دموکرات ها با احتیاط از پیشنهاد هزینه مسافت پیموده شده برای کامیون

در موضوع یک پیشنهاد شناور را … جان Barrasso R-Wyo., رئیس مجلس سنا از محیط زیست و آثار عمومی کمیته بهداشت ، Charles E. Grassley رئیس کمیته امور مالی مجلس سنا و دیگر جمهوری خواهان مجلس سنا به پرداخت هزینه برای پنج سال $287 میلیارد بزرگراه لایحه (ع 2302) تایید شده توسط سازمان محیط زیست و آثار عمومی کمیته ژوئیه گذشته که شاخص فدرال گاز مالیات به نرخ تورم تحمیل ملی برق خودرو هزینه ثبت نام و تحمیل هزینه بر اساس وسیله نقلیه مایل سفر در سنگین کامیون های تجاری است.

فعلی سطح قانون حمل و نقل (PL 114-94) منقضی می شود در سپتامبر. 30.

حتی قبل از آنها می خواهم کثیرالانتشار پیشنهاد آمریکا جاده ها و حمل و نقل سازندگان انجمن یک انجمن تجارت به نمایندگی از جاده و ساخت و ساز شرکت خواسته کاربران به ارسال نامه درخواست نمایندگان مجلس برای حمایت از این طرح است.

که حرکت خشمگین صنعت حمل و نقل. مالک اپراتور مستقل رانندگان انجمن که نشان دهنده مستقل رانندگان کامیون اخراج کردن یک نامه گفت: “گنجاندن چنین تفرقه ناکارآمد و unabashedly خود خدمت سیاست در سطح حمل و نقل با عبور نمود خواهد فورا از بین بردن ما حمایت از این لایحه و به احتمال زیاد از بین بردن هر گونه امید برای تصویب آن.”

مایک Matousek, مدیر امور حکومتی برای ارتباط گفت: با وجود سنای آمریکا در نظر گرفتن سه جانبه رویکرد او را شنیده و از هیچ حمایت واقعی از هر کسی در خانه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im