آیا حزب دموکرات در قوه قضائیه جست و خیز اخلاق 101?

تفسیر

X

داستان جریان

مقالات اخیر

من درگیر شده است در دولت و سیاست های ملی برای یک مدت طولانی, اما به عنوان قدیمی بیان می رود … فقط زمانی که شما فکر می کنم شما آن را دیده ام …

سه خانه دموکرات – همان لیبرال کاربرانی که نشسته در sanctimonious قضاوت جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در خود شکست خورده استیضاح fiasco – در حال حاضر به صورت جدی مشروع اتهامات احتمالی در قانون انتخابات و نقض اخلاق.

چندین گزارش های خبری نشان می دهد که سه دموکراتیک اعضای کمیته قضایی مجلس – همان کمیته با صلاحیت وزارت دادگستری و کشور ما اجرای قانون – در حال حاضر موضوع اخلاق شکایت وی از سوی مامورین متعدد نقض مربوط به نامناسب کمپین جمع آوری کمک های مردمی و احتمالا غیر قانونی هزینه از بودجه مبارزه انتخاباتی.

شکایات واصل شده اند با دفتر کنگره اخلاق (اسه) علیه مظنونان حمله به دانشگاه مادلین دین از پنسیلوانیا Pramila Jayapal واشنگتن و لوسی می کنند از گرجستان است. غیر انتفاعی غیر حزبی watchdog گروه آمریکایی برای اعتماد عمومی ثبت شکایات و باید تقدیر را برای آوردن به نور چه به نظر می رسد روشن نقض فدرال قوانین انتخابات و مجلس اخلاق و قوانین.

این سه دموکرات خدمت در کمیته ای که به بازی نقش سرب در اتهامات ساختگی و حزبی استیضاح در برابر رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن رسیدگی به پایان رسید که در رئیس جمهور کامل تبرئه.

اتهامات علیه Rep. می کنند اتصال او به کمک و ممکن است غیر قانونی مبارزات انتخاباتی هماهنگی با رادیکال کنترل اسلحه, گروه, Everytown for Gun Safety. آمریکایی ها برای اعتماد عمومی متهم می کنند که پس از شروع در حال اجرا برای کنگره در سال 2018 او باقی مانده در حقوق و دستمزد برای تفنگ-هراسی سازمان به عنوان یک ملی سخنگوی ظاهر شدن در تلویزیون به عنوان نامزد برای کنگره و به عنوان یک سخنگوی Everytown.

با توجه به اخلاق تشکیل پرونده “Everytown شروع به خرج کردن در انتخابات گرجستان 6 کنگره منطقه در حالی که نماینده می کنند هنوز در خدمت به عنوان گروه ملی سخنگوی. آن است که برای عموم شناخته شده چه سطح از دخالت نماینده می کنند تا به حال در Everytown را در برابر هزینه های خود را نهایی انتخابات پارلمانی حریف در حالی که او هنوز هم به کار گرفته شده توسط Everytown.”

در این شکایت همچنین مدعی ممکن است غیر قانونی مبارزات انتخاباتی هماهنگی بین Everytown و گرجستان دموکرات اشاره کرد که چگونه Everytown صرف بیش از 1.2 میلیون دلار در حمایت از می کنند اولیه مسابقه و بیش از 3 میلیون دلار در انتخابات در زمانی که او در حفظ یک رابطه نزدیک با سازمان است. Everytown وجود دارد تا حد زیادی با توجه به سهم از میلیاردر دموکرات نامزد ریاست جمهوری مایکل بلومبرگ که می کنند به تازگی تایید شده است.

اتهامات عنوان شده علیه Rep. Jayapal حفظ کند که دولت واشنگتن و دموکرات نقض اخلاق قوانین توسط درخواست پول در حالی که انجام یک مقام رسمی وظیفه. ظاهرا Jayapal قلم خانه 101 درس اخلاق در مورد چگونه به درستی جمع آوری پول از آنجا که هر دانشجوی سال اول عضو کنگره می داند که شما نمی توانید از آنها بخواهید برای پول در ازای حمایت شرکت از یک لایحه است.

در توییتر Jayapal نوشته شده در مورد حمایت از “مدیکر برای همه” بیل و پرسید: برای کمپین کمک به نگه داشتن “شتاب رفتن” و “پیشرفت او شد.” شکایت علیه Jayapal همچنین می گوید که کنگره نقض خانه اخلاق و قوانین نادرست اعمال نفوذ C-SPAN پوشش رسمی خانه کسب و کار برای اهداف سیاسی.

تشکیل پرونده علیه Rep. دین ادعا می کند که پس از او متوقف مبارزات انتخاباتی خود را برای معاون فرماندار پنسیلوانیا او نقض قوانین انتخابات و قوانین مجلس با انتقال وجوه از این ایالت به کنگره کمپین خزانه. آمریکایی ها برای اعتماد عمومی نیز ادعا میکند که تقریبا $17,000 نامناسب در هزینه های خود ادامه داد و حتی پس از دین انتخاب شد به کنگره است.

شاید این اعضای کنگره اعتقاد ندارم قوانین حاکم بر کمپین جمع آوری کمک های مردمی و هزینه به آنها اعمال می شود. شاید آنها آنقدر بی منطق آنها را درک نمی کنند و قوانین آنها باید به دنبال. اما هر سه اعضای نشستن بر روی قدرتمند قضایی مجلس کمیته و آنها تمام شده با مشخصات بالا نقش فریبنده سیاسی رانده استیضاح در برابر رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن.

یکی نمی تواند کمک کند اما توجه داشته باشید که طنز – چگونه اعضای این که تمسخر و تمسخر رئیس جمهور در حال حاضر چهره واقعی اتهامات عنوان شده علیه آنها. این اعضا در حال حاضر وظیفه دفاع از خود در برابر اساسی اتهامات غیر اخلاقی شاید رفتار غیر قانونی که برای آنها پاسخگو خواهد بود.

Teri Christoph است که از بنیانگذاران دختر هوشمند سیاست و میزبان این دختر هوشمند سیاست پادکست در گلوله کمانه دار زدن. دنبال Teri در توییتر @TeriChristoph.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im