آیا رژیم صهیونیستی است. DeSantis حق تماس در فلوریدا?

X

داستان جریان

مقالات اخیر

این COVID-19 همه گیر شده است همراه با تصاویر غم انگیز از قبلا افراد سالم متصل به دستگاه تهویه مصنوعی به عکس به طور معمول بسته بندی شده در میادین و بلوارها ایستاده تقریبا خالی است. اما در ایالات متحده شاید هیچ کدام اند بنابراین به طور گسترده ای به اشتراک گذاشته شده – و تمسخر — به عنوان تصاویری از دانش آموزان کالج, مهمانی, در آن زمان هنوز باز و در سواحل فلوریدا جشن نوروزی. به عنوان یکی mudgal infamously قرار داده و آن را در 18 مارس: “اگر من تاج من تاج. در پایان روز, من نه میخوام اجازه دهید آن را متوقف کند من از مهمانی.”

همه از این منجر به خشم در رسانه های اجتماعی همراه با صدای بلند خواسته که فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis نزدیک سواحل قرار داده و رخصتی بهار به طور موثر از کسب و کار. فرماندار خودداری کرد. این امر منجر به اعتماد به نفس است که پیش بینی فلوریدا شده بود کشت با کروناویروس موارد و به احتمال زیاد به ظهور به عنوان نقطه داغ بعدی.

وجود دارد بیشتر می شود گفت: در مورد خطرات ناشی از رای پیش بینی – در میان هر دو حرفه ای و صاحب نظران. ما همچنین باید به یاد داشته باشید که داستان این بیماری همه گیر است که به سختی نوشته نشده است; ما هنوز در ابتدای فصل. اما در حال حاضر این اطلاعات به نظر نمی رسد برای حمایت از رخصتی بهار, سوخت, انفجار در دولت آفتاب. حتی اگر آن است که خیلی زود به یک پاسخ قطعی در پاسخ به این سوال در حال حاضر نیست به عنوان روشن به عنوان من تا به حال انتظار آن خواهد بود سه هفته پیش.

بنابراین چه چیزی ما در واقع در این اطلاعات (که مسلما ناقص در مورد آن بیشتر در زیر)? اگر بهار بود واقعا ایجاد یک بیماری همه گیر در فلوریدا ما باید انتظار برای دیدن “خم منحنی” – در جهت اشتباه – شروع به ظهور در مورد پنج روز پس از رخصتی بهار. این منحنی خم نیز باید شدید تر از آنچه که اتفاق می افتد در بسیاری از کشورهای دیگر فرض کنید که چه فلوریدا بود منحصر به فرد خطرناک است.

من گرفته ام از داده های ضروری دانشگاه جانز هاپکینز مرکز سیستم های علوم و مهندسی داشبورد که آهنگ شیوع این ویروس توسط ملت و دولت و شهرستان. داده ها در حال حاضر به عنوان از آوریل 7 سال 2020 است. من پس از آن ترسیم تعداد موارد گزارش شده توسط دولت قدمت آن به مارس 15, چند روز قبل از رخصتی بهار, داستان شکست. این مفید است زیرا مواردی که کشت رخصتی بهار partiers تا حد زیادی باید ارائه شده توسط شرکت و همچنین بسیاری از مرتبه دوم انتقال.

همانطور که می بینید نیویورک و به میزان کمتر, New Jersey, تسلط caseload در ایالات متحده است. شما ممکن است قادر به خواندن نام دولت در پایین سمت راست (بر روی نمودار به بزرگنمایی آن) اما فلوریدا است که در مجموعه ای به خوبی در زیر نیویورک و نیوجرسی. هر چیز دیگری که ما ممکن است می گویند در مورد فلوریدا نیست بعد از نیویورک حداقل هنوز رتبهدهی نشده است.

ما می توانید ببینید که این بهتر است اگر ما از بین بردن نیویورک و نیوجرسی از نمودار. ما همچنین محل متحده در خارج از خوشه با فلوریدا در پس زمینه.

به عنوان شما می توانید ببینید فلوریدا انجام نمی دهد هر چیزی غیر معمول در اینجا آن را ردیابی کشورهای دیگر در آن خوشه از جمله آنهایی که نیستند که به شدت برای انتقاد از سیاست های خود را مانند پنسیلوانیا و ایلینویز و کالیفرنیا. چیز کمی دانه دار در سمت چپ نمودار – شاید فلوریدا شد و در واقع به خوبی به سمت پایین دولت عفونت و سپس رسید? نه خیلی:

این نمودار آثار رتبه بندی در طول زمان از ایالات متحده. ایالات متحده با 10 اکثر موارد به عنوان از آوریل 7 برجسته می شوند. این اجازه می دهد تا ما را به ببینید که آیا یک دولت رسید نسبت به کشورهای دیگر. به عنوان شما می توانید داده ها بسیار پر سر و صدا که از اواسط ماه مارس زمانی که تغییرات کوچک در تعدادی از موارد یک کشور می تواند تاثیر قابل توجهی در این که آیا آن را تا به حال 30th اکثر موارد یا 40th بیشتر است.

بدون در نظر گرفتن فلوریدا موقعیت نسبی شده است قابل ملاحظه ای پایدار در طول این دوره زمانی است. این نوسان بین داشتن پنجمین اکثر موارد (چند بار) و نهم اکثر موارد (مارس 16, 25 و 28). بدون در نظر گرفتن اگر شما می خواهید به دانستن آنچه که یک رخصتی بهار, افزایش ممکن است نگاه مانند چک کردن لوئیزیانا (که می رود از 41سنت در موارد تا پنجم این دوره زمانی احتمالا به دلیل مردی Gras) و میشیگان (که می رود از 43rd تا سوم برای کسی که می داند چه دلیل). تا کنون حداقل روند در فلوریدا نیست سازگار با انفجار caseload.

حتی این ممکن است عادلانه به فلوریدا. است, بعد از همه, سوم پرجمعیت ترین ایالت در کشور است. ما انتظار آن را بیشتر موارد از, می گویند, وایومینگ, حتی اگر آن را در حال انجام یک کار خوب حاوی ویروس است. ما می توانید ازنو نمودار فوق بررسی مورد در هر میلیون نفر:

بر اساس سرانه ما کمی بیشتر جدایی. New York, New Jersey, لوئیزیانا, ماساچوست, کانکتیکات و میشیگان ایستادگی کردن به عنوان متحده با caseloads افزایش غیر معمول در نرخ. فلوریدا, اما, به خاک سپرده شده است در وسط بسته است. ما می توانیم بهتر از این با از بین بردن قبل از شش متحده است.

فلوریدا است wedged بین نوادا و می سی سی پی به همراه آیداهو. دوباره ما شاهد نوعی رشد نمایی است که ما انتظار می رود برای دیدن کرده بود رسانه ها در بحران بیش از رخصتی بهار شده است به طور کامل توجیه می شود. در نهایت پس از نوسان شدید در اوایل (در یک زمان که در آن کسری از یک مورد در هر یک میلیون می تواند حرکت کند دولت بیش از 10 رتبه), فلوریدا تثبیت شده در وسط بسته از نظر رتبه.

به طور کلی فلوریدا (تا کنون) به نظر نمی رسد برای نشان دادن نوع غیر معمول شتاب که انتظار داریم اگر آن را واقعا در مسیر تبدیل شدن به بعدی, New York.

با این که این مقاله با عنوان با یک سوال-برای یک زن و شوهر از دلایل. برای اولین بار این بیماری همه گیر نشده است. فلوریدا می تواند منفجر شود فردا. آن را احتمالا خیلی زود به پاسخ این سوال اما ما حداقل باید مایل به تامل آن است. دوم وجود دارد دلیل برای عقب راندن برابر بالاتر از تجزیه و تحلیل. ما به نوبه خود به این دلایل در حال حاضر, اما آنها نشان می دهد یک زن و شوهر از گسترده تر نقاط مورد راه ما باید فکر کردن و نوشتن در مورد این بیماری همه گیر.

برای یک چیز, برخی از منتقدان نشان می دهد که این اعداد بیشتر منعکس کننده سطح پایین تست در فلوریدا. برای قرار دادن همه چیز در چشم انداز زمانی که کره جنوبی بود که حسادت از جهان خود را برای تست قابلیت های آن را تست 10000 نفر در هر روز و تا به حال آزمایش مجموع حدود 250,000 مردم است. که ترجمه به تست مورد از 64000 نفر در هر روز در ایالات متحده (که در مورد 6½ برابر جمعیت کره جنوبی) و در مجموع حدود 1.6 میلیون آمریکایی. از امروز با توجه به COVID پیگیری پروژه های ایالات متحده انجام شده است بیش از 2 میلیون تست و تست شده است در اطراف 137,000 نفر در هر روز است. حتی این را بگویم که کل داستان به عنوان برخی از ایالت ها تا به حال تقریبا 80 ٪ از آنها در آزمایشات انجام شده در آزمایشگاه خصوصی.

یکی می تواند استدلال می کنند در مورد این آمار فقط به عنوان یکی می تواند ادعا که ایالات متحده هنوز هم باید انجام شود بهتر است. اما اگر تصویر خود را از امریکا یک کشور پرواز کور با هیچ آزمایش به عنوان بیشتر و یا کمتر مورد برای خیلی از مارس, شما نیاز به یک به روز رسانی. بدون در نظر گرفتن فلوریدا داده احتمالا خراب شده توسط قحط و غلا از تست به عنوان تفاوت میان کشورها در تست نرخ نیست که بزرگ است. ابزار به طور کلی از این روش ممکن است سوال برانگیز به عنوان کشورهای با سطوح بالاتری از بیماری خواهد درخواست تست های بیشتر, اما آن را به بهترین ما. در اینجا درصد از جمعیت این آزمایش در هر دولت است.

نیمی از تمام متحده مورد آزمایش قرار داده اند بین 0.45% و 0.86 درصد از جمعیت – بسیار باریک باند. به طور کلی محدوده فقط 1.5%. فلوریدا نشده تست شده ترین افراد در کشور, اما آن را نه آزمایش بدترین یا نه. این آزمایش یک سهم بیشتری از ایالات به طور کلی به رسمیت شناخته شده به عنوان انجام یک کار خوب با این ویروس مانند اوهایو و کالیفرنیا. این آزمایش بیشتر از کشورهای با شیوع بیماری مانند میشیگان. به طور کلی به نظر می رسد سخت به توضیح این واقعیت است که در نیویورک در حال حاضر دارای 11 بار به عنوان بسیاری از موارد سرانه به عنوان فلوریدا بر این اساس است که نیویورک آزمایش سه بار به عنوان بسیاری از مردم سرانه به عنوان فلوریدا.

با این وجود, یک, دوست, من می دانم و اعتماد (و کسی که به من آموخته زیادی در مورد این بیماری) نشان می دهد که beachgoing دانشجویان رفته, بازگشت به خانه پس از رخصتی بهار به پایان رسید و باید خود را کشت متحده با این ویروس تند و زننده. این احتمالا اتفاق افتاده حداقل تا حدی و نظر من نیست که صفر وجود دارد هزینه های مرتبط با اجازه بهار فرار به جلو حرکت می کند. اما بعید به نظر می رسد که افرادی که آلوده تعطیلات در فلوریدا نمی نیز آلوده بومی فلوریدا و دیگر مردم محلی در ساحل از جمله مشخصات هتل کارکنان و غیره. که بعد از همه این داستان در مورد چگونگی شکستن بهار قرار بود برای ایجاد یک انفجار در فلوریدا. برخی از این احتمالا رخ داده است اما به هر دلیلی آن را ندارد و در عین حال منجر به فلوریدا انفجار.

شما می توانید نگاه کنید در مکان های که در آن ویروس چیدن در فلوریدا و استنباط است که این استان ها نیز رخصتی بهار, نقاط — اگر شما را احتمالا باید به توضیح است که تعداد زیادی از موارد در Sumter County (روستاها) از طریق مکانیسم های مختلف — اما این نیز بیشتر در مناطق شهرنشین است که نمونه ی ویروسی گسترش در کشورهای دیگر است. ما انتظار میامی-Dade به outsized تعداد موارد حتی بدون شکستن بهار. اینها همچنین در مکان هایی که در نیویورک در حال فرار از شهر بودند فرود که باعث می شود آن را از همه بیشتر تعجب آور است که فلوریدا نیست زیر نیویورک مسیر (هنوز). بدون در نظر گرفتن تنوع در موارد میان شهرستانهای استان در فلوریدا نیست که بزرگ; هیچ کانتی و در عین حال دارای بیش از 10 مورد در هر 10000 نفر ساکنان با بسیاری از استان ها با حداقل یک مورد خوشه بین دو و پنج مورد در هر 10000 نفر از ساکنان. اتفاقا Volusia County, که شامل شهر ساحلی دایتونای است که در پایان پایین تر از این محدوده حتی اگر آن را نمی سواحل آن تا روز جمعه.

نیز وجود دارد دلایل از شروع به شک و تردید از رخصتی بهار, انفجار داستان: به عنوان مثال DeSantis در حال حاضر ممنوع تجمع بیش از 10 نفر. Most بدنام تصاویر از سواحل شلوغ گرفته شد از دور, اما اگر شما نگاه از نزدیک ترین خوشه های مردم نیست واقعا که. شاید مهمتر از وجود شواهدی که گرما کاهش می یابد و گسترش ویروس. اگر شما تا به حال به افرادی که از لحاظ اجتماعی فاصله یک داغ, رو به آفتاب, ساحل, بدون سطوح صاف و با مقدار زیادی از آب نمک است که احتمالا یک جای خوب به آن اتفاق می افتد. البته بخشی از این مشکل با شکستن بهار نیست چه اتفاقی می افتد در سواحل – در واقع بدترین اجتماعی فاصله نقض احتمالا افتد سواحل. اما نکته نیست که صفر انتقال در طول بهار ، آن را به سادگی که ما نمی بینیم خارج از کنترل انتقال برخی از رود.

که من به ارمغان می آورد به نقطه نهایی. در پاسخ به این اطلاعات یک فرد ممکن است استدلال می کنند که حتی اگر فلوریدا دریافت نمی نیویورک سبک انفجار در موارد, آن را احتمالا موارد بیشتری از اگر آن را به حال تعطیل در سواحل و پارک های پیش از آن. من تمایل به توافق برسند. اما من مطمئن هستم که اجتناب از آنچه به نظر می رسد در بهترین نسبتا حاشیه ای (در حال حاضر) افزایش در موارد فراتر از آنچه دولت را دچار واضح است که ارزش آن آسیب می رساند را انجام داده اند به کسب و کارهای محلی با قطع رخصتی بهار. به عبارت دیگر DeSantis ممکن است بدست هزینه-سود مناسب.

روشن, من حمایت بسیاری از اجتماعی فاصله که تحمیل شده (من فکر می کنم هیئت منصفه هنوز در مدرسه بسته شدن). من فکر نمی کنم درمان بدتر است این بیماری در حال حاضر. شباهتها به آنفولانزا هستند بیش از حد سبک; چپ بدون کنترل این ویروس به نظر می رسد برخی به کشتن حداقل یک منظور از قدر بیشتر مردم از آنفولانزای فصلی. در همان زمان اجتماعی فاصله به نظر می رسد که متوقف خیلی تند و زننده شیوع آنفولانزای مرده در آهنگ های خود را. ما می تواند این کار را هر زمستان و ذخیره ده ها هزار نفر از زندگی سالانه بیش از این دوره از طول عمر من شکست برای انجام این کار هر زمستان احتمالا خواهد کشتن آمریکایی ها بیشتر از بدون کنترل COVID-19 گسترش خواهد. ما که نمی, البته, اما روشن است: ما آن را انجام نمی, چرا که هزینه های اجتماعی و اقتصادی از انجام این کار خواهد بود بیش از حد بزرگ است.

وجود دارد برخی از زیبایی و اخلاقی درستی گفت که زندگی هر تعداد که یک زندگی از دست رفته به این ویروس است که یک زندگی بیش از حد بسیاری از. در واقع تقریبا هر یک از ما در برخی از نقطه در حل معادلات سرد در برابر زندگی. وجود دارد بیش از فضای کافی برای نتیجه گیری کرد که DeSantis آن اشتباه است اما ما باید با خودمان صادق است که همه ما محدودیت به آنچه که ما را تحمل کند و مایل به در نظر گرفتن استدلال به خلاف اگر همه چیز را تغییر دهید برای این بدتر وجود دارد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de