لذا نمی توانید صبر کنید تا زمانی که کنوانسیون برای جلوگیری برنی

X

داستان جریان

مقالات اخیر

با وحی که superdelegates و مقامات حزب ممکن است توقف بهداشت ، برنی ساندرز در کنوانسیون دموکراتیک این تیر باید او تنها کثرت نمایندگان نامزدها انتهایی در مسابقه اولیه بیشتر انگیزه برای ادامه مبارزات خود را کمک می کند که برنی حتی بیشتر از او به عنوان بلوس آینده به سیمان مانع نماینده رهبری بیش از یک تقسیم میشه.

هر کس از ترس از ساندرز و تمایلی به تلاش برای جلوگیری از او را با وجود این واقعیت است که او نمی دموکرات سوسیالیستی نمی تواند برنده انتخابات عمومی و او متقلبانه فروش رای دهندگان خود یک دستور کار او می داند که نمی خواهد و نمی تواند به واقعیت تبدیل شده. در یک انتخابات که در آن دموکرات ها نه تنها باور یک دوم مدت برای رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن یک تهدید وجودی برای دموکراسی بلکه آن شکست است به احتمال زیاد به تبعید خود به بیابان برای نسل در انتخابات ریاست جمهوری بسیاری از آنها هنوز هم پس از فلج آنها به نظر می رسد آماده به قبول ندارد. برنده شدن محور چیست چپ از حزب دموکرات-همه اهداف خود را در حال حاضر به نظر می رسد بیشتر شبیه به گزینه های, و چیزی است که باید قربانی شود در محراب از “اراده رای دهندگان” — است که برنی طرفداران باقی می ماند که بخش کوچکی از ائتلاف.

بلانت کلمات Rep. جاش Gottheimer که co-صندلی مشکل حل حزبی در خانه و خدمت در یک مغلوب ساختن پیشی جستن منطقه بهترین توصیف این بحران است. “برنی به نظر می رسد اعلام جنگ حزب دموکرات — و آن را ناشی از وحشت در خانه صفوف” Gottheimer نیویورک تایمز گفت. نه حقیقت این است که بدون توجه به آنچه کمیته ملی حزب دموکرات بحث خوشحال است. حزب را پشتیبانی نمی کند ممنوعیت fracking و رفع خصوصی بیمه سلامت, مراحل است که بسیاری از پنسیلوانیا از کار آنها در واقع می خواهید را به نفع خود به عقب پنسیلوانیا در انتخابات این سقوط. حزب را پشتیبانی نمی کند اجازه می دهد زندانیان را به رای دادن در زندان یا دانشگاه آزاد یا بقیه ساندرز’ بیش از $60 تریلیون دلار در فانتزی برنامه یا. و همه این مشکل را حل و منطقه نوسان دموکرات ها در خانه و نامزدها در دموکراتیک رای گیری در سنا مسابقات را به رای دهندگان آنها را پشتیبانی نمی کند هر یک از ساندرز دستور کار به منظور جلوگیری از داشتن او هزینه آنها شغل خود را به عنوان به خوبی. ساندرز پیشرو بلیط خواهد بود یک اعلامیه از جنگ با حزب.

اما شما می توانید شنیدن wincing از استقرار در مورد کنترل این روند حتی به عنوان یک اکثریت superdelegates نیویورک تایمز گفت که ساندرز به احتمال زیاد فقط می تواند برنده نامزدی با اکثریت نمایندگان نه کثرت راه او اصرار دارد او باید. آه بله, او تا به حال یک نظر متفاوت در سال 2016 و مجبور به تغییر حکومت او در حال حاضر نمی خواهم به دنبال دارد. اما نمی, وانمود کردن شوک — انقلابی است و نه معتبر اصولی جنگنده از نام تجاری خود فقط با یک کمربندی خودی که موقعیتی اخلاق به خودت به عنوان مغلوب ساختن پیشی جستن.

“قدرت مردم” مجلس نانسی پلوسی گفت: وقتی پرسیده شد که در مورد هر گونه احتمال مداخله در نامزدی روند. داخل یک بسته دیدار با دموکرات ها با توجه به واشنگتن پست گفت: “ما می توانیم نشان می دهد هر بخش است. این است که باید در مورد وحدت وحدت وحدت.” تشکر. همین Beyer که تایید پیت Buttigieg نیز بلانت است که هر دو رئیس جمهور سابق اوباما و Pelosi خواهد تأثیر بسیاری در بحث در مورد electability اما او گفت: پست: “هیچ نشانه ای وجود دارد یا یکی از آنها را می خواهد به بازی در این نقش در حال حاضر.”

شاید یک جبهه متحد امن است در حال حاضر, اما در پشت درهای بسته حزب مدافعان باید به کار سخت برای فعال کردن بهترین نتیجه برای پیروزی به جای شکست: آنلاین مبارزات خارج پکس, هر آنچه در آن طول می کشد به حد ساندرز به کثرت به جای اکثریت.

برنی با وجود داشتن گسترده ترین ائتلاف در مسابقه اولیه را تبدیل اولیه رای دهندگان ندارند. حرکت خود را, او می گوید: بیدار خواهد کرد یک گروه جدید از عدم رای دهندگان خواهد شد که او را حمل به پیروزی بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن بدون نیاز به متقاعد کردن مرکز و یا پیروزی اوباما رای دهندگان این حزب از دست داده و به ناروا در سال 2016. حضور در این مسابقات شد تا فقط به سختی — تنها 1 ٪ در حوزه ساندرز برنده در آیووا و او برنده کمتر از نیمی از تعداد رای دهندگان جدید که Buttigieg و ctq را در نیوهمپشایر (که در آن او را ترک دولت پشت Buttigieg در نماینده تعداد). ساندرز برنده یک فوران چاه نفت در نوادا اما نشان نمی دهد توانایی برای پیدا کردن رای دهندگان وجود دارد یا نه.

در واقع تا کنون برنی electability پایان نامه یک تب رویای عدالت دموکرات و MoveOn و تیم ملی. به نظر می رسد آنها را به اطلاع نیست چقدر سخت جمهوریخواهان و رئیس جمهور تهمت و روس ها در حال تلاش برای ایجاد یک برنی نامزدی اتفاق می افتد.

راستی چرا ساندرز آمده نه پاک کردن بیش از یک ماه پیش زمانی که او یاد گرفته از اطلاعاتی ایالات متحده مقامات روس ها می خواستند او را به برنده اصلی ؟ و امتناع خود را به انتشار اطلاعات مهم در مورد بیماری های قلب پس از حمله قلبی رنج می برد در ماه اکتبر باید غیر قابل قبول برای یک حزب است که با چکش جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن از سال 2016 برای همین سرپیچی. آن را نیز باید غیر قابل قبول به حزب است که او هرگز منتشر شد هر گونه اطلاعات بیشتر در هزینه “مدیکر برای همه” که هزینه بهداشت ، الیزابت وارن پیشتاز وضعیت زمانی که او نشان داد او ترسناک اعداد. شاید با برنی قوانین برای احمق ها به عنوان برگ برنده معتقد است.

اگر نامزد ساندرز است که آشکارا امتناع از قبول کمک از مایک بلومبرگ با وجود این تاجر میلیاردر متعهد به صرف میلیون ها نفر برای نامزد در نوسان متحده و به دست بیش از دفاتر او باز در سراسر کشور برای استفاده توسط نامزد انتخاباتی. مردمی که جو بایدن می گویند این است که مستقیم bonkers.

اوباما پیوست و با او سابق دادستان کل اریک هولدر برای رسیدگی به آسیب از حزب رکورد دولت در سطح تلفات در طول اوباما شرایط دو هدف را به نفع خود صندلی به اندازه کافی برای جلوگیری ایران از کنترل redistricting فرایند است که دموکرات ها لذت می برد در سال 2010 اما ساندرز پایین-رای کشتار خواهد نیش برای بسیار طولانی تر از دهه آینده.

ناتوانی حزب دموکرات رسیده کشنده نزدیک سطح است — آن را غیرقابل دفاع است که فعالان حزب نمی تواند این آینده نمی تواند تصور کند که احتمال این که ساندرز داشتن نزدیک در سال 2016 و موفق به گرفتن این حزب برای تغییر superdelegate قوانین نمی master سیستم خارج سازماندهی هر کس تمیز در قفقاز و ناخن نامزدی در سناریو کابوس.

DNC را انکار رقت انگیز است. هر چند دموکرات می دانست که نزدیک به سه سال پیش آنها را به خوبی moneyed جمهور فعلی آنها به نحوی وارد شده اند در سال 2020 بدون بودجه کافی برای مبارزه علیه قدرت و منابع مالی از تهمت, کمپین مغلوب ساختن پیشی جستن-تراز سوپر پکس و کمیته ملی حزب جمهوری خواه دائم داده محور زمین بازی. دومی کار سحر و جادو خود را در تمام میدانهای تعداد دموکرات ها نمی توانند رویای ابتلا به پسا-کنوانسيون.

تنها دست DNC تا به حال در این روند بود که یک افتضاح: آن را طراحی متنفر بحث. بحث معیارهای سوخت نامزدها با بالاتر نام ID و یا چه کسی می تواند جذب جناح چپ انرژی و دلار آنلاین. این بیدار Twitterati ممکن است اکثریت برنی bros اما آنها در اقلیت هستند از کل دموکراتیک اولیه رای دهندگان.

این درست دموکرات ها به تنهایی نیست; هستهای نیز از دست داده و توانایی خود را برای انتخاب نامزدها و یا افزایش منابع قابل توجه. یک شورشی railroaded جمهوری خواه نامزدی در سال 2016 تنها راه ساندرز تقریبا موفق به انجام همان است که در سال. اما توفنده دلقک با ماشین برنی در این سال یک انتخاب است نه یک ضرورت.

لذا نگران است که این افراد جوان که عشق برنی را به نوبه خود در برابر حزب خود را, اسباب بازی و رفتن به خانه باید به در نظر گرفتن گزینه های خود را: رفع فاجعه با معرفی یک نامزد که می تواند پیروزی جمهوری خواهان و مستقل و یا به تخریب و دوره دوم از مغلوب ساختن پیشی جستن.

همه این ممکن است صدای مانند دور از ذهن دیوانگی, اما این است که یا اورژانس دموکرات ها می گویند آن است که یا آن را نمی. نتیجه این است که هیچ رمز و راز اگر ساندرز نامزد دریافت جایزه شده است — ایران به راحتی دارای سنا طول می کشد کنترل از خانه و مغلوب ساختن پیشی جستن است مجددا انتخاب.

رهبری در مورد ساخت انتخاب سخت و نه آسان آنهایی که گفتن مشکل حقایق به جای خشنود هر کس. از همه نامزدها برنی است که حداقل ارزش یک خودکشی کرد. یک حزب است که اجازه ساندرز این دور و نمی خواهد سعی کنید برای جلوگیری از او را سزاوار نیست که به منجر شود.

A. B. Stoddard کاردانی سردبیر RealClearPolitics و مقاله نویس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im