نلسون سانچز Leemet خود را صرف 10 سال در جمهوری دومینیکن و “تجربه هرگز هر چیزی در زیر, مانند, 25 سانتیگراد است.” در حال حاضر او بازی داستان اسباب بازی چوبی در جاده سفر با ماجراهای.

نلسون سانچز Leemet صرف 10 سال از عمر خود را در جمهوری دومینیکن, بنابراین او می دانست که در کنار هیچ چیز در مورد ورزش های زمستانی مانند اسکیت. سپس او به مونترال با مادرش Leida Leemet که در اصل از اینجا و او را به نشان می دهد در مونترال شکل اسکیت باشگاه.

او در عشق با سقوط کرد نشان می دهد و بقیه سابقه است.

در حال حاضر او یکی از نوازندگان در دیزنی بر روی یخ نشان می دهد سفر جاده ماجراهای باز می شود که روز شنبه و در ادامه از طریق پنج شنبه در محل بل در لاوال.

“آینده از جمهوری دومینیکن, من کاملا تجربه هرگز هر چیزی در زیر, مانند, 25 سانتیگراد” سانچز Leemet, 21, گفت:.

“من تا به حال این دوستان که تا به حال یک دختر بود که در باشگاه اسکیت و آنها نشان می دهد در ماه دسامبر,” او گفت:. “بنابراین او به من در زمان به تماشای آن و دوم دیدم همه پریدن و تبدیل و بنابراین خلاق و رقص به موسیقی روی یخ دیدن چه زیبا بود به من گفت: مامان:” من باید برای انجام این کار!’ پس از چند هفته پس از این که او مرا برای درس و پس از آن هرگز متوقف اسکیت.”


Montrealer نلسون سانچز Leemet که نقش وودی در دیزنی بر روی یخ نشان می دهد سفر جاده ماجراهای شیوه چهارشنبه در محل بل با سوفیا آدامز که نقش شاهزاده خانم یاس.

آلن McInnis / Montreal Gazette

او هرگز skated قبل از آن.

آنچه او دوست داشت در مورد پاتیناژ بود “فقط این واقعیت است که شما می توانید خودتان را بیان کنید تا به راحتی را خیلی با سرعت و در ارتباط با موسیقی است. همچنین که راه شما انجام دهد باعث می شود مردم در مخاطب احساس می کنید همه چیز و پریدن است پرواز به من. این چنین عجله. آن باور نکردنی است.”

هنگامی که او شروع درس در مونترال شکل اسکیت باشگاه سانچز Leemet آن را برداشت و به سرعت. پس از دو سال او می گوید: او در همان سطح به عنوان افرادی که تا به حال شده است اسکیت به صورت هفت یا هشت سال. سپس در 17 سالگی تصمیم گرفت به درخواست دیزنی بر روی یخ.

او در یک ویدیو بود و به سرعت پذیرفته شده است. او به نظر می رسد در دو دیزنی بر روی یخ نشان می دهد قبل از سفر جاده ماجراهای او سفری به کانادا و آمریکا با رویای بزرگ در طول سال 2016 و 2017 را به یک تور از طریق اروپا در سال گذشته با دنیای شگفت انگیز دیزنی بر روی یخ. اما این اولین بار است که او را به منطقه مونترال با دیزنی سری و او نمی تواند بیشتر هیجان زده. او می گوید که حدود 150 نفر از دوستان و اعضای خانواده در حال آمدن به نشان می دهد بیش از آخر هفته.

“من تقریبا من کل کل باشگاه اسکیت آمدن مردم از من استفاده می شود برای رفتن به (Marymount آکادمی در N. D. G.) و مادر من … و خواهر من است هرگز بدست, برای دیدن نشان می دهد قبل از. آن را بسیار خسته کننده اما در یک راه خوب. آن را فقط یک شانس را به مردم نشان می دهد آنچه که من انجام شده است به سه یا چهار سال گذشته از زندگی من است. من فقط برداشت و سمت چپ بر روی تور و من از دست او ارتباط زیادی با مردم اینجا. آن را سخت به نگه داشتن در تماس هنگامی که شما در سفر. در حال حاضر که من در اینجا مردم قادر خواهد بود تا ببینید که چگونه عالی کار من است.”


نلسون سانچز Leemet زندگی را تغییر زمانی که او Leida Leemet در زمان او را به نشان می دهد در مونترال شکل اسکیت باشگاه.

آلن McInnis / Montreal Gazette

او شده است در تور به مدت هفت ماه با سفر جاده ای و اذعان به آن را خسته کننده سفر و همیشه ماندن در هتل ها.

“اما من دوست دارم کار من, بنابراین من هیچ چیز را برای آن.”

در این نمایش او در نقش وودی از داستان اسباب بازی. “او مانند یک شخصیت دوست داشتنی. هر بار که من را روی یخ تمام مخاطبان واکنش نشان می دهد به طوری شدید. آن باور نکردنی است.”

ضمنا هر چند او شده است اسکیت از سن 10 سالگی او هرگز بازی هاکی.

“من فکر می کنم من خیلی ترسیده بودم به بازی,” او گفت:.

در یک نگاه

Disney on Ice Road Trip ماجراهای در محل بل در لاوال از روز شنبه, آوریل 4 از طریق پنج شنبه, آوریل 8. فارسی اجرای برنامه: پنج شنبه 7 بعد از ظهر جمعه در ساعت 11 صبح یکشنبه در 3 p. m., فرانسوی, اجرای: یکشنبه ساعت 7 بعد از ظهر پنج شنبه در 3 بعد از ظهر جمعه در 3 و 7 بعد از ظهر شنبه در ساعت 11 صبح و 3 بعد از ظهر و 7 بعد از ظهر یکشنبه در ساعت 11 صبح بلیط در دسترس از طریق evenko.ca.

bkelly@postmedia.com

twitter.com/brendanshowbiz

مرتبط

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im