در حال توسعه: آنچه در coronavirus بسته محرک

$4.3 میلیارد دلار برای حمایت از دولت های فدرال و ایالتی و محلی بهداشت عمومی سازمان برای جلوگیری از, آماده شدن برای و پاسخ به کروناویروس از جمله برای خرید تجهیزات حفاظت فردی; تست آزمایشگاهی برای تشخیص موارد مثبت; کنترل عفونت و کاهش در سطح محلی برای جلوگیری از گسترش ویروس و دیگر بهداشت عمومی آمادگی و پاسخ فعالیت های.

200 میلیون دلار برای سیستم مدیریت محتوا برای کمک به خانه های سالمندان با کنترل عفونت و حمایت آمریکا تلاش برای پیشگیری از شیوع کروناویروس در خانه های سالمندان.

45 میلیارد دلار برای FEMA امداد رسانی صندوق به ارائه برای نیازهای فوری از دولت های محلی و قبیله ای و سرزمینی دولت ها برای حفاظت از شهروندان و کمک به آنها به بازیابی از قریب به اتفاق اثرات COVID-19. Reimbursable فعالیت ها ممکن است شامل پزشکی, پاسخ, شخصی, تجهیزات حفاظتی گارد ملی و استقرار هماهنگی و تدارکات و اقدامات ایمنی و خدمات اجتماعی در سراسر کشور.

400 میلیون دلار برای FEMA کمک های مالی از جمله:

  • 100 میلیون دلار کمک به آتش نشان کمک های مالی برای ارائه تجهیزات حفاظت فردی لوازم و بازپرداخت.
  • 100 میلیون دلار برای مدیریت اضطراری عملکرد کمک های مالی که تمرکز بر آمادگی اضطراری.
  • 200 میلیون دلار برای مواد غذایی اضطراری و پناهگاه برنامه فراهم می کند که پناهگاه و غذا و خدمات حمایتی از طریق محلی و سازمان های خدمات.

200 میلیون دلار برای سیستم مدیریت محتوا برای کمک به خانه های سالمندان با کنترل عفونت و پشتیبانی سیستم مدیریت محتوا و ایالات متحده به عنوان کار می کنند برای نجات جان انسان ها و کاهش گسترش COVID-19 در خانه های سالمندان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im