خاطرات از DNA ما: چگونه مادر من آلبوم عکس های تکامل یافته را به یک خانواده کتاب تاریخ

محتوای مقاله در ادامه

“هنگامی که شما دیجیتالی تصاویر خود را, شما می توانید توزیع به عنوان نسخه های بسیاری به عنوان دوست دارید” گفت: Montreal Gazette, عکاس, John Mahoney. “شما می توانید با استفاده از کلید های USB, Dropbox, لینک, فایل, انتقال برنامه ها و یا حتی ایجاد یک آنلاین یا چاپ کتاب یا درخت خانواده.

“و پشتیبان گیری حیاتی است. برای امن سازی من با استفاده از دو ترابایت هارد دیسک خارجی, دلیل, دیگر تکنولوژی از رده خارج می شود به سرعت. من ایجاد درایوهای مختلف و نگه داشتن آنها را در مکان های جداگانه بنابراین من باید نسخه.”

مدرن, تصاویر, تعداد, بیش از حد. علاوه بر کاوش در گذشته جمعیتی و millennials باید ساده خود تصویر فعلی بانک ها به یک کنترل مقدار و ویرایش عکس های سلفی و عکس بر روی تلفن های خود را و در Instagram و یا فلیکر. سپس هنگامی که شما همگام سازی قدیمی و جدید شما باید یک جدول زمانی از DNA خود را.

خاطرات من انجام شده است اما تاریخ استمرار است, بنابراین من تصویب کلید USB به خانواده من جوانترین نسل: آنی و هریسون Junior شلاق و کتی لوسی و روم Hornstein. من اختصاصی کتاب من به فرض من استیو شلاق است. و هی مامان — آن را تقریبا روز پس از تشکر برای خاطرات و هر چیز دیگری.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de