیری در این هفته نامه با خیال راحت ذخیره می شود برای آیندگان بر روی کامپیوتر خود او متوجه missives نقاشی یک تصویر از زندگی خود را به عنوان یک مرد جوان است. در این کتاب Howse صفر در سال های اولیه خود را از سودای سفر است که او را از خود بومی استرالیا به آسیا و اروپا و کانادا. پس از flunking از مدرسه پزشکی در دانشگاه بریتیش کلمبیا او در نهایت در بر داشت تماس خود را به عنوان یک روزنامه نگار و دهه را صرف کار در این زمینه است. او برای اولین بار در زمان کار در آلبرتایی قبل از صرف بسیاری از 1960s پوشش های مختلف بیت در کلگری هرالد. او در نهایت فرود در Southam اخبار در اتاوا و سفر جهان پوشش اوپک قبل از بازگشت به کلگری برای کار در غرب اداره Maclean مجله.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>