Dinos تیم بسکتبال کسب کلمات اسکله

فصلی رتبه بندی و مشکل از برنامه را به بازی می آید وقتی تو ورزش تعیین نویسه عام برای مسابقات قهرمانی ملی.

دانشگاه کلگری تیم بسکتبال چک کردن هر دو جعبه و در نتیجه می رویم شرق.

زنان Dinos رتبه شماره دو در کشور های زیادی از فصل را به دست آورده هفتم دانه در فینال 8 مسابقات قهرمانی بسکتبال برگزار می شود در اتاوا. کلگری اولین بازی است که پنج شنبه (1 p. m. MT) در برابر ردیف 2 براک.

مردان بودند به نام هشتم بذر در فینال 8 نیز به نمایش در TD محل آرنا. اولین مسابقه در برابر برتر کارلتون در روز جمعه (1 p. m. MT) یک مسابقه برگشت سال گذشته ملی نهایی.

این مسابقات یک شانس دوم برای زنان Dinos بودند که بدون تشریفات اعزام 80-78 توسط آلبرتا در نیمه نهایی کنفرانس ماه گذشته. یک پیروزی را بدست آنها به اتباع آشکار است.

“احترام به آلبرتا آنها آنچه را که آنها نیاز به انجام” با اشاره به Dinos’ سر مربی Damian جنینگز. “ما قطعا با استفاده از آنچه اتفاق افتاده است در این بازی به عنوان سوخت. ما به شدت احساس می کنند که ما یکی از بهترین ها در این کشور و یک راست به شکار کردن یک بنر به عنوان تنها شرکت کننده در فینال 8.

“اگر من آن را در مقایسه به سال های گذشته ما به عنوان سالم به عنوان ما تا کنون بوده است که فوق العاده است. شاید این یک برکت و رحمت در لباس مبدل به خداحافظی آخر هفته پس از سقوط کوتاه در نیمه نهایی کنفرانس بازی. در زمان ما به روز شنبه خواهیم بود خوب به آن بروید.”

غرب کانادا قهرمان ساسکاچوان سر به این مسابقات رتبه اول است. هر دو به Dinos و Huskies از پایان فصل به طور منظم با یک 18-2 رکورد.

“من فکر می کنم این یکی از مسابقات با بیشترین برابری دیده اید در یک مدت زمان طولانی” گفت: جنینگز که تیم ملی را در سفر به اتاوا در روز دوشنبه. “ما در هفتم دانه و ما شده ایم رتبه دوم برای بسیاری از این فصل است. ما احساس خوبی در مورد خودمان رفتن در اینکه ما یکی از این پایین تر دانه و یا اگر ما می خواهم بالاتر بوده است. من فکر می کنم چون از سال به دلیل چگونه ما به دلیل اعتماد به نفس در خود ما بازی هر چیزی می تواند اتفاق می افتد.”

اما در ابتدا Badgers در راه خود ایستاده.

“احتمالا این تیم است که نمایش داده می شود بهترین شیمی در مرحله ی دوم از فصل” جنینگز توضیح داد. “یک شروع پنج که مکمل یکدیگر بسیار خوبی است. (سامانتا) Keltos بسیار با استعداد است و آنها به رهبری گارد نقطه (ملیسا) Tatti که استثنایی بازیکن و گلزن. ما در برابر آن.”

مردان, در ضمن نیاز به یک چند تراشه به سقوط یک راه خاص به منظور فرصت برای گسترش فصل خود را.

“ما می دانستیم که ما تا به حال یک شات خوب در آن” گفت: سر مرد دن Vanhooren که تیم ملی هم از مد افتاده یک 18-2 به طور منظم فصل رکورد تنها به سقوط 81-72 احتمالی غرب کانادا قهرمان UBC در نیمه نهایی خود را.

“ما برای آن آماده شد. این یک خوش شانس چیزی به عنوان به خوبی به عنوان درآمد آن در برخی از احترام.

“اگر ما در حال انجام آنچه که ما قادر به انجام در طول بازی های لیگ برتر فوتبال بذر ما خواهد بود کمی بهتر شاید” او ادامه داد. “اما در این مرحله ما چه ما سزاوار است. ما تا به حال 10 روز برای آماده شدن برای ما در دور اول بازی که ما پیش بینی است, بنابراین من فکر می کنم ما آماده تر از ما همیشه خواهد بود.”

داشتن شده است با توجه به فرصتی برای دوباره انجام Vanhooren با اعتماد به نفس است که خود را هزینه خواهد شد و ذهنی آماده برای این چالش است.

“این یک بیت از یک غلتک coaster هیچ سوالی درباره آن را,” او گفت:. “از دست دادن قطعا است که تاثیر است. اما آن را نیز دستاوردهای خود را توجه بیشتر و انگیزه آنها را دوباره به خود نشان می دهد بهتر است. من فکر می کنم به عنوان رقبای آنها می شود آماده می کنیم و امیدوارم بازی ما بهترین بسکتبال در روز جمعه است.”

آه بله کلاغ. آخرین بار این تیم ملاقات بود که فراموش شدنی تجربه برای کلگری به عنوان Carleton نورد به آن 14th عنوان 83-49.

“کاملا رک و پوست کنده بهبود است که می تواند یک پیروزی برای ما دیدن اگر ما می تواند رسیدن به سطح های مختلف از ما بودند که ما آنها را در پول ملی نهایی” گفت: Vanhooren. “من فکر می کنم آن را یک آزمون بزرگ است و ما باید همه پشت پس از این تجربه است که مناسب برای این گروه است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im