حزب دموکرات در مجلس سنا مسابقه اردک نمایش داده شد در بایدن اتهامات

X

داستان جریان

مقالات اخیر

سناتور. سوزان کالینز یکی از معدود باقی مانده فوتبال در کنگره دچار مقدار زیادی از تسمه و فلش برای رای به تایید برت Kavanaugh به دیوان عالی کشور در پاییز سال 2018 است. تنها چند ساعت پس از آن چهار ترم مین جمهوریخواه گفت که او می دانست که این امر با قرار دادن یک هدف در پشت او در سال 2020 انتخاب مجدد مبارزه است.

که کتمان حقیقت است. دموکرات ها قول داده اند که به Collins پرداخت برای رای جمهوری خواهان به همان اندازه مصمم در حمایت از او. ده ها میلیون دلار در خارج پول ریختن به مسابقه از هر دو طرف تهدید به upend بیشتر محدود کمتر سیاست های حزبی از دولت است.

زنان این گروه که سازمان در سراسر جهان در اعتراض به رئیس جمهور تهمت را افتتاح مجموعه تن در مدت کوتاهی پس از Kavanaugh رای دادن. این گروه با برچسب کالینز یک “تجاوز به عنف مدافع” برای او محوری رای به نفع نامزد با وجود 36 سال از تجاوز جنسی اتهامات علیه او.

اتهام تجاوز جنسی علیه جو بایدن دموکرات ها’ presumptive نامزد برای ریاست جمهوری هستند تیرگی که استدلال و نه فقط برای کالینز’ به احتمال زیاد حریف سارا Gideon. این “باور همه زنان” نبرد گریه استفاده می شود برای حمله Kavanaugh و حامیان او قرار داده است دیگر دموکرات سنا رقبا و امتیازهای در موقعیت ناراحت کننده از دفاع بایدن در انتخابات است که تعیین خواهد کرد نه فقط ساکن کاخ سفید اما کنترل اتاق بالایی. جمهوری خواهان’ تیغ نازک اکثریت می گیرند و با از دست دادن یک صندلی باید دموکرات ها برنده انتخابات ریاست جمهوری قرار دادن نه فقط کالینز در انظار اما یک تعداد انگشت شماری از دیگر خطر ایران امتیازهای نیز هست.

کالینز و پنج زن دیگر سناتور که پشتیبانی Kavanaugh بودند لقب “جنسيت خائن” توسط نیویورک تایمز به نظر نویسنده برای رای خود را به تایید او. کالینز است که در حال حاضر در مبارزه از زندگی سیاسی یکی از هدفمند ترین حمله داعش در این کشور است. گیدئون مین مجلس که به تایید رای بخش مرکزی مبارزات انتخاباتی او گفت: او تا حدی بود که انگیزه برای اجرا به دلیل آن است.

با اشاره به Collins’ 43 دقیقه توضیح برای رای خود در مصاحبه ای در سال گذشته جدعون گفت: “او نمی تواند مربع نگرانی Collins بیان برای تجاوز جنسی بازماندگان با کریستین Blasey فورد شهادت و سناتور را تایید مرد فورد بود متهم کرد. “او فکر کرد که تجاوز جنسی بازماندگان باید معتقد و در عین حال دکتر فورد نباید در این مورد” جدعون گفت. “که واقعا احساس مانند یک خیانت است.”

Roy Lenardson یک دیرین محافظه کار جمهوری خواه مشاور سیاسی در مین گفت: Collins حمایت کرده است هر دیوان عالی کشور نامزد رئیس جمهور اوباما در دفتر و در حال حاضر رئیس جمهور تهمت است چرا که او معتقد است که رئیس جمهور باید قانون اساسی حق تعیین قضات خود.

“این یک معامله بزرگ برای او – آن را به یک ماده قوام” Lenardson که هرگز برای کالینز گفت RealClearPolitics. “گاهی اوقات سمت چپ دیوانه می شود و در گاهی اوقات حق با دیوانه می شود ، گاهی اوقات من با او اختلاف نظر دارند اما او همیشه صادقانه و ساده است.”

به عنوان خارج از سیاسی پول به مین Lenardson نیست کلمات گوشت چرخ کرده. “من متاسفم که به مردم در کالیفرنیا و نیویورک و مکلین [و.], اما مردم در Caribou Kittery و راکلند در حال رفتن به تصمیم گیری در این انتخابات را به آنها نمی,” او گفت:. “که من اعتراض در تمام این.”

قبل از رای خود برای Kavanaugh کالینز گفت که در طولانی طبقه سخنرانی که او بر این باور Blasey فورد یک بازمانده یک تجاوز جنسی در بر داشت و او شهادت به “صادقانه درد و قانع کننده است.” اما بدون گزینش او همچنین گفت که اتهامات موفق به دیدار با استاندارد حقوقی اثبات به انکار نامزد یک صندلی در دادگاه عالی.

گیدئون را رد کرد و بار-از-اثبات استدلال حقوقی آیا به عنوان چند لیبرال متمایل به گروه و اعضای رسانه ها. “سوزان کالینز می گوید او معتقد است که بازماندگان – نه فقط فورد” اظهار داشت: یک ماه اکتبر 2018 تیتر در اقیانوس اطلس. در پاییز گذشته در سالگرد Kavanaugh تایید Gideon تشکر Blasey فورد در یک صدای جیر جیر برای او “شجاعت” و شامل هشتگ #BelieveWomen.

در طی ماه گذشته, اما, جداول تبدیل شده است. دموکرات ها در حال حاضر چهره سیاسی خود را در وفاداری آزمون و اخلاقی معضل بیش از اینکه آیا آنها معتقدند حمله به اتهامات قدمت آن به اوایل 1990s در برابر بایدن از سابق سنا کارمند. دو نفر جلو آمده و به تایید که تارا Reade گفت: آنها ادعا شده در مورد حمله سال پیش و دو نفر دیگر باید گفت که او به آنها گفت که در مورد تجربه آزار و اذیت جنسی از بایدن در حالی که کار خود را در مجلس سنا ، بایدن را به شدت رد کرده و این اتهامات است و به نام وزیر از مجلس سنا به کار با آرشیو ملی برای شناسایی هر گونه سابقه ای از شکایت Reade گفت که او در اوایل 1990s. او را رد کرد و سوال در مورد آزاد کردن مدارک شخصی خود از این فعالیت های سیاسی مستقر در دانشگاه دلاور گفت: آنها نمی حاوی فایل های پرسنل.

پس از نادیده گرفتن اتهامات برای هفته نیویورک تایمز منتشر شده در عمق قطعه بررسی Reade حساب و روز جمعه به نام کمیته ملی حزب دموکرات به شیر خارج مستقل و غیر سیاسی نهاد به بررسی اتهامات “به سرعت و به طور کامل.”

کمیته ملی حزب دموکرات رئیس تام پرز دارای خار تماس به بررسی این استدلال که “این مانند هیلاری, ایمیل, به دلیل وجود دارد هیچ چیز وجود دارد.” او گفت: بایدن در حال حاضر شده است به طور کامل تایید توسط باراک اوباما هنگامی که شنود گذاشته باشند به عنوان همسر در حال اجرا در سال 2008. برخی از زنان که در زمان قوی ایستاده در Kavanaugh حمایت تماس برای بررسی Reade را به اتهام. زنان مارس پیوست و بار در, خواستار یک “نمایشگاه پرس و جو از حقایق” و استدلال کرد که بایدن مسئولیت “به آنچه در آن مانند به نظر می رسد به این باور زنان اجازه می دهد برای” چنین بررسی است.

“برای روند عادلانه باشد آن را باید جدی و مستقل و شفاف” زنان مارس اظهار داشت در یک روز جمعه در قطعه medium.com.

Reade این اتهامات در حال حاضر تأثیر ریاست جمهوری مسابقه شکستن از طریق نزدیکی اشباع پوشش coronavirus بیماری همه گیر. پس از تماشای بایدن انکار Reade ادعا می کند یکی در چهار دموکرات ها می خواهند متفاوت نامزد از جمله 40 درصد از کسانی که زیر سن 45 با توجه به یک صبح مشورت با بررسی های انجام شده ممکن است در 2-3.

تا کنون حزب دموکرات در حال راه رفتن در یک خط خوب با بسیاری از بایدن حتی به آنها گفته ام Reade باید شنیده شود. دموکراتیک نامزد ماهیگیری برای پیوستن به آنها را تا حد زیادی سکوت در مورد این مسئله از جمله کسانی مانند Gideon که به تازگی به تایید بایدن. RCP خواسته دموکرات ها در هفت از نزدیک تماشا سنا مسابقات که آیا آنها بر این باورند Reade اتهامات را معتبر می باشد و باید مورد بررسی قرار گرفت. هیچ یک از دفاتر پاسخ داد.

سوالات فرستاده شده بودند به کمپین مطبوعات تماس با ما برای Gideon; کال کانینگهام است که به چالش کشیدن بهداشت ، تام Tillis کارولینای شمالی; Theresa Greenfield است که در تلاش برای سرنگون بهداشت ، جونی ارنست از آیووا; shive که با هدف سرنگونی کوری گاردنر در کلرادو; و استیو بولاک که در حال اجرا است در برابر آن. استیو Daines در مونتانا.

بالا هدفمند دموکراتیک بهداشت ، Doug Jones, آلاباما, یک دوست دیرین از بایدن و سابق دادستان فدرال در زمان موضوع را با Reade اعتبار.

“بیشتر است که می آید و بیشتر و بیشتر از آن برای من ندارد تمبر از اعتبار است که من می تواند به دنبال در همه,” جونز گفت: هافینگتون پست این هفته خواستار Reade حساب “کاملا متناقض” با بایدن شخصیت.

مقایسه کنید که به چه جونز گفت: در پاییز سال 2018 پس از Blasey فورد شهادت دادند. جونز گفت که او در بر داشت او داستان “معتبر و شجاع” و به نام نامزدی روند “ناقص از آغاز و ناقص در پایان.”

“من نگران این پیام رای ما خواهد شد ارسال به پسران و دختران ما به عنوان قربانیان تجاوز جنسی” او توییتی در آن زمان است.

علامت گذاری به عنوان کلی است که به چالش کشیدن آریزونا سناتور. مارتا McSally شده ترین آینده دموکراتیک سنا نامزد مورد افکار خود را در Reade را با خود ندارد. او گفت: یک ایستگاه رادیویی محلی در هفته گذشته که Reade باید این فرصت را به پرونده و اتهامات باید نگاه کرد. هنوز هم او می ایستد حمایت خود را از بایدن و این موضوع را تحت تاثیر قرار نمی برنامه های خود را به رای دادن برای presumptive دموکرات نامزد ریاست جمهوری در ماه نوامبر.

“این اغلب بسیار پیچیده مسائل و من فکر می کنم این واقعا مهم است که کسی که ساخت این اتهامات این فرصت را به دولت مورد و آن را به نگاه,” او گفت: KTAR اخبار.

کلی گفت که او و همسرش سابق تشکر. Gabby Giffords, باید شناخته بایدن برای بسیاری از سال و “یک حس قوی از شخصیت او” پس از Giffords به ضرب گلوله کشته شد نزدیک به یک دهه پیش است. او استعفا داد صندلی خود را در سال 2012 پس از درد و رنج زخم گلوله به سر در خارج از Safeway در آریزونا و در نتیجه آسیب شدید مغزی. او پس از تبدیل به سرسخت کنترل اسلحه مدافع.

“من فکر می کنم [بایدن] دهکدهای تجربه مناسب است و توانایی رهبری, آنچه که کشور ما نیاز دارد در حال حاضر,” او گفت:. “بنابراین من میخوام رای دادن برای او در نوامبر است.”

سناتور. گری پیترز میشیگان نیز نمی پاسخ به سوالات.

پیترز گفت: در طبقه سنا که تایید Kavanaugh خواهد “بازیگران ابر بر تصمیمات دیوان عالی کشور برای سال آمده است.” در بیانیه او افزود: “من معتقدم که اگر تایید قاضی Kavanaugh را رهبری ادامه داد: فرسایش از حقوق زنان است. حتی قبل از اینکه دکتر فورد شجاع و معتبر شهادت قبل از کمیته قضایی مجلس سنا من به این نتیجه رسید که قاضی Kavanaugh نبود حق انتخاب برای ملت بالاترین دادگاه.”

سوزان Crabtree است RealClearPolitics’ کاخ سفید/سیاسی ملی خبرنگار.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de