Dems’ Coaster غلتکی آهنگ بایدن به عنوان برنده بیش از حزب

X

داستان جریان

مقالات اخیر

برای نزدیک به یک سال حزب دموکرات اولیه فصل برجسته موج غیر منتظره و کاهش می یابد. به صاحب نظران و بسیاری از رتبه بندی-و-فایل دموکرات ها به نظر می رسید مانند یک سوار وحشی با هوس باز بالا می رود و می افتد. پیدا کنیم که تغییر در اقبال دموکراتیک زمینه می توان توسط دو عامل توضیح داد. اولین ایدئولوژیک است ضیق از برنی ساندرز’ پیروان متشکل از تنها ترین لیبرال دموکراتیک اولیه رای دهندگان. دوم دموکراتها گرایش در سال 2020 برای رای گیری استراتژیک: به سادگی قرار داده و بسیاری از دموکرات ها به این نتیجه رسیدند که الیزابت وارن و سپس سناتور. ساندرز قادر به ضرب و شتم رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن. این عوامل نشان داد حتی قبل از کارولینای جنوبی اولیه هر چند به وضوح انتخابات بازده وجود دارد برجسته هر دو عامل.

قبل از آیووا قفقاز بایدن رهبری ساندرز با 4.5 درصد در RealClearPolitics متوسط; در YouGov نظرسنجی هفتگی او به رهبری ساندرز با کمی بیش از دو نقطه است. ساندرز عملکرد در آیووا و نیوهمشایر معکوس این اعداد و به او 4.4-نقطه سرب بیش از بایدن در RCP متوسط است.

با پیروزی چشمگیر در نوادا ساندرز ” منجر به رشد 12.2 امتیاز روز پس از اولیه. صاحب نظران بر این باورند که حتی کارولینای جنوبی بود نه یک چیز مطمئن سابق-آذربایجان: “برای ماه آن را به حال به نظر می رسید به عنوان اگر سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن به احتمال زیاد برای دریافت سهم شیر آفریقایی آمریکایی پشتیبانی در کارولینای جنوبی” نوشت: جفری Skelley از 538 “اما آن است که دیگر مورد.” حتی در آستانه اولیه ساندرز هنوز هم برگزار شد فرمانده ملی سرب با بیش از 11 درصد در RCP متوسط است.

کارولینای جنوبی قاطعانه تغییر این امور. در این میانه دموکراتیک رای به ميدان آمد — بایدن ضرب و شتم ساندرز 48.4%-19.9% — با همکار میانه های پیت Buttigieg و ctq چیدن یکی دیگر از 11.5%. یک روز پس از بایدن را برنده نظر سنجی در حال حاضر نشان داد که او تا به حال ساخته شده تا نماینده کسری با سندرز و بار دیگر رهبری در این زمینه است.

در طول مبارزات انتخاباتی در نظر سنجی های ملی شده تحت تاثیر ایدئولوژی. در نظر سنجی YouGov ما تمرکز بر روی اینجا پاسخ دهندگان زیر سوال پرسیده: “به طور کلی چگونه شما را توصیف خود را سیاسی مسلمانی است.” موجود پاسخ “بسیار لیبرال” “لیبرال” “متوسط” “محافظه کار” و “بسیار محافظه کار است.” در میان دموکرات ها که خود شناسایی به عنوان بسیار لیبرال (در حدود 26 درصد از حزب) ساندرز led بایدن با 36 درصد در کارولینای جنوبی است. اما در میان لیبرال دموکرات (حدود 32 درصد از حزب) ساندر منجر شد تنها هفت امتیاز است. در میان متوسط و محافظه کار دموکرات (حدود 38 درصد) بایدن رهبری ساندرز توسط بیش از 12 امتیاز.

این تیز ایدئولوژیک تقسیم آشکار خود را در کارولینای جنوبی رای گیری. خروج نظرسنجی نشان داد که تنها 20 درصد از رای دهندگان در این ایالت شناخته شده به عنوان “بسیار لیبرال.” جای تعجب نیست پس از آن بایدن برنده در تار و مار. پیروزی خود را اداره تیز شوک به ملی نتایج نظرسنجی. پس از اولیه YouGov انجام یکی دیگر از نظرسنجی هفتگی (مارس 1-3) و تبدیل شده تا چشم باز کردن نتایج. بایدن شروع به پریدن کرد از 20 درصد به 31 درصد از کل آرا در یک هفته در حالی که ساندرز کاهش یافت و از 30 درصد به 24 درصد. همچنین pluralities از حامیان Buttigieg و Klobuchar (که رها نمی کند تا پس از انتخابات بود و در این زمینه) مورد علاقه بایدن به عنوان انتخاب دوم. در میان رای دهندگان لیبرال Sanders منجر نصف شد از 36 به 18 امتیاز در حالی که در میان لیبرالها بایدن شروع به پریدن کرد از هفت امتیاز به برنده بیش از 10. در میان نسیم/رای دهندگان محافظه کار بایدن دو برابر نفع خود. این روند پرداخت می شود برای او در روز سه شنبه که در آن او موفق به کسب 10 از 14 متحده در پشت لیبرال و معتدل و دموکرات. حتی در از دست دادن خود را در کالیفرنیا بایدن برنده کسانی که ساخته شده تا ذهن خود را پس از کارولینای جنوبی توسط یک 3-تا-2 حاشیه.

در تازه ترین نظرسنجی بایدن دارای 53%-38% منجر ساندرز و ایدئولوژیک تقسیم پافشاری کرده است. در میان “بسیار لیبرال” دموکرات ساندرز منجر 60%-34% در حالی که در میان هر کس دیگری بایدن دو برابر شده است ساندرز’ 30%. در کوتاه بسیار لیبرال شده اند و هنوز هم با برنی اما لیبرالها و میانه دموکرات ها را حل و فصل در کمتر رادیکال های جایگزین.

یکی دیگر از دلایل عمده این است که این گروه روشن به بایدن بود که آنها معتقد بودند او بیشتر electable از Sanders. توسط electability ما به معنای زیر است: آیا احتمال زیاد دموکراتیک اولیه رای دهندگان دیدن نامزد به عنوان قادر به ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات عمومی?

مفهوم electability احتمال قطع وارن مبارزات انتخاباتی. او به طور خلاصه کشف و ضبط وهله اول از بایدن در اوایل ماه اکتبر در RCP متوسط و در YouGov نظرسنجی هفتگی تا به حال یک مزیت در اواخر ماه سپتامبر. که در آن نقطه 65 درصد از احتمال رای دهندگان فکر می کردم او می تواند ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات عمومی ، با این وجود همانطور که شکل 1 نشان میدهد که در اواخر اکتبر او electability افتاده بود زیر 60٪. در پایان ماه نوامبر تنها 49 درصد از احتمال دموکراتیک اولیه رای دهندگان فکر می کردم او می تواند ضرب و شتم رئیس جمهور. وارن به اشتراک گذاری از رای دادن در این مدت رفت و از جلو در حال اجرا 28 درصد در اوایل ماه اکتبر به کمتر از 20 درصد در اواخر ماه نوامبر یک علامت از آن او هرگز بهبود. به احتمال زیاد رای دهندگان به این نتیجه رسیدند که او باید یک زمان سخت به ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن و آنها پس از آن انصراف خود را پشتیبانی می کند.

چگونه باید بایدن و ساندرز شانس در electability عامل بیش از این دوره از مبارزات انتخاباتی ؟ همانطور که در شکل 2 نشان می دهد بایدن درک می شد که بیشتر electable از ساندرز از ماه اوت سال 2019 تا پس از آیووا و نیوهمپشایر. که در آن نقطه او کاهش یافت و به زیر 60% برای اولین بار و پس از نوادا او کاهش یافت و به پایین از 52 درصد. ساندرز در مقابل هرگز درک شده توسط 60 درصد از رای دهندگان قادر به ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر. حتی بعد از عمده پیروزی در نوادا او به تنها 56 درصد است که متریک. بایدن را قریب به اتفاق قربانیان پیروزی در کارولینای جنوبی سوار خود را electability اعداد تا 69 درصد در حالی که ساندرز باقی مانده در 56%.

تجزیه و تحلیل داده ها توسط ایدئولوژیک انشعابات در حزب روشن داستان 2020 دموکراتیک اولیه فصل است. حتی پس از ساندرز موفقیت در اوایل مقدماتی کمتر از 50 درصد از لیبرالها و میانه رو فکر کردم که او electable; تنها لیبرال به حال ایمان با 74 درصد اعتقاد داشتند او را ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن. حتی بایدن را عملکرد ضعیف در اوایل مقدماتی را حفظ کند لیبرالها و میانه رو از گفت او تا به حال شانس بهتری برای برنده شدن در ماه نوامبر نسبت به Sanders.

فقط به عنوان بایدن پیروزی در کارولینای جنوبی به او یک افزایش در رای خود electability اعداد بالا رفت و در سراسر طیف ایدئولوژیک اما به خصوص در میان لیبرالها و میانه رو (که در آن او افزایش یافت و به بیش از 70 درصد به عنوان ساندرز سقوط به زیر 50%). بایدن را electability است پس از شروع به پریدن کرد و حتی بیشتر به 89 درصد در میان دموکرات ها. واقعیت این است که بخشی از رای دهندگان دموکرات اغلب به ویژه در مطبوعات و در تلویزیون—”تیم ملی”— این است که یک اقلیت از حزب و کافی برای حمل ساندرز به پیروزی بدون حمایت از متوسط بیشتر رای دهندگان.

سوار coaster غلتکی در حال حاضر بیش; تر از حد متوسط عناصر حزب باید نامزدی در دست است. آن سخت است برای پیش بینی یک رویداد است که باعث کاهش بایدن قدرت میان دو گروه لیبرال و میانه رو — که با هم تشکیل می دهند که اکثریت قریب به اتفاق از حزب دموکرات است.

دیوید بردی است که یک استاد علوم سیاسی در دانشگاه استنفورد و دیویس خانواده عضو ارشد در موسسه هوور.

L. شنی Maisel است Sylvester خانواده استاد برجسته حوزه و دولت آمریکا در Colby College.

برت پارکر JD/دانشجوی دکترا در دانشگاه استنفورد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de