فسیل دایناسور, پیاده روی و hoodoos – کشف بدلندز در زمستان

An image of a person standing on a hill in the Canadian Badlands near Drumheller, Alberta, Canada in winter.

کانادا بدلندز در نزدیکی Drumheller خیره کننده ای در فصل زمستان هنگامی که آنها داستد با برف. گرگ اولسن

به عنوان ما کشیده به بازدید کننده پارکینگ در رویال Tyrrell موزه در یک صبح سرد زمستان ما را شگفت زده برای دیدن تنها چند خودرو وجود دارد. ما بازدید Drumheller منطقه بارها در طول ساکت تر ماه های زمستان. ما به دنبال به جلو به بررسی موزه و دیدن یاد hoodoos و بدلندز از برف پوشیده شده. اعلام اخیر از کشف یک گونه جدید از Tyrannosaur کشیده شده توجه آژانس های خبری در سراسر جهان است. آن را به احتمال بسیار زیاد این موزه و کانادا بدلندز منطقه خواهد بود شلوغ تر از همیشه در این تابستان. زمستان است و زمان زیادی به مراجعه کنید اگر شما می خواهید به تجربه منحصر به فرد و جلوگیری از جمعیت.


این نادر سیاه Tyrannosaurus rex نمونه بود و با نام مستعار “زیبایی سیاه و سفید.” آن را برجسته از این مجموعه در رویال Tyrrell موزه دیرین شناسی. عکس گرگ اولسن

گرگ اولسن

سلطنتی Tyrrell Museum of Palaeontology

سلطنتی Tyrrell موزه شگفت انگیز جاذبه های توریستی, اما آن را نیز یکی از بهترین امکانات برای تحقیقات فسیل شناسی. “موزه نیست فقط یک راکد مجموعه ای از فسیل” توضیح دکتر لورنا اوبراین سر تکنسین. “(آن را) به عنوان رسمی مخزن برای فسیلی مواد در استان و اکتشافات قابل توجهی اتفاق می افتد در هر سال است. هیچ امکانات دیگر در جهان دسته فسیل از این اندازه و تعداد و ما بهترین پروتکل های در محل برای حفظ آن فسیل.”

اوبراین گفت که در علاوه بر این به اکتشافات جدید ساخته شده توسط تیم تحقیقاتی موزه دستگیره حدود 500 گزارش از صنعت و عمومی در مورد اکتشافات فسیلی در هر سال است. آن است که یک زندگی موسسه تحقیقاتی در قلب یکی از سپرده های فسیلی در جهان است.


یک پنجره بزرگ در داخل موزه ارائه می دهد یک نمایش به تهیه آزمایشگاهی که در آن شما می توانید ببینید دانشمندان در محل کار در رویال Tyrrell موزه دیرین شناسی.

دبی اولسن

ما تا به حال از موزه بازدید کردند در حالی که ما تحت تاثیر قرار گرفته بودند با یادگیری جدید سالن که باز در تابستان 2019. ما تا به حال سرگرم کننده بازی با نمایشگاه های تعاملی است که همه متمرکز بر Albertosaurus تابوت, the apex predator که زندگی در این منطقه 72.5 به 68 میلیون سال پیش. این فسیل در تمرکز نمایشگاه تغییرات به طور منظم و آخرین تکرار باز در اکتبر 2019. این شامل چندین جدید و جالب اکتشافات فسیلی از جمله منفجر شد Daspletosaurus جمجمه یک Mosasaur جمجمه و Gorgosaurus جمجمه با ارضا روی صورت, علائم گزش. این پستاندار سالن در حال ساخت بود که ما برای بازدید به موزه آماده به پرده جدید Cenozoic گالری در بهار سال 2020 است.

An image of a man sitting on a bench on the Badlands Interpretive Trail in winter near Drumheller, Alberta, Canada.


بدلندز تفسیری نوین است که یک محل عالی برای لذت بردن از یک پیاده روی زمستان.

دبی اولسن

پیاده روی زمستان

ما تا به حال هرگز دیده می شود بدلندز در زمستان, بنابراین پس از ما به پایان رسید کاوش در موزه ما همراه و رهبری را برای یک پیاده روی زمستان در بدلندز تفسیری نوین. دنباله و موزه ها در میدلند استانی پارک و ما در سمت چپ ماشین پارک شده در موزه پارکینگ و راه می رفت به ابتدای مسیر. نشانه تفسیری در طول 1.4-متر حلقه دنباله توضیح, زمین شناسی, گیاهان و تاریخ این منطقه است. مناظر زیبا بود و ما حدود یک ساعت بررسی و عکاسی در امتداد دنباله. توجه: یخ cleats و پیاده روی قطب هستند مفید است اگر شما در حال پیاده روی در زمستان. برخی از بخش های دنباله بودند لغزنده بسته بندی شده با برف و یخ است. بنتونیت خاک رس رایج در این منطقه می شود چرب و لغزنده و هنگامی که آن را مرطوب است.

An image of the hoodoos near Drumheller, Alberta in winter.


Hoodoos نزدیکی Drumheller زیبا در زمستان زمانی که آنها داستد در برف.

سایت

ستاره معدن پل معلق: این 117 متر طول عابر پیاده پل معلق در سراسر گوزن قرمز رودخانه ساخته شد در سال 1931 برای زغال سنگ کارگران در ستاره من. امروز آن را می سازد یک عکس بزرگ-op.

اطلس معدن زغال سنگ: این ثبت تاریخی ملی سایت بسته است در زمستان, اما شما هنوز هم می تواند به توقف برای یک خارجی عکس.

یازده پل وین: شما صلیب 11 پل در شش کیلومتری به شهر ارواح Wayne — ترین پل ها در کوتاه ترین فاصله با توجه به کتاب رکوردهای جهانی گینس. پاداش خود را یک پاینت در آخرین شانس سالن که باز ترین تعطیلات آخر هفته در زمستان.

Drumheller Hoodoos: در آن طول می کشد میلیون ها سال برای hoodoos به فرم و hoodoo سایت شرق Drumheller است به خصوص زیبا. ما متوقف شد دو بار — یک بار در طول روز و دوباره پس از تاریک. هر دو بار ما تا به حال hoodoos همه به خودمان.


Snowshoeing یک فعالیت سرگرم کننده در کانادا بدلندز زمانی که برف عمیق به اندازه کافی است.

گرگ اولسن

هدایت Snowshoe Treks

تور محلی اپراتور و outfitter, Red Deer River ماجراهای ارائه می دهد هدایت snowshoeing و ماجراهای پیاده روی در زمستان و هدایت کایاک و قایق رانی تور در تابستان. من و همسرم پیوست از شرکت صاحب اندی Neuman برای مدت دو ساعت در هدایت snowshoe بازحمت حرکت کردن در نزدیکی McMullen جزیره استفاده روز در منطقه میدلند استانی پارک. ما عاشق snowshoeing از طریق مناظر باور نکردنی از بدلندز. در طول راه ما آموخته است که در مورد زمین شناسی و تاریخ این منطقه است.


شما باید برای گرفتن یک عکس از جهان بلندترین دایناسور هنگامی که شما بازدید Drumheller — این یک قاعده است.

دبی اولسن

که در آن به خوردن در Drumheller

همبرگر و Milkshakes: برنی و پسران اغذیه فروشی و مشروب فروشی

چنگ زدن به یک پاینت: فهرست Taphouse

محلی قهوه بو داده: سیاه کوه سرخ

رستوران ناهار خوری خوب: والا غذایی و شراب


کانادا بدلندز پر شده است با تاریخ شگفت انگیز و شما درایو گذشته old grain elevators رها معادن زغال سنگ و شهر ارواح.

دبی اولسن

جایی که برای اقامت

وجود دارد مقدار زیادی از خوب گزینه های مسکن در Drumheller. ما در آنجا ماند در Canalta ژوراسیک هتل که دارای یک وان آب داغ و بخار اتاق به عنوان به خوبی به عنوان یک صبحانه رایگان.

دبی اولسن برنده جایزه نویسنده و عکاس و ملی پرفروشترین نویسنده. دنبال او در wanderwoman.ca.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im