Dems’ Covid-19 لایحه گسترش مالیات-بودجه سقط جنین

تفسیر

X

داستان جریان

مقالات اخیر

اگر شما می خواهید یک پیش نمایش از دموکرات ها’ دستور کار آنها باید بیشتر به دست آوردن قدرت سیاسی در این پاییز نگاه هیچ بیشتر از coronavirus قانون است که نانسی پلوسی ماه گذشته منتشر شد. که لایحه شامل آرایه ای از لیبرال صرف مفاد همگام با مردم آمریکا اولویت — از جمله مالیات دهندگان بودجه برنامه ای است که پوشش سقط جنین.

یکی از پر هزینه ارائه در دموکرات 1,404-صفحه هیولایی را به طور قابل توجهی گسترش Obamacare بیمه یارانه سیستم. این مقررات که پلوسی می خواهد به تصویب تحت پوشش coronavirus اورژانس را افزایش هزینه های دولت فدرال در این بیمه یارانه ها در ابد — بدون تلاش برای پرداخت این هزینه های جدید است.

این گسترش یارانه را بی سر و صدا تخصیص فدرال دلار یارانه به طرح های بیمه ای که پوشش سقط جنین. در حال حاضر Obamacare حاوی هیچ معنی محدودیت در مالیات دهندگان بودجه از سقط جنین پوشش. گسترش قانون یارانه بدون تصویب pro-life حمایت را به معنای اضافی پول مالیات دهندگان جریان به برنامه ای است که پوشش سقط جنین.

نه بیش از حد بسیاری از سال ها پیش طرفدار زندگی دموکرات حمایت محدودیت در مالیات دهندگان بودجه سقط جنین از طریق هاید متمم. نام نرم افزار-زندگی ایلینوی کنگره و تصویب هر سال از سال 1976 ارائه منع استفاده از مالیات دهندگان دلار به صندوق سقط جنین به جز در موارد تجاوز به عنف و زنای با محارم و یا برای نجات زندگی مادر است.

به تازگی به عنوان نوامبر 2009 64 pro-زندگی دموکرات پیوست و با جمهوری خواهان در خانه به حفظ این طرفدار زندگی حمایت که تضمین که هیچ بودجه فدرال می تواند جریان به برنامه ای است که پوشش سقط جنین. اما رئیس جمهور اوباما و حزب دموکرات و Pelosi ترکیب برای خنثی کردن این تلاش است. توسط رئیس جمهور امضا قانون مراقبت مقرون به صرفه به قانون دموکرات بود جایگزین pro-life حمایت با شم حسابداری حیله است که اجازه می دهد تا فدرال دلار برای حمایت مالی از برنامه های که پوشش سقط جنین.

اما دولت اوباما موفق به اجرای حتی این ضعیف pro-life ارائه. دولت پاسخگویی دفتر در سال 2014 به این نتیجه رسیدند که شرکت های بیمه به حال موفق به تطابق با مقررات مورد نیاز در Obamacare به سیاست های خود را در مورد سقط جنین پوشش شفاف به مصرف کنندگان است.

که پلوسی شامل عمده گسترش Obamacare به برنامه در “محرک” پیشنهاد بدون هیچ گونه دموکرات بالا بردن pro-life نگرانی صحبت می کند چگونه این حزب تبدیل شده است به طور کامل شرکت تصمیم گرفتند در متعاقب آن دهه با والدین و دیگر “طرفدار انتخاب” گروه های منافع خاص. در تابستان گذشته طرفدار سقط جنین در سمت چپ مجبور معاون سابق رئیس جمهور و presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد جو بایدن به تغییر موقعیت خود را بر مالیات دهندگان بودجه از روش.

پس از اول تکرار حمایت خود را از هاید متمم pro-life, حمایت بایدن تلنگر-شکست مواجه یک روز بعد تحت فشار از حزب خود را فعال پهلو. مبارزات انتخاباتی خود را به پلت فرم در حال حاضر صحبت از “محافظت از[ing] قانون اساسی حق سقط جنین” و “لغو هاید اصلاح.” نتیجه نهایی این پیشنهاد بایدن-پلوسی دستور کار:-مالیات دهندگان بودجه سقط جنین در تقاضا.

در حال حاضر, حداقل, رئیس جمهور تهمت و جمهوری خواه اکثریت سنا موفق به متوقف کردن رادیکال دستور کار پیشنهاد شده توسط نانسی پلوسی در “محرک” لایحه. اما با یک نتیجه انتخابات در ماه نوامبر مردم آمریکا به احتمال زیاد برای پیدا کردن خود را از دست داده سخت به دست سازش به افراطی جناح از حزب دموکرات است.

موضوع مالیات دهندگان بودجه از سقط جنین نباید افزایش مقدار اختلاف است. برای دهه فدرال کارکنان مزایای بهداشت و درمان برنامه های موجود قوی pro-life, حمایت, که منع مالیات دهندگان بودجه هر کارمند فدرال برنامه را پوشش می دهد که سقط جنین.

به جای پلوسی طرح جدید برای مالیات دهندگان بودجه از سقط جنین پوشش کنگره باید کار به گسترش همان کسانی که طرفدار زندگی حمایت به Obamacare مبادلات. این حمایت را نجات دهد کمیاب مالیات دهندگان دلار, در حالی که حفظ و ارتقاء فرهنگ زندگی در سراسر ایالات متحده است.

کنگره وارن دیویدسون نشان دهنده منطقه 8 از اوهایو و عضو خانه آزادی حزبی.

مریم Vought خدمت در Prolife صدای برای مغلوب ساختن پیشی جستن مشورتی هیئت مدیره و مدیر اجرایی سنا محافظه کاران صندوق.

 

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de