DHS رئیس جمهور: برای حفاظت از پورتلند دادگاه

X

داستان جریان

مقالات اخیر

او گفت: آنها تحت محاصره و آنها را برای آن آماده.

افسران بودند با پوشیدن ماسک پزشکی نوع است. آنها نیز تا به حال توپخانه ضد هوایی کت و کلاه و چکمه های مبارزه با. در مورد دو جوخه های فدرال ماموران اجرای قانون از سازمان های مختلف چادری مختلف, سیاه و سبز و کمو لباس در ایستاده بود توجه در سالن اصلی دادگاه فدرال که معترضان تا به حال اقدام به firebomb دقیقا دو هفته قبل از.

سرپرست وزیر وزارت امنیت داخلی چاد گرگ تا به حال بی سر و صدا ساخته شده سفر به پرتلند سنگ., به بررسی کوچک فدرال, نیروی و شاید گیاه پرچم. “اگر رهبران محلی در حال رفتن به مرحله و باید اراده سیاسی برای جلوگیری از این,” او گفت: RealClearPolitics پنج شنبه شب در یک منحصر به فرد مصاحبه تلفنی قبل از پرداختن به مجلس “و سپس رئیس جمهور روشن شده است: دولت فدرال خواهد شد.”

که ناخواسته یک پیام روشن و آبی شهرستان به عنوان ناخواسته به عنوان نویسنده آن است.

شهردار تد ویلر گفت که او آرزو DHS نبود در محدوده شهرستان. رژیم صهیونیستی. کیت براون گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن دولت بود “در یک ماموریت به تحریک رویارویی برای اهداف سیاسی” و یک تولیدی برخورد در اورگان بخشی از یک بزرگتر تلاش “را به نفع خود امتیاز سیاسی در اوهایو و یا آیووا.”

اما دادگاه فدرال اموال و اجرای قانون فدرال است که قصد صرفه جویی در آن از درد و رنج به همان سرنوشت پلیس حوزه یورش برده و پس از اشغال در سیاتل به اصطلاح کاپیتول هیل خودمختار منطقه. و است که یک مبارزه است. معترضان را سرنگون موانع حلیم پلیس با سنگ اندازی ملات سبک آتش بازی در برابر دادگاه دیوار. سه روز بعد از چهارم ژوئیه بین 400 و 500 تظاهرکنندگان با توجه به DHS سازمان “شب خشم” به پایان رسید که با حمله به ساختمان ها و حملات در اجرای قانون است.

“ما در حال رفتن به رها کردن این صندلی از عدالت در اینجا در مرکز شهر پورتلند” گرگ گفت: RCP “و خشونت آمیز داشته باشد و آنارشیست ها تاخت و تاز کردن آن است.”

تور خود را می آید هفته پس از تظاهرات خشونت تبدیل شد در شهرستانها در سراسر کشور و به عنوان رئیس جمهور باعث می شود نظم و قانون محور از فرهنگ جنگ مبارزات انتخاباتی برای دور دوم. پورتلند با آن سیاست مترقی تبدیل به یک بیت از یک میدان نبرد.

“ما به انجام یک کار بزرگ” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: این شهرستان پیش از آن در هفته. “پورتلند بود که کاملا خارج از کنترل و آنها در رفت و من حدس می زنم ما باید بسیاری از مردم در حال حاضر در زندان است. ما بسیار quelled و اگر آن را دوباره شروع می شود ما سبزها دوباره آن را به راحتی.”

فدرال پاسخ تا کنون محدود بوده است به اموال فدرال. گرگ تایید به عنوان رئیس جمهور با اشاره به RCP هفته گذشته در دفتر بیضی مصاحبه که شهرداران و فرمانداران اغلب بلک در فدرال تقویت. گرگ گفت که هیچ تفاوتی در اورگان.

“چه شما نیاز دارید از این بخش برای کمک به شما در انجام ماموریت خود را?” او گفت: در بازشماری گفتگو با چرخ و قهوه ای قبل از سفر. “من گفت:,” من می تواند به افزایش دارایی های من می تواند به افزایش توانایی های من می توانید تعدادی از چیزهایی که برای حمایت از شما.’

“و خود را یک پاسخ داشت:” ما نمی خواهیم هر یک از که ما می خواهیم شما را ترک کنند و ما می خواهیم شما را به همه شما افسران با شما.’

“من به آنها گفتم که به سادگی نمی خواهید به اتفاق می افتد در تماشای,” او به این نتیجه رسیدند.

و به طوری که در اوایل صبح روز پنجشنبه وزیر سوار یک گروه جت و پرواز به سواحل غرب بدون دعوت. وضعیت مملو قبل از فرود هواپیما — گرگ شد, هشدار به سفر. به او گفته شد که حتی یک عضو از خود رئیس جمهور کابینه ممکن است امن بر روی زمین در پورتلند. البته این سیاست از آن نیز پرداختهاند.

“مسالمت آمیز معترض در پورتلند بود به ضرب گلوله در سر توسط یکی از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پلیس مخفی” سناتور. Ron Wyden توییتی به عنوان دبیر اتومبیل ساخته شده راه خود را به دادگاه. “در حال حاضر تهمت و چاد گرگ weaponizing DHS به عنوان خود را اشغال ارتش به تحریک خشونت در خیابان های شهر من, چرا که آنها فکر می کنم آن را به خوبی با جناح راست media.”

پس از بررسی های امنیتی در اطراف دادگاه محیط و قبل از فاکس نیوز مصاحبه با Sean Hannity, Wolf رد آن استدلال به عنوان “مسخره است.” و در حالی که بدون شک وجود دارد که به سختی در پورتلند نقش خوبی با رییس جمهور, پایگاه دبیر طول می کشد درد به هدایت روشنی از ملاحظات حزبی. او sidestepped سیاسی سوال به جای تمرکز بر افسران در حال آماده شدن برای دفاع از دادگاه آن شب.

“آنچه که من فکر می کنم جالب است این است که آیا این یک سناتور یا هر یک از دیگر محلی و یا مقامات دولتی در اینجا آنچه را که آنها در حال صحبت کردن در مورد خشونت آمیز افراد که با استفاده از slingshots به ساقه ماربلز در اجرای قانون فدرال افسران” گرگ مقابله. یکی دیگر از چیزی که او گفت: نمی شود ذکر شده به اندازه کافی: “افسر کردم که ضربه به سر با پتک.”

با توجه به پورتلند اداره پلیس است که حمله رخ داده در جولای 11, زمانی که فدرال ماموران مواجه یک مرد تلاش برای شکستن درب دادگاه با فوق پتک. یکی از افسران در زمان ضربه به سر و شانه در روبرو می شوند.

گرگ پرسید: چرا Wyden و قهوه ای و ویلر نیست نظر بیشتر در این مورد.

“آنها در حال رفتن به انجام آنچه آنها در حال رفتن به انجام,” او گفت: “اما در پایان روز, من فکر می کنم که می فرستد سیگنال اشتباه نه تنها برای مردم که زندگی در پورتلند. وجود اکثریت قریب به اتفاق مردمی که می خواهند این را متوقف کنند. آیا آنها pandering به یک عنصر خاص در درون جامعه خود من مطمئن نیستم.

“اما آن را در کنار نظم و قانون,” او اضافه شده است. “این قطعا مفید نیست.”

این تجمع اعتراضی Wyden اشاره ایستاده بود در خارج از دادگاه برگزاری یک سخنران در هوا به عنوان دیگر تظاهرکنندگان در نزدیکی تابیده اشاره گر لیزری به چشمان افسران. این حادثه گرفتار شد و تصویری به پایان رسید که معترضان برخورد کرد و در این صورت با آنچه در مطبوعات محلی به عنوان دور از کمتر-از-کشنده تاثیر سلاح. او بعد از آن گرفته شده به اتاق اورژانس.

“من اجازه رفتن به تحقیق که بازی کردن; که ایالات متحده مارشال فرد” گرگ گفت: قبل از عطف توجه خود را دوباره به شهر و دولت و رهبری است.

“آنچه که من می خواهم محلی رهبری سیاسی به انجام این است که در واقع بیرون آمده و اظهار نظر در مورد فعالیت های صلح آمیز جنایتکاران,” او گفت:. “آنها به نظر نمی رسد می خواهم به اظهار نظر; آنها می خواهند برای قرار دادن تقصیر را به گردن اجرای قانون است. من فقط فکر می کنم که بوده است و اساسا این روش اشتباه است.”

در این مرحله و در طول مصاحبه گرگ اشاره کرد که با وجود مسالمت آمیز شرکت کنندگان در تظاهرات. نگرانی او این است که با کسانی که ورزش اول خود را اصلاح حقوق در طول روز. او گفت که دولت فدرال متمرکز کرده است توجه خود را به جای کسانی که “نشان می دهد تا در نیمه شب با لباس سیاه را سلاح را رمزگذاری ارتباطات است.” کسانی هستند, او توضیح داد: “اقدام مانند آنارشیست گروه است.”

اف بی آی بازداشت 21 نفر از چهارم جولای که درگیر در آتش سوزی و خرابکاری و خشونت است. حکم خدمت شده است و بیشتر در انتظار. گرگ اضافه شده است که وزارت امنیت داخلی در حال همکاری با وزارت دادگستری برای شناسایی کسانی که در انجام حملات و “همچنین افرادی که در حال حمایت از آنها هستند که بودجه آنها است.”

آن است که یک کار مشکل تر ساخته شده توسط سیاست است. از بازگشت او به رهبری محلی است که quelled خشونت در پورتلند به استدلال می کنند که آنها “در حال پرورش یک محیط قطعا بیشتر منجر به خشونت دولت نسبت به اجرای قانون است.”

این نگرانی فوری برای گرگ در شب پنجشنبه بود هتفیلد دادگاه براق و مدرن ساختار ساخته شده از فولاد و آلومینیوم و شیشه و مأموران اجرای قانون امنیت این ساختمان است. ترس خود را گسترش فراتر از پورتلند و او گفت که یک کشور “کاملا نمی تواند” همچنان وجود دارد با آنارشیست ها اقدام با مصونیت از مجازات در خیابان های آن.

“ما در حال رفتن به دیدن اثرات ماندگار در حفظ و استخدام او گفت:” از تلاش برای “بهترین افراد” در اجرای قانون یک بخش تحت انتقاد شدید ملی زیر جورج فلوید را به قتل توسط یک مینیاپولیس افسر پلیس است.

“رهبران سیاسی در سراسر کشور در حال ارسال سیگنال به گفتن ‘نه شروع زندگی حرفه ای خود را در اجرای قانون چون من قصد دارم به سیاسی آن است. ما قصد داریم بعد از شما آمده است. ما قصد داریم به شما اجازه انجام کار خود'” گرگ گفت. “من فکر می کنم که بسیار خطرناک است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید